Депутат Закарпатської обласної ради Мирон Помпель посприяв прихожанам православних храмів Дубрівки, Пацканьова, Лінців, Кибляр, Гайдоша, Анталовців здійснити паломництво Почаївськими святинями

Депутат Закарпатської обласної ради Мирон Помпель посприяв прихожанам православних храмів  Дубрівки, Пацканьова, Лінців, Кибляр, Гайдоша, Анталовців здійснити паломництво Почаївськими святинями
160658 ПЕРЕГЛЯДІВ

Депутата Закарпатської обласної ради Мирона Йосиповича Помпеля, який, до речі, нещодавно висунув свою кандидатуру на посаду Голови Середнянської селищної громади що на Ужгородщині – знають в регіоні як щирого і щедрого мецената. Він за будь-якої нагоди долучається до створення добрих справ або є безпосереднім ініціатором важливих і потрібних для місцевих жителів подій.

Мирон Помпель є справжнім патріотом свого краю, своєї держави, і особливу увагу приділяє Церкві і місцевим парафіянам, адже сам він є глибоко віруючою людиною. Що року він сприяє, щоб місцеві парафіяни мали можливість здійснювати паломництво Святими місцями.

Варто підкреслити, що і цей рік не став винятком, адже за його сприяння 2 жовтня прихожани православних храмів Дубрівки, Пацканьова, Лінців, Кибляр, Гайдоша, Анталовців  вирушили здійснити паломництво Почаївськими святинями.  70 прочан з благословіння Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського вирушили у дорогу, аби поклонитися православним святиням, помолитися і побачити другу за розмірами після Києво-Печерської Лаври православну святиню Укріїнської Православної Церкви.

Як ми вже звертали увагу, Мирон Йосипович не вперше допомагає місцевим жителям здійснювати паломництво до Святих місць. Всі добре пам’ятають, як він разом із Михайлом Ланьо були меценатами для паломництва місцевої дітвори яка вирушила відвідати святі місця України. Тоді, 47 дітей сіл Лінці, Кибляр, Гайдоша і Пацканьово змогли відвідати Почаївську Лавру, святі місця Кременця на Тернопільщині, Києво-Печерську Лавру в Києві, а також Чернівці.

«Треба наших діточок розвивати духовно», - підкреслює неодноразово Мирон Помпель.

Що ж, як бачимо Мирон Йосипович Помпель має міцну Віру в Бога і всіма силами сприяє щоб  місцеві жителі мали можливість зростати і укріплюватись духовно. З таким Головою громади люди будуть захищені на чиновницькому рівні, а Бог посилатиме всім здоров’я, мир і благодать. 

Теги: Помпель Мирон Церква, Помпель Мирон Меценат, Помпель Мирон паломництво, Помпель Мирон село Пацканьово, Помпель Мирон селище міського типу Середнє, Помпель Мирон село Худльово, Помпель Мирон село Чабанівка, Помпель Мирон село Чертеж, Закаррпатський депутат Мирон Помпель,депутат,депутат Закарпатской областной рады Мирон Помпель, депутат Закарпатської обласної ради Мирон Помпель,депутат Закарпатської обласної ради Помпель,депутат Закарпатской областной рады Помпель,Закарпатська обласна рада,Середнянська ОТГ,Середнянська селищна рада,село Середнє,УжгородщинаМирон Помпель, Мирон Йосипович Помпель, Помпель Мирон Йосипович біографія досьє, Помпель Мирон Закарпаття, Помпель Мирон Ужгород, Помпель Мирон обласна рада, Помпель Мирон депутат обласної ради, кандидат на посаду Голови Середнянської селищної громади Мирон Помпель, Середнянська селищна громада Мирон Помпель, Середнянська ОТГ Мирон Помпель, Помпель Мирон село Андріївка, Помпель Мирон село Анталовці, Помпель Мирон село Верхня Солотвина, Помпель Мирон село Вовкове, Помпель Мирон село Гайдош, село Дубрівка, Помпель Мирон село Ірлява, Помпель Мирон село Кибляри, Помпель Мирон село Лінці, Помпель Мирон село Ляхівці
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео