Коні, люди і волани – перший фестиваль з ейр-бадмінтону та падел тенісу пройшов у Києві

Коні, люди і волани – перший фестиваль з ейр-бадмінтону та падел тенісу пройшов у Києві
158406 ПЕРЕГЛЯДІВ

Київ, Олімпійський центр «Конча-Заспа». Ранок вихідного – схоже, останнього  по-справжньому літнього дня цього року. На Олімпійській базі незвично гамірно – грає весела музика, апетитно пахне смаженим на вогні м’ясом. 

«Ой, мамо, тут коник – я хочу покататися», - захоплено кричить маленька дівчинка років п’яти. На вулиці справді стоїть кінь, поруч з ним – сіно і машина з великим причепом та написом: дитяча школа верхової їзди «Поні клуб». «Це дівчинка – Ханні звати. Залазь, покатаю», - привітно усміхається дівчина у жокейських чоботах та футболці кольору сонця з емблемою школи. За кілька секунд щасливе дівча вже на коні.

Музика за рогом будівлі стає трохи тихішою. «Друзі, вітаємо на першому спільному фестивалі Федерації бадмінтону України та Федерації падел тенісу України. Сьогодні на нас чекає дружній мега-батл: Ейр-бадмінтон проти Падел тенісу! Спробувати пограти зможе кожен», - лунає бадьорий голос ведучого.

Сонце в зеніті – стає велелюдно. Фестиваль розділено на кілька зон. Праворуч – корт для ейр-бадмінтону, на ньому – купка дітей з ракетками та яскраво-рожевими воланчиками – вправляються у грі у бадмінтон. Наймолодший бадмінтоніст, здається, навіть спробував волан скуштувати. Сам зрозумів – краще, все ж, ним грати. Поруч, схоже, батьки малечі – і собі пробують перекидати волан через сітку. Хтось навіть грає на рахунок.  «Волан класний! Літає чудово, вітер не заважає», - ділиться враженнями один з гравців.

Навпроти корту – зона барбекю, це звідси смачно пахне так, що, здається воланчик саме туди пробує залетіти!  «Сьогодні готуємо бургери – сподобається усім: і дорослим, і малечі. У бургері головне – м’ясо і хороший гриль. У нас – найкращі», – задоволено усміхається Шеф.

Далі – ще одна розважальна бадмінтонна зона – спеціальні «мішені», у які треба влучити воланчиком з відстані біля двох метрів. Якщо влучиш у один з трьох отворів – дарують кінну прогулянку. Призи заманливі, тому кожен намагається влучити. Комусь пощастило: до ігрової зони підходить Артем Почтарьов – чинний Чемпіон України з бадмінтону, учасник Олімпійських Ігор у Ріо. «Руку трохи вище, волан ось так тримайте… кут інший… бийте знизу», – дає поради профі. Є! «Учениця» Чемпіона влучила у мішень з другої спроби.  Підходить наступний бажаючий отримати експрес-майстер-клас. Тут і перша жіноча ракетка України Марія Улітіна. Ейр-бадмінтон, каже, крута гра для популяризації спорту, сама також спробувала пограти – сподобалося. 

Далі – зона падел тенісу – це новий вид спорту, що набирає популярності у світі. Падел – така собі суміш великого тенісу та сквошу. Головна його перевага – доступність для кожного. Корт для гри – менший, ніж тенісний, тому довкола – прозорі стіни – як у сквоші, а сітка – нижча. Основний інструмент – спеціальна ракетка – міцна та легка, зроблена за сучасними технологіями. Завдяки цим складовим гравцям не потрібна спеціальна підготовка – приходь і насолоджуйся грою. На корті для паделу пожвавлення: майстер-клас показуватимуть гості з Іспанії, адже саме там падел теніс набрав найбільшої популярності і став практично національним спортом. Юрба збирається довкола корту – усі захоплено спостерігають за дружнім поєдинком Україна-Іспанія. Потім – охочі по черзі пробують пограти, і жоден не виходить з корту без усмішки на обличчі. Навіть той юнак, що вдарився головою об стінку корту – так відчайдушно намагався відбити подачу. Каже, вже не болить, готовий грати ще.

Веселощі не стихають майже до заходу сонця і до останнього бургера від Гриль-центру, що пригощає.

Фестиваль відвідало чимало гостей. Серед них, і Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, Президент федерації Бадмінтону Олексій Дніпров, і срібний призер Олімпійських Ігор у Ріо Жан Беленюк, але вони тут не для гучних промов, а як і всі, хто прийшов – гості першого фестивалю, що поєднав дві нові для України гри – Ейр-бадмінтон та Падел теніс. На прощання організатори фестивалю пообіцяли, що він стане традиційним і повернеться вже навесні.

Теги: ейр-бадмінтон,бадмінтон,падел теніс,фестиваль,Олімпійський центр «Конча-Заспа»,Федерація бадмінтону України,Ейр-бадмінтон,Поні клуб,фестиваль з ейр-бадмінтону
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео