Дизайнер інтер'єру та ландшафту Ірина Кириєвська – коли любима справа стає мистецтвом. Власна дизайн-студія Kirievskaya Design і всеукраїнська премія Celebrity Awards 2020 - «Дизайнер року»

Дизайнер інтер'єру та ландшафту Ірина Кириєвська – коли любима справа стає мистецтвом. Власна дизайн-студія Kirievskaya Design і всеукраїнська премія Celebrity Awards 2020 - «Дизайнер року»
163592 ПЕРЕГЛЯДІВ

19 вересня у великому залі ресторанно-готельного комплексу KNZS міста Київ відбулась щорічна всеукраїнська премія Celebrity Awards 2020. Цього вечора найкращі та найдостойніші представники сфери державної служби, моди, бізнесу та мистецтва отримали свої почесні нагороди. Серед номінантів була знана на всю Україну і далеко за її межами відома дизайнер інтер'єру та ландшафту Ірина Кириєвська яка й отримала визначну премію «Дизайнер року».

Ірина Кириєвська уже багато років успішно працює дизайнером інтер’єру та ландшафту, очолює власну дизайн-студію Kirievskaya Design. За роки практики нею реалізовано безліч об'єктів як інтер'єру так і ландшафту в Україні і за кордоном. У портфоліо десятки реалізованих проектів. Роботи виконані в різних стильових напрямках, але улюбленими стилями в розробці залишаються Ар-Деко, Неокласика, Мінімалізм, Еклектика.

Авторські проекти відрізняються тим, що кожен об'єкт комплектується індивідуально, з урахуванням нових тенденцій які дизайнери отримують на європейських виставках!

Скріншот: сайт design-ki.com

Ірина Кириєвська – це приклад людини, коли любима справа стає мистецтвом!

Основними принципами, якими керується в роботі геніальна дизайнер  являються - комфорт і функціональність у всьому.

«Тільки клієнт вибирає наскільки індивідуальний  повинен бути інтер’єр, я роблю його не тільки стильним, а найважливіше, комфортним у щоденному використанні, продумавши все до дрібниць. Ми розробляємо інтер'єри, які відображають характер і спосіб життя замовника, зберігаючи його час і з огляду на всі тонкощі» - підкреслює Ірина Кириєвська.

Скріншот: сайт design-ki.com

Kirievskaya Design – це дизайн інтер'єру і ремонт "під ключ", економія часу, бюджету і уникнення помилок при ремонті. Kirievskaya Design розробляє інтер'єри, які відображають характер і спосіб життя замовника, зберігаючи його час і з огляду на всі тонкощі. Основні принципи реалізації проектів - це комфорт, зручність і функціональність у всьому.

Kirievskaya Design – це робота в повному обсязі: архітектурне проектування, розробка дизайн-проекту, комплектація, авторський нагляд і будівельні роботи "під ключ".

Скріншот: сайт design-ki.com

Скріншот: сайт design-ki.com

Ірина Кириєвська – це один із найкращих дизайнерів інтер'єру та ландшафту нашої держави! Всі клієнти які до неї звертались - відгукуються лише найтеплішими словами, серед яких першочергово можна почути: професіонал своєї справи, геніальна людина, творчість і креатив вражає, і т. д. То ж від імені редакції – найперше вітаємо із нагородою Celebrity Awards 2020 «Дизайнер року», а також бажаємо безмежних творчих успіхів і підкорення нових і нових вершин!

Kirievskaya Design сайт 

Сторінка у Фейсбук

Сторінка в Іnstagram 

Теги: Ірина Кириєвська,Ирина Кириевская,Kirievskaya Design,Celebrity Awards 2020,премия Celebrity Awards 2020,Дизайнер року,Дизайнер інтер'єру та ландшафту Ірина Кириєвська,Дизайнер Ірина Кириєвська,інтер’єр,інтер'єр та ландшафт,ремонт під ключ
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео