Пюре «в ім’я Христа»: на Обухівщині кандидати роздають виборцям в якості "гречки" гуманітарну допомогу з інших країн

Пюре «в ім’я Христа»: на Обухівщині кандидати роздають виборцям в якості "гречки" гуманітарну допомогу з інших країн
161512 ПЕРЕГЛЯДІВ

В місті Обухів потенційні кандидати роздають людям продукти, дуже схожі на гуманітарну допомогу з інших країн. Про це з місця повідомляють активісти ГО «Стоп корупції», які саме організовують громадські приймальні на Обухівщині у рамках руху «За чесні вибори».

pidkup vibortsiv obuhiv
Фото: СтопКор

«Під час роботи громадської приймальні ми збираємо інформацію про порушення виборчого законодавства на Обухівщині. За сьогодні вже об’їхали декілька сіл. Люди розповідають, що у них на місцях уже розпочалися передвиборчі перегони. Зокрема, здійснюється роздача продуктових наборів», – розповів активіст Максим Томілов.

pidkup vibortsiv obuhiv
Фото: СтопКор
pidkup vibortsiv obuhiv
Фото: СтопКор

Його слова підтверджуються постом у Facebook місцевої жительки. Жінка сфотографувала пайок, який принесли її 94-річній бабусі. У пайку – іноземні продукти, на деяких пакунках підпис «В ім’я Христа». Жінка припустила, що це можуть бути пакети з гуманітарною допомогою, які вчасно не роздали нужденним або військовим, а притримали до виборів.

«В Обухові кандидати роздають виборцям в якості «гречки» гуманітарку. На фото – канадські пакунки з сухофруктами і розчинним картопляним пюре з промовистим написом «В ім'я Христа». Їх принесли від кандидата моїй 94-річній бабусі минулого тижня, як і іншим бабусям нашого милого села. Ще в пакеті були німецькі цукор, олія, борошно, але оце канадське «В ім'я Христа» мене добило. Це ж отримали колись гуманітарку, не роздали, як звичайно, до дня людей з інвалідністю, а «зажали» і роздають перед виборами. Гуманітарку. Може те пюре взагалі на АТО колись канадці прислали. Нема, нема дна», – написала користувачка.

pidkup vibortsiv obuhiv
Фото: скріншот

Крім того, активісти знайшли розклеєні листівки від імені благодійного фонду Лариси Ільєнко про безкоштовний огляд офтальмологом, а також роздачу окулярів.

pidkup vibortsiv obuhiv
Фото: СтопКор

Наразі жінка обіймає посаду голови Обухівської райради, як кандидат не зареєстрована.

Нагадаємо, у рамках громадської ініціативи «Стоп політичній корупції», правозахисники та громадські активісти з усіх куточків України розпочали збір та обробку інформації про діяльність потенційних очільників регіонів, міст та областей.

stopcor.org

Теги: благодійний фонд Лариси Ільєнко,Обухів,кандидати,гуманітарна допомога ,підкуп виборців,В ім'я Христа,Обухівська райрада
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео