Украинская власть сегодня является абсолютно прозрачной и беспрецедентно открытой для диалога с бизнесом – руководитель Офиса Президента

Украинская власть сегодня является абсолютно прозрачной и беспрецедентно открытой для диалога с бизнесом – руководитель Офиса Президента
185211 ПЕРЕГЛЯДІВ

Несмотря на то что на востоке Украины продолжается война, украинская власть не сворачивает с пути реформ, чтобы сделать страну успешной, подчеркнул руководитель Офиса Президента Андрей Ермак во время выступления в Королевском институте международных дел Chatham House.

«Несмотря на то что в Украине идет война, реформы продолжаются. Президент говорит и продолжает реформировать страну. Именно для того, чтобы сделать ее успешной и привлекательной для наших партнеров, инвесторов», – сказал он.

Андрей Ермак назвал основные реформы, которые сегодня уже реализованы. В частности, речь идет о земельной реформе, принятии банковского закона, реформе рынка газа, принятии закона о концессии, легализации азартных игр, демонополизации производства спирта, проведении приватизации на открытых аукционах (Фонд государственного имущества провел около 1,5 тыс. успешных аукционов), принятии закона о «сплите» – по реформированию небанковского финансового сектора, дерегуляции экономики.

Также руководитель Офиса Президента вспомнил об обновлении мобильного приложения «Дія», которое предусматривает предоставление государственных услуг онлайн.

«Украина становится передовой в этом плане, а контакт государства и гражданина в плане услуг сводится к минимуму», – сказал он, добавив, что все это сделано всего за полтора года.

По его словам, украинская власть уделяет большое внимание созданию благоприятного бизнес-климата в стране и привлечению иностранных инвесторов. С этой целью был разработан и уже принят парламентом в первом чтении законопроект об «инвестиционных нянях».

«Каждый визит Президента включает встречи с крупным бизнесом. Сегодня идет открытый диалог, мы сегодня слышим. Безусловно, еще есть над чем работать, но сегодня власть является абсолютно прозрачной и беспрецедентно открытой для диалога с бизнесом», – заявил Андрей Ермак.

Руководитель Офиса Президента также отметил, что со сменой руководства Национального банка Украины институциональной независимости НБУ ничто не угрожает. Украинская власть будет продолжать отстаивать позицию существования независимого, профессионального регулятора.

«Национальный банк всегда будет независимым, всегда будет иметь эту гарантию и будет продолжать работать», – сказал руководитель Офиса Президента.

Он отметил, что Владимир Зеленский пошел в политику именно для того, чтобы реформировать страну и изменить ее к лучшему.

«Это его приоритет, и он не изменился за полтора года», – добавил Андрей Ермак.

president.gov.ua

Теги: Глава Офиса президента, Офис Президента,Андрей Ермак, бизнес,Руководитель Офиса Президента Украины
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео