Благотворительный Марафон врятуй Єлисея продолжается!!! Благотворительные концерты Натаники: в Бахмуте - 26 ноября, в Северске 27 ноября! Не будьте равнодушны

Благотворительный Марафон врятуй Єлисея продолжается!!! Благотворительные концерты Натаники: в Бахмуте - 26 ноября, в Северске 27 ноября! Не будьте равнодушны
146870 ПЕРЕГЛЯДІВ

Уже почти год семья Карины и Александра Зеленских, полицейских из города Бахмут, борется за жизнь Сына - Малыша Елисея. Врачи поставили Страшный диагноз малышу - СМА I типа (Спинально-Мышечная Атрофия, тип 1)

- Но Болезнь Можно и Нужно Победить! Для спасения Елисея нужен укол препарата ZOLGENSMA.

- Стоимость одного укола, который спасёт жизнь Малышу превышает два миллиона Долларов США!

Но Украинцы никогда не оставляют Своих в Беде и всегда стремятся прийти на помощь!

Не так давно прошёл Благотворительный Марафон #врятуй Єлисея, организованный и проведённый популярной Украинской певицей Натаникой.

В нём приняли участие Известные Артисты, Киноактёры, Шоумены. Добрые слова в адрес Малыша Елисея прозвучали от Кинорежиссёра, Телеведущего, Шоумена Ильи Ноябрёва, Актёра кино, телеведущего Дмитрия Оскина, Украинской актрисы театра и кино Людмилы Ардельян, Популярного певца, политика, политического эксперта Игоря Мизраха, популярного певца, бессменного руководителя Легендарной Группы "Краяны" Сергея Бацмана, Зажигательного Гитариста Flame, Замечательного певца Василия Ковальчука. Прямой эфир Благотворительного Марафона поддержала одна из лучших Студий Звукозаписи Украины "Major Music" - Директор Студии Сергей Жоров, Звукорежиссёр и Аранжировщик Александр Матиенко.

И вот, в родном Городе Елисея - в Бахмуте, 26 ноября, в Центре Культуры и Отдыха имени Евгения Мартынова пройдёт Благотворительный концерт Натаники, все средства от проведения которого будут направлены в Фонд Помощи Елисею. К проведению такой Акции присоединился и расположенный недалеко от Бахмута Город Северск.

В рамках Благотворительного Тура в поддержку Елисея в Северске 27 ноября также состоится концерт Натаники.

Все Неравнодушные могут уже Сегодня оказать помощь Семье! Сегодня Любая Ваша помощь будет Бесценна!!!

Реквизиты для помощи!

ПриватБанк 4149-4390-4261-8177

Получатель: ЗЕЛЕНСКИЙ АЛЕКСАНДР

ПриватБанк 4149-4391-0487-8974  ЗЕЛЕНСКАЯ КАРИНА

ПУМб 5167-5404-0030-4138 Получатель: ЗЕЛЕНСКАЯ КАРИНА

Валютный счёт,  BENEFICIARY ZELENSKIJ ALEKSANDR

Счет в банке получателя  5168-7574-0946-3629

BENEFICIARY ZELENSKIJ ALEKSANDR

Счет в банке получателя 5169-3600-0784-3521

Валюта карты: USD Банк: АТ "Альфа-Банк" 4102-3212-5662-3520

Получатель: ЗЕЛЕНСКИЙ АЛЕКСАНДР

Счёт: PayPal (Волонтер )

Яндекс кошелёк: 4100115268877791

Яндекс кошелек. Playsend karina Zelenskaya

Теги: Натаника,Александр Зеленский,Благотворительный Марафон,врятуй Єлисея,Благотворительные концерты,Бахмут,благотворительность ,певица Натаника,Фонд Помощи Елисею
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео