ДФС під керівництвом Сергія Солодченко – це ефективна структура в якій викорінена системна корупція

ДФС під керівництвом Сергія Солодченко – це ефективна структура в якій викорінена системна корупція
150606 ПЕРЕГЛЯДІВ

За крайні 8 місяців 2020 року за матеріалами Головного управління власної безпеки ДФС було розпочато 121 кримінальне провадження. А це 74% від загальної кількості таких проваджень, яких загалом було 164. В результаті ця цифра свідчить про те, що лише 26% випадків корупції в лавах ДФС виявляється іншими правоохоронними органами. 

Дана статистика явно дає зрозуміти що в ДФС під керівництвом Сергія Солодченко немає ніякого панібратства і покривання злочинів своїх працівників, тобто ведеться масштабна боротьба на викорінення корупції в лавах цієї структури. Крім того, статистика також вказує про поступове зменшення корупційних епізодів, до прикладу, за весь минулий рік було порушено 265 кримінальних проваджень.

Звісно, трапляються поодинокі випадки, але системної корупції серед податкової міліції вже давно немає. Весь особовий склад ДФС чітко знає нетерпимість Сергія Солодченко до корупції, який навіть виклав в мережу Інтернет свій особистий номер телефону (+380931957784). В результаті, кожен зі співробітників розуміє, що будь-який адвокат або представник бізнесу може йому зателефонувати та повідомити про неправомірні дії працівників Податкової міліції.

Варто підкреслити, що не зважаючи на прийняття Верховною Радою України у першому читанні проєкту закону про Бюро економічної безпеки - робота фіксальної служби й надалі ефективно виконує свої обов’язки, і це в першу чергу заслуга в.о. керівника цієї структури Сергія Солодченко. 

Велику повагу викликає й те, що Сергій Солодченко постійно акцентує увагу колег на необхідності дотримання законності під час проведення оперативних заходів та слідчих дій. Він постійно наголошує, що кожен працівник ДФС повинен керуватись принципами поваги до кожного платника податків та діяти виключно в рамках Закону.

«Моє бачення наступне: мінімізувати втручання в законну діяльність бізнесу і, навіть, якщо існують підстави для такого втручання, керуватись принципами поваги до кожного платника та діяти виключно в рамках закону», – резюмував Сергій Солодченко на одній із нарад.

Звісно, що сумлінна праця на благо народу і держави не залишилась поза увагою Президента України Володимира Зеленського, який  в День Незалежності України відзначив Сергія Солодченко спеціальним званням. Згідно з Указом президента України, Солодченко в понеділок, 24 серпня отримав звання генерал-майора податкової міліції. 

Про це йдеться в документі, опублікованому на сайті президента №353/2020.Треба відзначити, що указ Володимир Зеленський підписав напередодні, в неділю, 23 серпня.

"Присвоїти спеціальне звання генерал-майора податкової міліції полковнику податкової міліції Солодченку Сергію Вікторовичу — першому заступнику Голови Державної фіскальної служби України. Президент України в. Зеленський", - йдеться в тексті указу глави держави Україна.

Варто підкреслити, що ДФС під керівництвом Сергія Солодченко – це ефективна структура в якій викорінена системна корупція

Теги: ДФС ,ГФС,Державна фіскальна служба,Державна фіскальна служба України ,УкраЇна,Украина,Государственная фискальная Служба Украины (ГФС),Государственная фискальная служба,Государственная фискальная служба Украины,Сергей Солодченко,Голова ДФС Сергій Солодченко,Сергей Солодченко Википедия ,Солодченко ,Солодченко ДФС,Солодченко Сергей Викторович,системна корупція,корупція,корупціонер,корупціонери, коррупция, коррупционеры,коррупционер,фіксальна служба, Фискальная служба,Верховна Рада України,Верховна Рада, Верховная Рада,Верховная Рада Украины,ВР,ВРУ,День Незалежності України,День Незалежності , День незалежності України,День Независимости ,День Независимости Украины,Президент України Володимир Зеленський,Президент України Зеленський,Президент Володимир Зеленський,Президент Зеленський,Президент Украины, Заступник голови Офісу президента,Президент Владимир Зеленский,Президент Зеленский,Президент Украины Владимир Зеленский,Президент Украины Зеленский, Владимир Зеленский, Владимир Александрович Зеленский,Зеленский,Владимир Зеленский Википедия,Володимир Зеленський Вікіпедія ,Голова Державної фіскальної служби України

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео