СБУ викрила оборудку на ринку цінних паперів на понад 2,8 мільярда гривень

СБУ викрила оборудку на ринку цінних паперів на понад 2,8 мільярда гривень
137427 ПЕРЕГЛЯДІВ

Слідчі Головного слідчого управління Служби безпеки України у тісній співпраці з Департаментом боротьби з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом Державної податкової служби України та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку України під час досудового розслідування кримінального провадження викрили протиправну діяльність осіб на ринку цінних паперів.

Так за результатами проведених заходів та комплексу слідчих (розшукових) дій виявлено групу компаній юридичних осіб – професійних учасників ринку цінних паперів, які від підконтрольних інвестиційних фондів видавали фіктивні кредити пов’язаним підприємствам з ознаками фіктивності, надавали послуги реальному сектору економіки щодо виведення коштів з обігу підприємств, їх конвертації та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом. Загальний обсяг таких операцій за період 2019-2020 років становив понад 2,8 мільярда гривень.

За результатами зібраних під час досудового розслідування матеріалів Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку України 29 вересня 2020 року прийнято рішення про заборону торгівлі цінними паперами двох інвестиційних фондів.

Досудове розслідування триває, проводяться заходи на подальше відпрацювання підприємств реального сектору економіки, які скористалися послугами протиправної діяльності вказаної групи з метою відшкодування збитків, завданих державним інтересам.

ssu.gov.ua

Теги: СБУ,цінні папери , Служба безпеки України,Департамент боротьби з відмиванням доходів ,фондовий ринок,відмивання коштів
Автор: admin.politica.com.ua
Мої відео