Олександр Райський та Юрій Захаров – від цієї «солодкої» парочки шахраїв постраждали чимало людей. Хто у них на черзі, можливо саме ви?

Олександр Райський та Юрій Захаров – від цієї «солодкої» парочки шахраїв постраждали чимало людей. Хто у них на черзі, можливо саме ви?
153735 ПЕРЕГЛЯДІВ

За часи Незалежності наша держава бачила чимало різнобічних осіб які протягом тривалого часу вчиняли і вчиняють злочини проти суспільства. Та на цьому тлі, без перебільшення особливою цинічністю вирізняються двоє шанувальників незаконного збагачення нашими з вами коштами, і це : Олександр Олександрович Райський та Юрій Олексійович Захаров. Від цієї «солодкої» парочки шахраїв постраждало чимало людей, та для них – життя і доля нас з вами жодної цінності не мають, адже для них в насолоду їхня діяльність що приносить в українські сім’ї горе.

Олександр Олександрович Райський, він же Каримов Олександр, «Саша Борода»  народився 27.07.1983 року в місті Васильків Київської області та ще з ранніх років мав проблеми із Українським Законодавством. Так, уже в 17 років він був затриманий правоохоронцями згідно порушення частини 1 статті 126 КУпАП - керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред`явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб, а також поліса (договору) обов`язкового страхування. Також в цей час, а це ж всього 17 років, ним було порушено частину другу статті 289 Кримінального кодексу – незаконне заволодіння транспортним засобом (частина 2: дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або поєднані з насильством, що не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинені з проникненням у приміщення чи інше сховище, або якщо вони завдали значної матеріальної шкоди). Та злочини вчинені в неповнолітньому віці не стали для нього уроком, адже вже у 18 років за ним числилось 2 шахрайства і 1 грабіж у Харківській області. 

Олександр Райський

В 19 років знову порушення Закону, цього разу  КУпАП Стаття 122-2. Невиконання водіями вимог про зупинку. А дальше в 20 років все продовжилось, і уже стандартно за попередні роки – КУпАП Стаття 122 і Частина перша статті 126 КУпАП. Що ж сказати – полюбляв молодий чоловік порушувати Закон. Як висновок в додаток у цих же 20 років, а це у 2003 році:  14.05.2003 - затверджено обвинувачуване  заключення  та справу спрямовано прокурором до суду згідно  ст. 232 КПК УКРАЇНИ. Але і це була лише розминка, адже 10.09.2003 року Олександра Райського було оголошено у державний розшук за підозрою у скоєнні злочину згідно частини 3 Статті 186 ККУ - Грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдав значної шкоди потерпілому.

В подальшому житті Олександр Райський познайомився із Юрієм Захаровим, і вже разом вони вчиняли злодіяння проти українців, але вже менш відкритими методами, та про це дальше…

Зараз же варто додати, що в 2019 році громадянин Райський шахрайськими методами із проникненням в будинок до жителів міста Києва викрав чималу суму коштів. А вже на початку 2020 року – вчинив хуліганські дії за ч.1 ст. 296 КК України - хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом. За цією справою відкрито кримінальне провадження де його підозрюють у спробі підпалу будинку де знаходились люди, зокрема малолітні діти. 

Варто підкреслити, що наразі Олександр Райський підпрацьовує водієм таксі у місті Київ, а це може мати дуже плачевні наслідки для пасажирів яких він перевозить! Адже часті ним порушення правил водіння автомобіля можуть нести пряму загрозу пасажирам, і це далеко не все… Адже Райський легко входить в довіру громадянам і може вивідати дані про статки своїх пасажирів які в мить перетворяться на потенційних жертв, плюс до цього всього – приїзд за адресою проживання дає йому всі передумови для можливого вчинення злочину по заволодінню майном та грошима людей яких він перевозить. Тому, добре запам’ятайте цю особу і ще краще подумайте перед тим як сідати до нього в авто, адже хто знає – чи не станете ви замість пасажира – його жертвою???

Юрій Олексійович Захаров, він же «Аркадій Горошкін». Його офіційне кримінальне минуле явно слабше за Райського, але його аж ніяк не потрібно вважати слабшою ланкою у цій парі. Захаров більш обачний і хитріший, що й позволяє здебільшого йому уникати зустрічей з правоохоронцями, хоча в житті часто отримував «на горіхи» від своїх жертв яких він одурив шахрайськими методами. Саме Юрій Захаров у цій парі є своєрідним мозком спланованих дій по одуренню людей.

Юрій Олексійович Захаров на перший погляд маловідома постать, але перший погляд часто, як і в цьому випадку, є оманливим, тому що по факту він – «кіллер», що на пару із Райським знищили чимало людей. Захаров є жалюгідною та мерзенною істотою, своїм жертвам в очі не дивиться, а – цинічно, повільно та з великою насолодою крок за кроком вбиває їх інформаційно. Приблизно 15 років тому він почав втілювати у життя свій кривавий чорний бізнес: створює сайти, здебільшого інформаційні, дальше збирає і розміщує компромат на людей, і на фінішній стадії – вимагає у своїх жертв гроші за зняття матеріалу. А коли ті починають платити, то це й же або схожий матеріал як гриби з’являється на інших його сайтах і відповідно суми зростають. В кінцевому результаті його «клієнти» розуміють – це може тривати вічно, та все ж , більша частка готові платити і платять довгий період допоки їх кат не знайде нову, більш грошовиту жертву.

Тариф Захарова коливається відповідно до статусу персони і стартує від 200 доларів США за зняття із одного сайту, хтось багатий подумає, що 200 $ це малі кошти… Та  сайтів в нього ой як не мало – це раз;  з кожним платежем ціна зростає – це два; а три – це те що, менше як 1000$ його «послуги» нікому не обходились, а переважно з одної особи він знімає в середньому 5000-8000 доларів. Звісно, левова частка людей в яких він вимагає гроші явно не білі та пушисті, але й він - точно не Робін Гуд. Крім того, величезна кількість запущеної ним інформації є брехнею, видуманими фейками для вимагання грошей. Як результат, через його злочинну діяльність багато людей втратили посади, сім’ї, здоров’я та навіть життя…   

Від його клієнтів-жертв ми отримали багато фактів про його злочини, які вже направили у правоохоронні органи, і згідно яких проти нього з дня на день буде відкрито кримінальне провадження. Та до того дня в цій статті публікуємо дані, для унеможливлення одурення його енної жертви. І так: тел.. 0970141455, 0676929255; ел. пошти: info@politica-ua.com, redaxelerod2017@gmail.comarkadiygorohkin@gmail.comrehenie.problemi@gmail.com, сайти hpib.life/politclimat.com/politcompromat.info/, та ще цілий ряд інших;  номер карти на яку здебільшого вимагав платіж: 5168 7572 8710 8494

Тепер трохи біографічних даних про Юрія Захарова.

Народився і виріс не в Білорусі, як він пише і говорить всюди - а в Луганській області. У школі був замкнутим в собі, через що терпів постійні знущання від однокласників. У старших класах практично не мав друзів. Як говорить один з однокласників Юрія, останній неодноразово був помічений в «стукацтві», за що ще більше віддалився від однолітків. За словами самого Захарова, він має вищу економічну освіту, хоча насправді закінчив КПІ. В різний час працював в органах внутрішніх справ і кримінальної - виконавчої системи.

З міліції був звільнений за отримання хабара. Уникнув кримінальної справи завдяки своєму безпосередньому начальнику, який поклопотався за нього. Потім довелося відправитися до Мінська і зробити собі документи громадянина Білорусі. До речі, про свого екс начальника Юрія надалі розмістив серію брехливих матеріалів, за зняття яких потім отримав гроші. Зі стін виправної колонії в Барановичах був звільнений за власним бажанням. Це офіційна версія. Але, є і неофіційна версія звільнення. Як повідомило нам джерело, який до цього дня працює в Барановицькій колонії, Юрій Захаров був звільнений з-за гей - скандалу, який керівництво колонії не захотіло виносити на люди. Захаров мав інтимні стосунки з товаришем по службі. Керівництво колонії прийняло рішення звільнити «закохану парочку» за власним бажанням, щоб не ганьбити честь мундира інших співробітників виправної установи. Після гей-скандалу вчорашній псевдо-фінансист втік в Україну, до Києва, і вирішив з головою зануритися в журналістику і видавничий бізнес. Для цього за підробленими документами громадянина Білорусі зробив собі фіктивну довідку на тимчасове проживання, і одружився на Іванченко Олександрі Василівні, 16.03.1988 року народження (тепер Захарова).

Захаров Юрій прославився і тим, що за гроші Януковича, через колишнього Міністра аграрної політики Ігоря Швайку організовував фінансовий майдан, яким намагався зняти Гонтареву з роботи, прикрився Рабиновичем наосліп, а зараз на стороні опозиційного блоку і Порошенко мочить команду Зеленського.

У цій зв’язці Захаров-Райський працюють уже дуже довгий період: за Захаровим вся функціональна робота по чорних матеріалах, а Райський в свою чергу виконує роль силової підтримки та зв’язкового із жертвами та іншими, такими ж жалюгідними інтернет-вимагачами й шахраями.

Так приміром, зараз він активно працює в парі з іншим здирником Олегом Чеславським, який видає себе за великого історика і реформатора, та який активно «мочить» КличкоФірташаЗеленського на своїх смітниках, особливо на сайті fakeoff.org

Скріншот: сайт politica.com.ua

Дружба Райського-Захарова із Олегом Чеславським доволі міцна, адже їх поєднує одна мета – знищувати людей і вимагати в них кошти.

Фото: Олег Чеславський та Олександр Райський

От така то «солодка парочка» Олександр Райський та Юрій Захаров… Якщо Ви уже стали жертвою цих людей звертайтесь у правоохоронні органи. А якщо ще ні – то будьте обережні, адже від цих шахраїв постраждало чимало людей, і можливо на черзі у них - саме ви…

Теги: Олександр Райський,Юрій Захаров ,Олександр Олександрович Райський,Каримов Олександр,Олег Чеславський,Чеславський сайт,Юрій Захаров сайт,шахрайство,вимагання,інтернет вимагання
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео