Голова Ужгородської райради Руслан Чорнак привласнив землю під «дачку»

157599 ПЕРЕГЛЯДІВ

 Голова Ужгородської районної ради Руслан Васильович Чорнак,- протягом довгого періоду обкрадає кишені закарпатців, і будучи на посаді очолив сімейний клан з цинічного грабунку наших грошей, земель та природних багатств, - про це детальніше ви зможете ознайомитись нижче у публікації.

Руслан Чорнак усвідомлює, що вже у найближчий час посада Голови районної ради йому буде недосяжна, якщо прямо говорити – то на цій посаді бачити його ніхто вже не бажає. Йому потрібно змінювати місце посадової дислокації, щоб і надалі продовжувати нас із вами обкрадати. А Середнянська ОТГ для нього – стратегічне місце його сумнівної роботи, адже там, в одному із сіл вже давно під його прикриттям орудує його брат – Василь Чорнак, мова йде про село Ірлява.

Сільський Голова Ірляви Василь Чорнак відомий на всю Україну своїми відкритими посадовими діями, що схожі на цинічне шахрайство. Варто зазначити, що селяни трьох сіл, котрі входять до складу Ірлявської сільської ради, місяцями не бачать свого обранця на робочому місці, а депутати голосують за рішення, із котрими їх навіть умовно не зробили ласку ознайомити. Так приміром, серед таких доленосних рішень Василя Чорнака є повернення сільського храму в Ірляві іншій релігійній громаді 

Цей Голова відзначився тим, що прийняв рішення для релігійної громади, яка на той час ще не існувала. В громаді зазначали, що за вирішення питання щодо рейдерського захоплення храму Василь Чорнак отримав кругленьку суму. Брат, Руслан Чорнак є головою Ужгородської райради – у цьому його підтримав. Також цьому сприяє і колишній голова Ужгородської райради Микола Андрусь, який є родичем клану Чорнаків, а саме тестем – Руслана Чорнака.

 

Теги: Голова Ужгородської районної ради,Руслан Васильович Чорнак,Чорнак Руслан,Ужгородська районна рада,Середнянська селищна рада,Чорнак корупція,Чорнак Ужгород,Середнянська ОТГ, корупція,корупційні схеми,Микола Андрусь,Василь Чорнак,Василь Левкулич,Чорнак Леся Миколаївна,Андрусь Микола Іванович,місцеві вибори, вибори,Валерій Пацкан,ТОВ «Сонячна енергія»,Сонячна енергія,Андріїв Влада,Андріїв Наталія Миколаївна,Ірлявська сонячна електростанція,Андрусь-Чорнак Леся Миколаївна,Ступак Юрій Вікторович,Ковач Катерина Михайлівна,Гембік Катерина Олександрівна

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео