Генерал Кривонос: Війна між Азербайджаном і Вірменією в черговий раз підняла питання - про збільшення Україною спроможностей власного виробництва арт снарядів різних калібрів

Генерал Кривонос: Війна між Азербайджаном і Вірменією в черговий раз підняла питання - про збільшення Україною спроможностей власного виробництва арт снарядів різних калібрів
163293 ПЕРЕГЛЯДІВ

Припинення  активності дій у Карабахському конфлікті пов‘язане не тільки з перемовними процесами, а з снарядним голодом у обох сторін. 

Вірменія, немає свого власного виробництва  снарядів і взагалі  боеприпасів, тому дуже швидко закінчились військові запаси, оперативні запаси,  а стратегічних запасів немає взагалі. 

Азейбарджан, активно використовував арт системи калібру 152, 155 мм та арт системи калібру 122 мм. У Азербайджані теж відсутнє  власне виробництво  снарядів, але я впевнений, що вони максимально прискорять виправлення цього,  та розгорнуть освоєння виробництва снарядів. 

В 2012-2013 роках «завдяки трудам» керівництва Генерального штабу Збройних Сил Ураіни, ми власними руками знищували сотні тисяч боеприпасів, особливо великих калібрів. Щоденно,  на ранкових нарад в ГШ,  заслуховувалися доповіді від керівників  оперативних командувань, командирів артилерійських частин про розстріляні в пустоту снаряди. І це дійство, йшло не один місяць і не один рік. Це ж стосувалось і реактивних снарядів до наших Градів, Ураганів, Смерчів. 

Нас навмисно послабляли, і ми власними руками зробили себе слабкими в арт напрямку. Крім того,  розстріл снарядів такими темпами привів до зменшення ресурсу каналів стволів, а ствол в гарматі - це як хребет у людини. Питання розслідування винних у цьому дійстві, поки не піднято, хоча це диверсія найвищого  розряду!!! 

Плюс додали  в мінус - пожежі на арсеналах і базах. 

Висновок один: 

Питання збільшення спроможності власного виробництва  арт снарядів різних калібрів, є питанням стратегічного рівня!! 

Закупівля на рівні декількох тисяч,  абсолютно не вирішать  питання накопичення запасів, і є ще питання по якості снарядів, які закуповувались останні роки. 

Є завод Артема,  але це не значить,  що ми використовуємо його, відповідно його спроможностей. 

Ми, не вчимося на власному досвіді воюючи сьомий рік, але  досвід інших Азербайджану/Вірменії може стати в нагоді. 

Питання повномасштабних дій на Донбасі актуально, і не тільки на Донбасі. 

Моя позиція полягає в тому,  що ми повинні бути готові до відбиття будь яких агресивних дій ворога з будь якого напрямку, а для цього у нас повинні бути відповідні накопичені ресурси - снаряди не консерви, терміни зберігання значно більше. 

Питання збільшення випуску боеприпасів в повному  циклу власного виробництва це питання - національної безпеки. 

Ще рік назад,  заступник голови Офісу Президента відфутболив питання будівництва заводів з виробництва боєприпасів на територіі Украіни. Рік втрачено, але можливості є - досі інвестори та партнери України чекають на рішення. Чекаємо, може дійде, що рішення має бути прийняте!!! 

Хочеш Перемоги і миру - роби краіну сильною безпеково та економічно!! Народ - спроможним захищати власну хату, вулицю місто, район, область, Украіну. 

Тоді ніхто до нас не полізе...

Разом до Перемоги.

Сергій Кривонос

Теги: Генерал Сергій Кривонос,Сергій Кривонос,Генерал Кривонос,Вірменія,Азейбарджан,Карабах,арт снаряди,війна,ЗСУ,Збройні Сили України
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео