На тютюнові вироби припадає майже 39% вилученої протягом 8 місяців 2020 року підакцизної продукції, – Сергій Солодченко

На тютюнові вироби припадає майже 39% вилученої протягом 8 місяців 2020 року підакцизної продукції, – Сергій Солодченко
150511 ПЕРЕГЛЯДІВ

В ході оперативної роботи та проведених слідчих дій за 8 місяців 2020 року податковою міліцією було вилучено 10,7 мільйонів пачок тютюнових виробів та 164 тони тютюну загальною вартістю понад 690 мільйонів гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, вартість вилучених з незаконного обігу тютюнових виробів збільшилась майже вдвічі. Так, за січень-серпень 2019 року було вилучено 9,4 мільйони пачок цигарок та 64,7 тон тютюну на загальну суму 356,7 мільйонів гривень.

«Якщо припустити, що вивільнену від фальсифікату долю тютюнового ринку заповнила б легальна тютюнова продукція, то можна порахувати акцизний податок, який надійшов би до бюджету від продажу 10,7 мільйонів пачок тютюнових виробів та 164 тон тютюну. Отримаємо близько 447 мільйонів гривень», – розповів Сергій Солодченко.

Він також зазначив, що значна кількість вилученої тютюнової продукції в незаконний спосіб реалізовувалось через мережу Інтернет. Від початку поточного року податковою міліцією вилучено 854 тис. пачок цигарок та 5,3 тони тютюну на загальну суму 78,5 млн гривень.

Загалом, за результатами січня-серпня 2020 року загальна вартість вилученої податковою міліцією з незаконного обігу підакцизної продукції склала майже 1,8 млрд гривень. З них, 38,7%, тобто понад 690 млн гривень – це вартість вилучених тютюнових виробів та тютюну.

«Тютюнові виробів, які мають відповідні експертні висновки, підлягають  знищенню. Ми готові проводити публічні знищення за участі Асоціації «Укртютюн» та представників громадськості», – зауважив Сергій Солодченко.

За словами керівника ДФС переважна більшість тютюнових виробів, які перебувають у незаконному обігу, не реалізується на внутрішньому ринку України, а вивозиться правопорушниками за кордон для продажу у країнах Європейського Союзу. Транзитне розташування України та значно менша ціна на тютюнову продукцію в нашій країні ніж у пострадянських країнах та країнах ЄС – значно сприяють цьому.

Сергій Солодченко також нагадав, що Україна ще у 2016 році взяла на себе євроінтеграційні зобов’язання, які передбачають щорічне зростання ставок акцизу на тютюнові вироби. За цих умов планується до 2023 року досягти європейського рівня оподаткування тютюну, що зробить комерційно невигідним сферу контрабанди тютюнових виробів до країн ЄС і, відповідно, сприятиме детінізації цього ринку.

sfs.gov.ua

Теги: Голова ДФС Сергій Солодченко,Сергій Солодченко,тютюнові вироби,акциз,підакцизна продукція,Солодченко ДФС
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео