“Зашкварний” кандидат у Вінницьку облраду від “Української стратегії Гройсмана” Олег Легеза назбирав за роки керівництва Жмеринським районом землі для себе і сім’ї на мільйони гривень

“Зашкварний” кандидат у Вінницьку облраду від “Української стратегії Гройсмана” Олег Легеза назбирав за роки керівництва Жмеринським районом землі для себе і сім’ї на мільйони гривень
169810 ПЕРЕГЛЯДІВ

За земельні оборудки на бувшого голову Жмеринської РДА Легезу відкрито кримінальне провадження

“Щороку 23 червня ми з вдячністю говоримо про тих, хто займається розвитком державних інститутів і відстоює інтереси громадян України. Будучи на посаді голови Жмеринської районної державної адміністрації та представляючи інтереси громади в обласній раді, я завжди дотримувався єдиної позиції –  відкритості до людей і захисту державних інтересів”, - так писав Жмеринський сайт Жмеринка про “здобутки” Олега Легези під час п’ятирічного керівництва РДА. 

Екс-чиновник, і ще діючий депутат Вінницької облради (обирався від “БПП -”Солідарність”), є кандидатом знову в обласні депутати. На цей раз — від “Української стратегії Гройсмана”. 

Цікаво, що вище процитовану рекламну статтю, Легеза примудрився проілюструвати фотографіями з святкування Дня держслужбовця, під час якого присутніх пригощали... самогоном. Що видно з корків на пляшках, які стояли на столах. 

Проте, ця фотка — лиш маленька ілюстрація “ захисту державних інтересів”. 

Насправді, державні інтереси в Жмеринській РДА Олег Легеза “захищав” у такий спосіб: він збирав задарма державну землю в приватну власність.

Про це свідчать данні про дії екс-чиновника. На Жмеринщині, зокрема в Браїлові, він відомий тим, що забрав у селян землю, де були громадські пасовища. 

Про це у Facebook повідомила громадська організація “Браїловський Кулак”. 

У пості йдеться про те, як Легеза та його найближчі родичі і друзі “прихватизували” громадські землі. 

Земельний масив знаходиться у м-ні Політвідділ: це було колись пасовисько, яке бере початок від саду Карпенка в сторону Барського шосе. 

“Жителі м-ну Політвідділ, Ви обурювалися тим, що хтось відібрав у Вас єдине пасовисько та тим, що вам немає де уже пасти корів? Запитайте Легезу, як бувшого голову Жмеринської РДА, як так вийшло, що воно було поділене між його родиною!  Шановні бувші працівники цукрового, радгоспу, швейної фабрики, сокоморсового та жителі селища, які не можуть отримати не те, що 2 га землі у Браїлові, а й 1га, запитайте Легезу, яке його родичі мали право відбирати землю у Браїлова, яка поправу належить нам – браїлівчанам”, - йдеться в публікації. 

Крім того, у Браїлові активісти знайшли ще один земельний масив, де дружина Легези Дахновська А.Ю. 08.10.2018р. разом з іншими особами отримали безпідставно по 2га  землі. 

До речі, коли Олег Легеза балотувався у депутати Вінницької облради від “БПП-”Солідарність”, то він обіцяв наділити всіх бажаючих мешканців району земельними ділянками. Але землі в районі мало, бажаючих — багато. Тому землю отримали “найбільше бажаючі”, - члени родини Легези та його друзі. 

Усі інші, в тому числі й учасники АТО, два гектари землі яким має бути виділено за законом,  залишилися безземельними. 

Щодо земельних оборудок Олега Легези відкрито кримінальне провадження. Проте, це не завадило йому стати кандидатом в депутати Вінницької обласної ради від партії Гройсмана. 

Теги: Олег Легеза,Олег Легеза Вінниця,Олег Легеза вибори ,Жмеринська РДА,Жмеринка, вибори, земля,Вінницька облрада
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео