Глава Ради НБУ Богдан Данилишин: «На членів Ради НБУ не має бути ніякого зовнішнього тиску відносно того, кого залишати в НБУ, а кого звільняти». Коментар щодо статті члена Ради НБУ Віталія Шапрана

Глава Ради НБУ Богдан Данилишин: «На членів Ради НБУ не має бути ніякого зовнішнього тиску відносно того, кого залишати в НБУ, а кого звільняти». Коментар щодо статті члена Ради НБУ Віталія Шапрана
165600 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кирило Шевченко призначений Головою НБУ Конституційною більшістю Верховної Ради України. І він має конституційне право формувати СВОЮ команду. 

Незалежним може бути НБУ як інституція, а не його складові - Рада чи члени Правління. Рада НБУ - складова Національного банку України, членів якої призначають Президент та Верховна Рада України. Є відповідна процедура відповідальності. 

Рада, за поданням Голови НБУ - призначає заступників Голови - чиновників на виконання певних операційних повноважень і тільки. Ніякими політичними функціями вони не наділені і є ЗАСТУПНИКАМИ голови. Ми їх фактично "найняли" за поданням Голови (попередніх двох включно). На членів Ради НБУ не має бути ніякого зовнішнього тиску відносно того, кого залишати в НБУ, а кого звільняти. Вважаю, що деякі останні публікації в ЗМІ є спробою тиску на роботу Ради, а окремих випадках - навіть залякування членів Ради.

Після зміни керівництва НБУ у 2014 році: члени Ради і секретаріату НБУ були звільнені, Рада НБУ не працювала майже 2 роки до 25 жовтня 2016 року!!!! і це КОНСТИТУІЙНИЙ орган! Я щось не бачив тоді реакції певних структур фактично на свідоме блокування діяльності Конституційного органу, аналогічно теперішній на догану чиновникам, яких сама Рада НБУ і призначила! 

Чому «банкопад» чи так зване «очищення банківської системи» здійснювався за відсутності Ради НБУ? 

і хто має нести політичну відповідальність за перешкоджання роботі Конституційного органу?; в 2014 році заступники Голови були звільнені всі; з 26 директорів департаментів на сьогодні «старих» залишилися тільки 4. Чисельність співробітників зменшення з 12 тис до 5.5 тис. Чисельність територіальних управлінь скорочено з 22 до 6 відділень. Ніхто в МФО ні в Європейський суд не звертався І трагедії не робив. Просто чесно виконував свою роботу і тихо мирно пішов. Хто хотів відновитися за рішенням суду - відновився (Борис Приходько). 

Хочу повідомити, що супільство ще не знає всього, що відбувалося за лаштунками НБУ за останні 6 років. Все це ще раз підтверджує, що парламентська комісія з оцінки діяльності НБУ періоду 2014-2020 років має запрацювати і зробити відповідні висновки.

В. Шапран дослідив деякі особливості окремих «кухні НБУ» останнього часу.

 

Глава Ради НБУ Богдан Данилишин

Теги: Глава Ради НБУ Богдан Данилишин, Богдан Данилишин, Голова Ради НБУ,НБУ,Борис Приходько,Віталій Шапран, Верховная Рада,Верховна Рада України,МФО,Європейський суд

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео