Як пандемія вплинула на ставлення людей до гігієни?

Як пандемія вплинула на ставлення людей до гігієни?
198663 ПЕРЕГЛЯДІВ

У червні 2020 року було проведено дослідження громадської думки на тему «Як пандемія вплинула на ставлення людей до гігієни?». Результати дослідження відображають, як в умовах пандемії змінилися гігієнічні звички людей, їхнє ставлення до особистої гігієни, гігієни в громадських місцях і в офісах.

Згідно з отриманими результатами дослідження, пандемія змінила гігієнічні звички як мінімум 2/3 населення. Зокрема, 90% стали частіше мити руки, а використання дезінфікуючих та антибактеріальних засобів увійшло в побут практично 85% людей. Цікаво, що в результаті у 59% респондентів виросли витрати на гігієнічні засоби.

Дослідження наочно показало зміна світогляду і стилю життя під впливом COVID-19. Так, пряма загроза здоров'ю і режим самоізоляції помітно підвищили обізнаність людей про джерела передачі мікробів і особливості їх розмноження. Майже кожен другий опитаний зізнався, що ознайомився з інформацією про місця скупчення бактерій і вірусів. Більш того, 67% людей тепер намагаються не торкатися до цих поверхонь голими руками. Практично половина респондентів відзначили, що з початком пандемії стали частіше проводити прибирання будинку.

Дотримання соціальної дистанції і підвищені вимоги до особистої гігієни вплинули і на сферу бізнесу. Співробітники чекають від роботодавців введення превентивних заходів: забезпечення гігієни на робочому місці, умов для збереження безпечної дистанції в 1,5 метра, введення позмінного графіка роботи і контролю заповнюваності офісних приміщень. Також більше половини опитаних хотіли б продовжити роботу віддалено для забезпечення особистої безпеки, а 85% вважають важливим говорити з керівництвом про можливість роботи з дому в разі поганого самопочуття.

Бажання продовжувати роботу віддалено може бути пов'язано з неготовністю великого числа людей більше пересуватися на громадському транспорті. Зокрема, 46% планують уникати цього після знять всіх обмежень. У вирішенні даної проблеми 57% покладають надію на держави і чекають від органів управління введення заходів по оптимізації трафіку в громадському транспорті.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео