Нафтобазу та газобазу БРСМ-Нафта у с. Переяславське заарештовано

Нафтобазу та газобазу БРСМ-Нафта у с. Переяславське заарештовано
182550 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ще 2 роки тому, за позовом Фонду було заарештоване майно группи компаній БРСМ-Нафта.

Нафтобазу та газобазу БРСМ-Нафта у с. Переяславське заарештовано.

Про це йдеться на сайті Фонду ліквідації наслідків Васильківської трагедії.

"Ще 2 роки тому, за позовом Фонду було заарештоване майно групи компаній БРСМ-Нафта на 1,3 мільярди гривень. Однак олігархи-власники БРСМ одразу ж почали виводити кошти з рахунків і створювати нові компанії для продовження здійснення своєї злочинної діяльності, яка полягає у брутальному порушенні усіх можливих норм та правил на об’єктах підвищеної небезпеки!

Окрім того, у порушення судової ухвали про арешт усього рухомого та нерухомого майна, яка підтверджена ухвалою Верховного Суду, дана нафтобаза постійно передається нібито в оренду різним суб‘єктам господарювання задля уникнення перевірок контролюючих органів", - говориться в повідомленні.

Зазначається, що остання перевірка контролюючих органів на нафтобазі та газобазі відбулась аж у 2014-му році, і тоді було виявлено у сукупності понад 100 порушень.

"Саме тому, Фондом було заарештовано та передано на зберігання нафтобази та газобази у с. Переяславську, аби забезпечити позовні вимоги у разі позитивного рішення суду", - говориться в заяві.

Фонд також звернувся з проханням до контролюючих органів провести термінові позапланові перевірки, щоб перевірити реальний стан нафтобази та газобази, та унеможливити потенційну техногенну катастрофу.

Адвокат Фонду подолання наслідків Васильківської трагедії Юрій Костюк, який знаходився на місці подій, прокоментував ситуацію:

«Були проведені виконавчі дії в рамках примусового виконання ухвали Деснянського районного суду м. Києва від 14.09.2018 по справі № 754/8602/18 про вжиття заходів забезпечення за позовом Фонду, яка є чинною. Згідно з ухвалою накладено арешт в межах суми позову, що складає 1 277 416 800,00 грн. на 16 об’єктів нерухомого майна, у тому числі нафтобазу та газобазу у с. Переяславське (с. Переяславське, вул. Шевченка, 1-а, 1-б), рухоме майно та грошові кошти ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРСМ-НАФТА» (32054607). Всі дії здійснювались у відповідності до Закону України «Про виконавче провадження». Під час проведення виконавчих дій представників ТОВ «БРСМ-НАФТА» на території не було. 

Зазначу, що примусове виконання цієї ухвали здійснювалось по відношенню до майна усіх Відповідачів по справі. Ухвалою було арештовано нерухоме та рухоме майно, а також грошові кошти  55 Відповідачів.  Якщо деякі Відповідачі оскаржили дану ухвалу в судах апеляційної та касаційної інстанцій, однак серед них немає ТОВ «БРСМ-НАФТА», тому по відношенню до цієї юридичної особи арешт, як захід забезпечення позову, діє в повному обсязі.

Водночас, навіть за наявності   обтяження   нерухомого майна у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (арешт за ухвалою від 14.09.2018), майно за адресами Київська обл., Переяслав-Хмельницький р., с. Переяславське, вул. Шевченка, буд., 1-а, 1-б,  1-г, власником якого є ТОВ «БРСМ-НАФТА» неодноразово передавалось у користування іншим особам, аби уникнути перевірок контролюючих органів. З цього приводу порушено кримінальне провадження № 12020100100004046 від 14.05.2020 за ознаками статей ст. 382 КК України  «Невиконання судового рішення», ст. 388 КК    «Незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт, заставленого майна або майна, яке описано чи підлягає конфіскації». Фонд в даному провадженні визнаний потерпілим. Саме тому, з метою забезпечення виконання рішення суду та з огляду на вже наявні дії щодо наміру відчужити арештоване майно, і були проведені виконавчі дії з арешту та опису майна нафтобази. 

Окрім того, хочу підкреслити, що звинувачення у рейдерстві є безпідставними та не відповідають дійсності, оскільки у даному випадку, виконувалось чинне рішення суду України, для забезпечення майбутнього виконання  рішення суду за позовом Фонду про відшкодування моральної шкоди на користь членів фонду, яких більше 2000 осіб, якщо звісно таке рішення після розгляду по суті буде прийнято судами на користь позивача. Тому все здійснювалось в межах законодавства, на підставі ухвали суду, яка неодноразово оскаржувалась в судах всіх інстанцій, проте є чинною, та була подана Фондом як Стягувачем до примусового виконання».

"Васильківська трагедія" - це масштабна техногенна катастрофа, викликана вибухом і подальшим займанням нафтопродуктів на нафтобазі БРСМ біля села Крячки Васильківського району Київської області, яка почалася 8 червня 2015 і тривала 8 днів. Під час пожежі загинуло 6 осіб, 14 травмовано, тисячі визнані постраждалими. Це найбільша катастрофа на території України після аварії на Чорнобильській АЕС. Постраждалі об’єднались у ГО «Фонд подолання наслідків Васильківської трагедії» задля відстоювання права на компенсацію у суді. Представники БРСМ-Нафти звинуватили Фонду у «рейдерстві», на що члени організації записали відео-звернення «Я –Рейдер…?». 

У свою чергу Фонд також неодноразово заявляв про тиск зі сторони БРСМ-Нафта у вигляді погроз, залякувань, нападів тітушок, незаконні спроби ліквідації Державної реєстрації організації та розміщення у ЗМІ неправдивої інформації.

unian.ua

Теги: БРСМ-Нафта,Нафтобаза,газобаза,арешт,Переяславське ,Юрій Костюк,адвокат Юрій Костюк
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео