Олександра Дектярьова: Суміш почуттів гордості, радості і гіркоти… Мій чоловік Дектярьов Віктор Миколайович, як учасник бойових дій в боях за Іловайськ у 2014 році, 29 серпня був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно

Олександра Дектярьова: Суміш почуттів гордості, радості і гіркоти… Мій чоловік Дектярьов Віктор Миколайович, як учасник бойових дій в боях за Іловайськ у 2014 році, 29 серпня був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно
179534 ПЕРЕГЛЯДІВ

ПОСТ РАДОСТІ, СУМУ ТА ПОДЯКИ

Розумію, що пост повинен буди офіційним, але, вибачте, не можу… буде й трішки лірики…

29 серпня на території Міністерства оборони України в День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни та на річницю Іловайської трагедії мій чоловік, командир групи «Купол» Дектярьов Віктор Миколайович, як учасник бойових дій в боях за Іловайськ у 2014 році, був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Емоції переповнюють. Не можу підібрати слів, які би могли передати мій стан… суміш почуттів гордості, радості і гіркоти… З одного боку шкода, що не особисто при житті. З іншого, за життєвих обставин, це велика честь та шана, хоч і посмертно. Десь на небесах Вітя радіє, що саме «За мужність», бо для справжнього воїна, яким він був, це – найвища нагорода з усіх існуючих!

Нагороду з рук пана Президента Зеленського Володимира Олександровича отримав син. Гадаю, що цей день він запам’ятає на все життя. Це найвища ступень мотивації, як для хлопця-підлітка та майбутнього військового. Вірю, що син виросте, достойним свого батька, справжнім чоловіком!

Висловлюю особисту подяку та повагу пану Президенту #ВолодимирЗеленський за відзначену нагороду та пам'ять воїнів, що боронили Батьківщину. Офісу Президента #ОфісПрезидентаУкраїни - за сприяння, тепле ставлення та турботу. Своєму янголу-охоронцю Оваденко Ігорю #ІгорОваденко, який трепетно і болісно переживає всі наші життєві негаразди, та взяв вирішення всіх бюрократичних моментів на себе. Та всім, хто щиро радіє нашим успіхам. Ціную та шаную кожного! Низький Вам всім уклін та подяка від всієї нашої великої родини!

Олександра Дектярьова

https://www.president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-vshanuvav-pamyat-zagiblih-zahisnikiv-ukr-63181

Теги: Дектярьов Віктор Миколайович,Олександра Дектярьова,Іловайськ,АТО, Володимир Зеленський, Офіс Президента України
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео