Кандидат в депутати Добротвірської ОТГ Роман Хімка: Хочу бачити Добротвір місцем де хочеться жити, працювати та розвиватися

Кандидат в депутати Добротвірської ОТГ Роман Хімка: Хочу бачити Добротвір місцем де хочеться жити, працювати та розвиватися
152642 ПЕРЕГЛЯДІВ

Впродовж останніх 8 років надзвичайно багато проектів було реалізовано в громадіі їх перелік сьогодні це довге і нудне чтивоЗа кожним з них стоять людикотрі формували команду цього проекту і докладали зусиль до пошуку фінансових ресурсів та подальшого його втілення в життяПрактично усе що робилося довкола Вас має свою цікаву історію, «проектну картку» чи ще якесь обґрунтування на підставі якого шукали фінансові ресурси для подальшого виконання.

Але багато надзвичайно важливих для громади речей не реалізованонедопрацьованоа при прийнятті рішень допущено стратегічних помилоккотрі Добротвірська громада відчує у найближчі декілька років на собіале це вже зовсім інша історія.

Томуопираючись на свої знаннядосвід та команду однодумців йду на вибори депутатів Добротвірської селищної радищоб і надалі брати посильну участь в розвитку Добротвірської громадиХочу бачити Добротвір місцем де хочеться житипрацювати та розвиватися.

Кандидуюся по Багатомандатному виборчому округу 7 (сТишицясСтарий Добротвір). Як вже писав ранішена окрузі – 14 кандидатівВважаю що кожен завчасно повинен знати всіх кандидатівщоб прийняти виважене рішення чи поспілкуватися з кандидатами.

Отжепо Багатомандатному виборчому округу 7 (сТишицясСтарий Добротвірце:

З повагою Кандидат в депутати Добротвірської ОТГ Роман Хімка

Теги: Село Тишиця,Старий Добротвір,Роман Хімка,Роман Степанович Хімка,Добротвір,Кандидат в депутати Добротвірської ОТГ Роман Хімка,Добротвірська громада Роман Хімка,Багатомандатний виборчий округ №7 Роман Хімка,Roman Khimka ,вибори Роман Хімка,вибори 25 жовтня Роман Хімка,Хімка Роман вибори кандидат в депутати

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео