Військові тероборони повинні зберігати зброю вдома, – Сергій Кривонос назвав причини

Військові тероборони повинні зберігати зброю вдома, – Сергій Кривонос назвав причини
172136 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генерал Сергій Кривонос пропонує дозволити військовим територіальної оборони зберігати зброю вдома, а не у військоматах чи відділках поліції. Адже це дозволить швидше реагувати на загрози та при потребі протистояти диверсійним групам.

Проте це не означає, що як тільки відповідний закон буде ухвалений, цю зброю «роздадуть з машин». Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю 24 каналу висловив генерал ЗСУ, перший заступник командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ Сергій Кривонос.

Генерал пояснив: люди повинні пройти відповідну перевірку та підготовку. Отримати зброю вони мали б тоді, коли їхнє приміщення буде обладнане сейфом та сигналізацією, відповідно до чинних законів України.

Є занепокоєння певних політсил, особливо представників ОП. Мовляв, ви що, зброю на руки? А хто буде відповідати? Шановні, а чого ви себе дурите? Хто відповів за 10 тисяч стволів у військових-зрадників, які залишилися в Криму? Ніхто,
— зауважив Кривонос.

 

 

 

 

Й додав: наразі офіційно на руках в українців на території країни поналд мільйон стволів. До того ж, не всі з 80 тисяч військових самооборони (саме таку попередню чисельність планують), будуть мати зброю.

«Це ж просто профанація та намагання зірвати процес. Політики не хочуть мати підготовлений та навчений народ, який спроможний сам себе захищати. Чим тупіший народ, чим більше він „забитий“, тим простіше ним керувати», — наголосив генерал.

Чому зброя повинна зберігатися вдома

«Ми передбачаємо, що людина захищає себе, свій дім, свою вулицю, свій район або своє село. І знає свій район краще, ніж власну кишеню. І ніхто до неї просто так не прийде, тому що вона орієнтується краще. Вона навчена, чекає ворога у будь-який момент», — зазначив Кривонос.

Принцип, за яким зброя повинна зберігатися у військкоматах або безпосередньо у відділках поліції — це маячня. Адже ворог, який прийде на нашу територію, буде знати, де вона зберігається, — пояснив він.

 

 

 

 

Тому противник завдаватиме удар саме туди. Натомість зберігаючи зброю вдома, а не в таких місцях, військові у потрібний момент зможуть зібратися та завдати удару у відповідь, вважає Кривонос.

Повне відео інтерв’ю з Сергієм Кривоносом:

armyinform.com.ua

Теги: Військові ,територіальна оборона,Генерал Сергій Кривонос,Сергій Кривонос,ЗСУ ,зброя
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео