Володимир Ткаченко на службі в Поліції "кришував" в Києві наркопритони за що й «прикупив» високу посаду в ДФС?

Володимир Ткаченко на службі в Поліції "кришував" в Києві наркопритони за що й «прикупив» високу посаду в ДФС?
182419 ПЕРЕГЛЯДІВ

В нашій державі, на превеликий жаль, практично й дня не проходить без новин про корупційні злочини у державних структурах. Особливо звичним явищем це являється стосовно працівників Державної податкової та Державної фіскальної служб. Скрутки ПДВ, кришування контрабанди, розпродаж посад – це все буденність в якій змушені ми з вами жити! І читаючи новини про затримання того чи іншого корупціонера з лав ДПС/ДФС – явно не є для чимось резонансним!  Адже ми розуміємо що в кінцевому результаті – практично жоден з цих корупціонерів не понесе покарання згідно чинного Законодавства, а – відкупиться, «відмажеться» вкраденими же у нас грошима, тоді вичекає певний час – і знову влаштується на «хлібне місце» та грабуватиме народ й надалі.

Скільки б не говорили про жорсткість і обов’язковість покарань для корупціонерів, в тому числі й Президент Зеленський і його команда – все це по факту залишається лише на рівні розмов… І поки ці розмови роками ведуться – корупціонери спокійно купують посади, грабують державні мільйони і залишаються на свободі. То в чому ж проблема???

Часто найбільшою проблемою корупції  називають проблематику кадрів, тобто відсутність хороших і «чистих на руку» спеціалістів – принаймні це нам «впарюють» ці посадовці які просто займаються купівлею-продажем посад. Адже кому можна вигідно продати місце в держ.структурі – звісно, тільки корупціонерові який її охоче купить. А всі ті хто із знаннями та чистою совістю – залишаються в стороні й змушені спостерігати як знищують нашу країну.

Зрозуміло, що так-званої проблематики з кадрами в нас немає – є лише проблема їх підбору, точніше як ми вже вище писали – керманичі держструктур просто просувають на посади тих, хто за це заплатить чималу суму в американській валюті. От приміром, взяти до уваги доволі резонансне  призначення Володимира Миколайовича Ткаченко  на посаду начальника Головного управління оперативно-розшукової діяльності ДФС. Коли його призначили українські ЗМІ – практично вибухнули.

Скріншот: сайт intvua.com

І в цьому дивного нічого немає, адже за свідченнями медіа і джерел серед правоохоронців Володимир Ткаченко будучи на службі в Поліції "кришував" в Києві наркопритони і незаконну роботу пунктів збору металобрухту. І саме за допомогою цих незаконних діянь зумів назбирати чималу суму коштів, яка в результаті дозволила йому – купити високу посаду в ДФС.

Володимир Ткаченко встиг попрацювати керівником Подільського, Святошинського і Дарницького районних управлінь поліції. Тільки от, мало знайдеться тих, хто скаже що він був чесним поліціантом, і навпаки – чи не кожен хто з ним стикався зможуть розповісти його «подвиги»  кришування наркопритонів і місць збору металобрухту.  Особливу пристрасть Володимир Ткаченко має до повій, постійно користується їхніми послугами.

«На Подолі, де раніше працював, у нього навіть є спеціальне приміщення, в яке він водить жриць любові. Кажуть, любить відразу кілька », - пишуть автори статті «Навіщо ДФС взяла на роботу екс-міліціонера Володимира Ткаченка»

Володимир Ткаченко - людина, яку добре знає київський криміналітет, і далеко не зі сторони борця із злочинністю.  До того ж якщо проаналізувати «трудову» біографію цього столичного правоохоронця, стає очевидним, що в ГФС він прийшов явно не для того, щоб захищати фінансові інтереси країни.

За роки служби в Поліції Володимир Ткаченко на скромну заробітню плату нажив дуже багато майна: крім квартири і цілого ряду нежилих приміщень в самій столиці, у нього у володінні знаходиться також близько 10 гектарів землі в Києві і в найближчих його околицях.

 

Традиційно в таких випадках, велика частина майна, згідно з деклараціями, записана на дружину Вікторію Ткаченко.

Він, як і інші нечисті на руку правоохоронці і чиновники приховує реальні дані про свої доходи та майно. До останнього часу у сімейства Ткаченко навіть не було власного автомобіля. І тільки в декларації за 2019 рік, яку Володимир Ткаченко подав буквально за кілька днів до призначення в Державну фіскальну службу, у володінні його дружини виявилася солідна іномарка - розкішний позашляховик SUZUKI SX-4. У салоні ціна на таке авто стартує від 480 тисяч гривень. Але знайшовся «благодійник», який, якщо вірити декларації, погодився "продати" Вікторії Ткаченко таку машину всього за 50 000 грн.

Якщо оцінити реальну вартість задекларованих земельних ділянок і нерухомості під Києвом, ставаться очевидно, що Володимир Ткаченко вкрай невміло і незграбно намагається приховувати дані про своїх «зароблені чесною працею» багатства.

І Державна фіскальна служба - це для нього чергова «годівниця», в яку він довго прагнув потрапити - збирав гроші на хабар, і ось тепер він «при справах»! І тепер він в максимально стислі терміни не тільки намагається «відбити вкладене», а й заробити зверху.

У Володимира Ткаченко немає ні кваліфікації, ні професійних даних, щоб працювати в ГФС. Та й за даними журналістів, потрапити до фіскалам він зміг лише за великий хабар…

А тепер варто згадати підсумкову пресконференцію(20.05.2020), присвячену першому року президентства Володимира Зеленського, в якому Глава держави повідомив про наявність в Україні кадрового голоду, тому йому важко знайти гарних спеціалістів, щоби заповнити Кабінет міністрів та інші високі посади…

От саме через такі корупційні призначення людей на кшталт Володимира Ткаченко: без кваліфікації і професійних даних, а ще й із м’яко кажучи сумнівним минулим – у Президента й виникають такі проблеми. Тому Володимирові Олександровичу потрібно нарешті задуматись і приділити увагу тим, хто потрапляє на державні посади в ДФС, ДПС та інші державні структури, адже потім саме їх підсувають на найвищі посади в Україні!!!   

Теги: ДФС ,ДПС ,Володимир Ткаченко,Володимир Ткаченко корупція,Володимир Ткаченко ДФС,ГФС,Державна фіскальна служба,Скрутки ПДВ,схеми з ПДВ,Володимир Миколайович Ткаченко
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео