Оваденко Ігор: «Шановний Віталій Кличко! Зробіть чоловічий вчинок, візьміть приклад з Президента країни і забезпечте житлом сім’ю загиблого ветерана АТО, яка проживає в офісі організації!»

Оваденко Ігор: «Шановний Віталій Кличко! Зробіть чоловічий вчинок, візьміть приклад з Президента країни і забезпечте житлом сім’ю загиблого ветерана АТО, яка проживає в офісі організації!»
145520 ПЕРЕГЛЯДІВ

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕРА КИЄВА

Шановний Віталіє Володимировичу!

Скажіть будь-ласка чи допожете Ви все ж таки з житлом родині нашого героїчно загиблого побратима Віктора Миколайовича Дектярьова “Сенсея" Виктор Дегтярёв, добровольця, учасника Революції Гідності, командира групи "Купол", героя-киянина, який ціною власного життя врятував життя іншим, закривши власним тілом в центрі Києва гранату особи, яка хотіла покінчити з життям самогубством чи ні?!

Віталіє Володимировичу! Нам це потрібно знати для розуміння того як діяти далі:

- розраховувати на Вашу компетенцію та вирішення питання таким чином, яким воно має бути вирішене;

- шукати меценатів та спонсорів;

- чи звертатись через ЗМІ та журналістів до простих небайдужих українців і всією країною збирати кошти на придбання житла для вдови та трьох дітей нашого покійного побратима та друга!

Ми вже стомилися на протязі року стукати до Вас у всі можливі двері та передавати Вам через треті руки звернення про допомогу, оскільки результату від цього жодного!

Всім Вашим чиновникам з Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації чхати на всі наші офіційні звернення до Вас пане мер! Байдуже до проблем дружини героя-киянина та трьох його дітей, які живуть в офісі ветеранів морської піхоти та АТО "Купол" на вул. Пушкінській в м. Києві! Була людина, немає людини, байдуже, їм не болить! Головне, що власна дупа в теплі, а ви виживайте як хочете!

Чекаємо на Вашу відповідь Віталіє Володимировичу і дякуємо Вам за розуміння!

Честь маю!

29 серпня 2020 року Президент України Володимир Зеленський вшанував пам'ять про нашого побратима, підтримав особисто його родину та нагородив посмертно за проявлений героїзм Віктора Дектярьова орденом "За Мужність" ІІІ ступеню.

Оваденко Ігор

Теги: Оваденко Ігор,Віталій Клічко,Союз вільних духом,Зеленський Володимир,ветерани АТО,житло ветеранам АТО,мер Києва,Віктор Миколайович Дектярьов,Дектярьов Віктор,Сенсей,Виктор Дегтярёв
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео