Мінюст «в темі»? Приватний виконавець Андрій Іванов плює на Закони України та прикривається юридичними ОЗУ: KPD Consulting і MG group. Пане Малюська, почніть боротися з корупцією в міністерстві!

Мінюст «в темі»? Приватний виконавець Андрій Іванов плює на Закони України та прикривається юридичними ОЗУ: KPD Consulting і MG group. Пане Малюська, почніть  боротися з корупцією в міністерстві!
162745 ПЕРЕГЛЯДІВ

Невипадкова зустріч грошей, жадібності, цинізму, безпринципності, відсутності моралі, зневажливого ставлення на Закони, Конституцію і права громадян – все це і не тільки, характеризує Андрія Валерійовича Іванова. Дана персона являється приватним виконавцем (Посвідчення № 0132 від 27.11.2017 року), а також він числиться таким собі радником в  Юридичній фірмі KPD Consulting.

Хоча по суті він є цинічним колектором, який прямо плює не тільки на долі українців, а й на українське Законодавство.

Іванов Андрій Валерійович народився 12.10.1980 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, де був зареєстрований по вул.Вахрушева, 31. По цій же адресі зареєстрована була і його дружина Овчіннікова Олена Олександрівна 06.01.1979 року народження. Подружжя виховує двох дітей: Овчінніков Е. А та Іванов О. А. Також Іванов був зареєстрований за адресою вул.Ломоносова, 73Г в місті Київ. За плечима в нього також робота на посаді прокурора Магдалинівського району Дніпропетровської області, чим він хизується при «травлі» своїх жертв в яких часто незаконним шляхом відбирає майно.

Особливістю цього виконавця є те, що він ІВАНОВ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ 12.10.1980 року народження у системі виконавчіх проваджень числився серед боржників. Дата відкриття провадження 13.11.2018 року,  стягувачем був  Голосіївський районний суд. От такий то він виконавець, який сам був боржником…

Приватний виконавець Андрій Іванов, який говорить, що він: «... високоморальний юрист-професіонал, який зберігає соціальний баланс в суспільстві і дає необхідний імпульс для подальшого реформування судової системи України»,  вже встиг «наімпульсувати» на кілька кримінальних справ, відкритих Національною Поліцією. Та частенько цей персонаж уникає заслуженого покарання, адже вміє та спів$$$ працює із корумпованими суддями та правоохоронцями.

Скріншот: сайт nagolos.com

Ну а тепер перейдемо до одного із епізодів цинічної діяльності Андрія Іванова, в якому можна припустити те, що певні особи із Міністерства юстиції також «в  долі» і покривають його злодіяння.

«… ми поміняли команду в Міністерстві юстиції. А до того це Міністерство було «лавкою», де у людей гроші забирали майно, квартири переписували, в реєстрі запису виправляли. У вас була квартира, могли прокинутися, а вона вам вже належить, і правду ви могли не знайти. Як правило, не знаходили. Зараз цього немає! “- заявив свого часу тепер уже екс Прем’єр-міністр Гончарук.

Скріншот: сайт telegraf.com.ua

Ну що ж, всі пам’ятають як Гончарук розповідав що він профан в економіці, але як бачимо не тільки в економіці, а й взагалі в державному управлінні, адже всі ті, хто забирали майно у громадян, так і продовжують це системно робити! Гончарук відчалив за океан у США, надіємось щось таки там і навчиться, але потрібно констатувати в Мінюсті – нічого не міняється, а про це явно свідчить безкарна діяльність Іванова і КО.

До речі, щодо КО, то у цьому статусі частенько виступає  Юридична фірма KPD Consulting, де як ми вже зазначали він числиться радником.

Юридична фірма KPD Consulting – організована злочинна група, яка під «дахом» влади «клала» на Закон і помилкову думку екс Прем’єр-міністра «профана» Гончарука, а теперішньому Прем’єр-міністру  Денису Шмигалю напевне вже плювати на цю КО-мпашку разом із Івановим, адже по іншому цей «безпредєл» що твориться важко охарактеризувати.

Журналістам nagolos.com вдалося з’ясувати, що вже більше 50 сімей стали жертвами різних рейдерських схем, які реалізовує «повносервісна», як вони себе називають, юридична компанія KPDConsulting яка представляє інтереси різних місцевих і іноземних фінансових установ, торгових і міжнародних організацій «відмиваючи і відкачуючи» через себе величезні бюджети топ-менеджерам, віджимаючи і реалізуючи за заниженими цінами нерухоме майно громадян через державний торговий майданчик ДП «СЕТАМ», фальсифікуючи і створюючи різні ситуації для «загону» громадян в жорна правового свавілля з мовчазної участі чиновників. Все це відбувається за допомогою шахрайських дій, підробці документів, куплених судових рішень, підтасовування даних і подій, незаконного оскарження, відчуження, реалізації, захоплень і привласнення майна простих громадян які вже набули масового характеру.

Як працює КПД схема:

  • Створюється будь-який юридичний прецедент (суд, заборгованість, суперечка, кредит і т.д) відкривається виконавче провадження і починається правове беззаконня і фальсифікації. Починається програма: «без мене, мене одружили», ви лише спостерігаєте, як вас роздягають до нитки!
  • Арешт всього рухомого і нерухомого майна, вилучення грошей з рахунків, блокування свободи пересування, оспорювання всього, що в підсумку може принести «дивіденди», скасування реєстрації майна, виділення і арешт часток всіх членів сім’ї і т.д.
  • Далі, через маніпуляції сфальсифікованими даними і рішення продажних судів, комісії міністерства юстиції, шахрайські дії і підробку документів, все продається через ДП Сетам, поки у людини нічого не залишиться.

Для реалізації цієї схеми, потрібен виконавець-бігунок, і він в штаті КПД звичайно ж є! І принцип, у приватного виконавця, відповідний: «Що я можу зробити за гроші? За ГРОШІ, я можу зробити ВСЕ !!»

Для початку звертаємо вашу увагу: міністр юстиції, особисто, підписує посвідчення приватного виконавця Іванова, тобто саме він повинен нести відповідальність за дії цього представника юстиції.

Можливо, в цьому і є відповідь на кінцевий питання, чому влада мовчить? Чому в діях Іванова ніколи не бачить порушень? ВСЕ ЯК ЗАЗВИЧАЙ: ВЛАДА, І В ТЕМІ, І В ДОЛІ!

Ось лише один, найхарактерніший приклад «роботи» від юридичної компанії KPDConsulting і приватного виконавця Іванова, співробітником якої він же і є.

За даними, з порушенням закону відразу за двома статтями, вже реалізовані не менше 42 іпотечних квартир з неповнолітніми дітьми, в тому числі і по валютних кредитах на які розповсюджується мораторій на реалізацію.

  1. Відповідь Юстиції, що говорить про правила виконання реалізації квартир і мораторій на продаж квартир за валютними кредитами. А саме, обов’язкова умова: отримання згоди опікунської ради і Закон України про те, що застава по валютній іпотеці у вигляді нерухомого житлового майна не може бути примусово стягнуто без згоди власника !!!
  2. Далі, відповідь про те, що згода опікунської ради на продаж квартири Іванов не отримував.
  3. Відповідь ДП «Сетам», що вся відповідальність за збір і подачу документів лежить на виконавці.
  4. Акт, вже з торгів, про продаж тієї самої квартири по валютній іпотеці і з малолітньою дитиною.
  5. Відповіді юстиції, що ніяких порушень в діях Іванова не виявлено.

«Вишенька на торті корупції і змови»: Рішення Дніпровського районного суду щодо відмови у задоволенні скарги на протиправні дії Іванова!

Це характерний приклад, коли в тільки одному епізоді, Івановим двічі порушується закон. При цьому, ні Мін’юст, ні судді не бачать жодних порушень в діях Іванова.

А в цей час, КПД консалтинг активно захищає Іванова в судах і купує за гроші «замовників послуги», потрібні, рятівні для них рішення від кримінальних справ відкритих національною поліцією і численних судових позовів від постраждалих людей! Хіба, це не корупція і не замотивована змова, хіба це не справжня організоване злочинне угрупування ???!!!

Також Андрій Іванов частенько займається протизаконною діяльністю разом із своїм кумом Миколою Григор'євим - колишнім співробітником Генеральної прокуратури. Здавалось би адвокати мають захищати своїх клієнтів, та це явно не стосується адвокатського об’єднання MG group, до якого входить Григор’єв, адже в них все навпаки – напару із Андрієм Івановим вони просто добивають людей яких мали б захистити. Ці «вори в законі» давно змінили своє обличчя і перейшли із статусу адвокатів у звичайні рейдери, «пожирачі» людських життів. Під прикриттям адвокатської діяльності за допомогою судового виконавця Андрія Іванова від них уже постраждала чимала кількість людей. В загальному ця шайка під прикриттям «Закону» - це звичайне організоване злочинне угруповання, хоча ні – не звичайне, а цинічне і безжальне, яке на своєму шляху пожирає без перебору все що потрапляє до їхніх рук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ↓↓↓

Цей тандем Григор’єв-Іванова  доповнюють адвокати Іван Холод та Іван Чорний. А діють вони за звичайною злочинною схемою : втираються в довіру до клієнтів, з'ясовують «проблемні області», а тоді…зв'язуються з протилежною стороною з метою збільшення проблем. А коли вже самі доводять ситуацію до критичної - викачують гроші з клієнта на рішення з правоохоронними органами та в судах. Вони прямо підставляють клієнта і беруть гроші з протилежного боку. Та і це ще далеко не все, адже з свого клієнта-жертви вони вижимають все до останньої краплі – заволодівають майном клієнта і переписують це майно на своїх підставних осіб, іноді використовують підставні компанії. Особливо це ОЗУ відзначається своїм прейскурантом з продажу зв’язків в прокуратурі та судах, адже таких у них залишилось чимало згідно колишньої праці у генеральній прокуратурі. Саме цим вони й «обробляють» своїх клієнтів-жертв, яким обіцяють за винагороду вирішити будь-яке питання, але взявши гроші на хабар – все-рівно все роблять виключно у своїх інтересах.

Григор’єв, Холод і Чорний своїм клієнтам внушають, що без «проплати» за потрібне рішення позитивного результату для клієнта не буде, а винна людина чи ні – це ніякого значення абсолютно немає. І коли на цьому етапі свого клієнта-жертву вони обдирають до нитки то явно не зупиняються, а переходять до наступної фази – в «гру» вступає кум Григор’єва приватний судовий виконавець Андрій Іванов. От тоді й їхні клієнти вже повністю розуміють, що стали жертвами цинічних мародерів – злочинного угрупування під прикриттям адвокатського об’єднання MG group.

Андрій Іванов і MG group на чолі із Миколою Григор’євим за допомогою шахрайських дій, підробці документів, куплених судових рішень, підтасовування даних і подій, незаконного оскарження, відчуження, реалізації, захоплень і привласнення майна простих громадян які вже набули масового характеру знищили долі далеко не одного десятка людей. Коли Григор’єв розуміє що до їх рук потрапив «потрібний клієнт», то створюється будь-який юридичний прецедент (суд, заборгованість, кредит…), тоді відкривається виконавче провадження і починається правове беззаконня і фальсифікації. Починається програма: «без мене, мене, одружили», ви лише спостерігаєте, як вас роздягають до нитки! Дальше йде арешт всього рухомого і нерухомого майна, вилучення грошей з рахунків, блокування свободи пересування, оспорювання всього, що в підсумку може принести «дивіденди», скасування реєстрації майна, виділення і арешт часткою всіх членів сім'ї і т. д. Потім, через маніпуляції сфальсифікованими даними і рішення продажних судів, шахрайські дії і підробку документів, все продається на своїх підставних осіб, поки у людини нічого не залишиться. І якраз тут головну роль відіграє Андрій Іванов, який за гроші зробить все, навіть якщо прийдеться висилити малолітніх дітей на вулицю.

Ми продовжуватимемо журналістське розслідування під час якого вже встановили численні факти порушення закону, корупції і шахрайства в діях вищевказаної групи осіб. В подальшому ми публікуватимемо виявлені факти які ретельно намагається приховати це ОЗУ від громадськості та від своїх замовників, які й не підозрюють про свої майбутні судові «перспективи» від співпраці з ними.

Варто додати, що цей же час, за кошти отримані злочинним чином, дружина приватного виконавця Іванова, будує успішний стоматологічний бізнес в Києві. Це черговий приклад, як на біді простих людей і їх сімей, за кошти від незаконно реалізованого чужого майна, будується добробут власної сім’ї. Дехто керується народною мудрістю, а дехто - цинічною, «судово-прокурорською»: «Тільки на чужій біді і чужих грошах власне щастя і побудуєш».

Ми звертаємося до Міністра Юстиції України з пропозицією придивитися до ситуації всередині Міністерства, а особливо тих хто відповідає за виконавчу і реєстраційну служби, які роблять все можливе по оберіганню від покарання Андрія Іванова і йому подібних! Пане Денисе Малюська, почніть нарешті  боротися з корупцією всередині повіреного Вам міністерства!

Далі буде…

Теги: Андрій Іванов,Андрій Іванов судовий виконавець,судовий виконавець Андрій Іванов,Приватний виконавець Андрій Іванов,Мінюст ,KPD Consulting,юридична компанія KPD Consulting,MG group,Микола Григор'єв,Іван Холод,адвокат Іван Холод,Іван Чорний,адвокат Іван Чорний,ОЗУ ,Адвокатське об’єднання MG group,адвокат Микола Григор'єв,привласнення майна
Автор: admin.politica.com.ua
Мої відео