Глава Ради НБУ Богдан Данилишин:Свідки «очищення» стараються втриматися на своїх місцях і дискредитувати нове керівництво НБУ

Глава Ради НБУ Богдан Данилишин:Свідки «очищення» стараються втриматися на своїх місцях і дискредитувати нове керівництво НБУ
117360 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як було неодноразово підкреслено Президентом України Володимиром Зеленським, Національний Банк України є абсолютно незалежною інституцією із власним мандатом. Запорукою і гарантом незалежності НБУ є Рада Національного банку – Конституційний орган, на який покладено завдання розробки Основних засад грошово-кредитної політики – дороговказу діяльності НБУ.

Основи взаємодії і розподілу в механізмі держави

Цей конституційний документ і чинне законодавство України є підставою для роботи Правління НБУ. Члени Правління мають діяти тільки в спосіб і в межах, передбачених чинним законодавством і не займатися самодіяльністю, тим більше – вдавати з себе якихось політичних фігур – у більшості випадків лузерів. Ще 22 липня Рада НБУ рекомендувала новому Голові НБУ, члену Ради  Кирилу Шевченку визначитись щодо заступників Голови НБУ, які призначались Радою на період повноважень Голови Національного банку. Хіба повноваження В. Гонтарєвої не закінчились? А «великого політика Смолія ще тривають? То що роблять в НБУ пані Рожкова і пан Сологуб? Кириле Євгеновичу - пора виводити на чисту воду все «очищення», тисячі зруйнованих людських доль і підприємців, різного роду махінації! Скільки ще можна терпіти! Рада неодноразово давала оцінки діяльності колишнього Правління НБУ – негативні оцінки. 

І ще про незалежність НБУ. Підтримка фінансової стабільності в державі є абсолютно не можливою без дотримання цього базового принципу його функціонування. Два перші місяці на посаді Голови НБУ довели, що Кирило Шевченко є не тільки супер професіоналом в банківському секторі, який користується повагою всіх гравців на ринку, а і тією людиною, яка абсолютно повністю незалежна від будь-якого тиску. Таким чином можна однозначно стверджувати, що пан Шевченко - на своєму місці, а заяви маніпуляторів з приводу тиску на НБУ були не чим іншим, як дрібними дрязгами, які мали на меті дестабілізувати ситуацію в країні.

Як показала практика - всі звинувачення в політичному тиску на НБУ та загрозу перетворення його в "політичну одиницю" виявились безпідставними. НБУ зберігає політику гнучкого курсоутворення та інфляційного таргетування, що вже підкріплено Основними засадами грошово-кредитної політики на 2021 рік, які було прийнято на попередньому тижні.

Запорукою нормального розвитку держави є не тільки ефективне функціонування окремо взятої державної інституції, а і забезпечення ефективних комунікацій між всіма стейкхолдерами. Перші два місяці роботи Кирила Шевченка на посаді голови НБУ доводять, що діалог Міністерства Фінансів і НБУ значно покращився. Про що неодноразово заявляли обидва голови відомств.

Безсумнівною перевагою Кирила Шевченка, який відзначає в ці дні другий місяць свого призначення на посаду голови НБУ, є високий рівень професійних навичок і комунікаційних якостей, які дозволили йому значно посилити комунікацію  із банками та міжнародними фінансовими інститутами для збільшення обсягів кредитування реального сектору економіки.

Банки мають два підходи до розвитку кредитування в умовах ситуації  карантину — АГРОПОЛІТ

Враховуючи те, що певні політичні гравці намагаються використовувати тактику "чим гірше в країні - тим краще для них", цілком очікуваним є те, що ті атаки на нового голову НБУ Кирила Шевченка, свідками яких ми були два місяці тому, можуть тривати і в майбутньому. Країна входить в новий пік політичного циклу - місцеві вибори на носі, а привидів для глобальних передвиборчих маніпуляцій стає все менше. Реальна відкритість нового голови НБУ - дає можливість впевнено стверджувати, що розбудова української державності триває.

Як Голова Ради НБУ, звертаюся до всіх «раціоналізаторів» і «реформаторів» роботи Національного банку України. Якщо є цікаві пропозиції щодо вдосконалення політики діяльності Національного банку – ми готові до діалогу. Будемо працювати разом. Але критиканство не пройде.

Автор:Ігор Думка

 

Теги: Богдан Данилишин,Кирил Шевченко, Голова Ради НБУ,НБУ,політика, Офис Президента, Національний банк України, Володимир Зеленський,Дмитрий Сологуб,Катерина Рожкова

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео