Секс і педунівер. Електрик Фріз про своє побиття завклубом та подальше звільнення після тиску ректора Наталії Лазаренко

Секс і педунівер. Електрик Фріз про своє побиття завклубом та подальше звільнення після тиску ректора Наталії Лазаренко
178254 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дійові особи:

  1. Наталія Лазаренко - ректор-корупціонерка;
  2. Олександр Біцюк - завклубом, п'яниця та ловелас;
  3. Віктор Фріз - електрик, що виступає за чистоту та моральність сексуальних зносин; 
  4. Студентка, коханка Біцюка - за кадром;
  5. Студенти, інші викладачі…

Драматичні, безсоромні події відбуваються у вінницькому педагогічному університеті на тлі розкрадання коштів з бюджету цього вищого навчального закладу. 

Наприкінці минулого року у вінницькому педагогічному університеті обговорювали випадок, коли завклуб побив електрика.

Пройшов деякий час, і електрик Віктор Фріз наважився розказати журналістам, як все відбувалось. Побив його завклубом та викладач Олександр Біцюк, а стали на захист кривдника інші викладачі та особисто ректор Наталія Лазаренко.

Делікатність ситуації в тому, що електрик... застукав Біцюка за статевим актом з викладачкою вишу (не будемо вказувати її прізвище). І справа не в тім, що Біцюк одружений (вкотре!) та проживає зі студенткою в гуртожитку. А в тому, що саме через покриття розпусти Наталією Лазаренко електрик був закошмарений та звільнений з роботи.

Деталі - в ексклюзивній оповіді скривдженого та звільненого електрика Віктора Фріза.

Повний аудіозапис інтерв'ю тут:

Лазаренко + Біцюк =...

Сказати про те, що у завідувача клубу ще й теплі стосунки з ректором Наталією Лазаренко - це ні про що не сказати. Подивіться на це фото й самі зробіть висновки.

Ловелас завклубом Олександр Біцюк та ректор Наталія Лазаренко. Що їх об'єднує?

Вінницький педагогічний університет часто у гущі брудних скандалів. То ректор Наталія Лазаренко приховує факт побиття студентки, над якою знущались одногрупниці та відзняли декілька сотень відео катувань. То викладачі розповідають про корупцію і заробіток голови університету на гуртожитках, кафе і студентах. Анонімно. Адже бояться Наталію Лазаренко. Вона буде мститися, через що, до речі, вже померли декілька викладачів.

Скріншот: сайт vse.media

Шокуючий матеріал з величезним списком співробітників університету, професорів, яких розтоптала, скалічила Наталія Лазаренко, вийшов під заголовком “Наталія Лазаренко - брутальна садистка. Через її методи “управління” повмирали викладачі”.

Скріншот: сайт sxemy.com

Фріз застукав завклуба... під час сексу

“Я - електрик, виконував в педагогічному університеті 10 місяців обов’язки головного енергетика.

Завжди бачив, що завклубом Олександр Біцюк розпущено себе поводив. Аморально, можна сказати. Він отримав від університету квартиру. Розлучився з дружиною. Потім студентку Марину взяв. Йому кімнату виділили у гуртожитку, де вони живуть. Але ж не думав, що я потраплю у такий скандал”, — розповідає Віктор Фріз.

Про позашлюбний секс на робочому місці Фріз... повідомив у ректорат

“У листопаді минулого року я застав Олександра Біцюка в клубі університету з однією з викладачок. Вони займались сексом. Я повідомив у ректорат. Думав, що з виховного відділу вживатимуть якісь заходи. Викличуть його. Поговорять з ним. Але минув місяць. Мене викликала проректор з виховної роботи Людмила Бровчак і відчитала мене, що не маю права вмішуватись у життя людей. Я навіть пояснювальну записку написав тоді. Це все зам’яли”, — стверджує Віктор.

Ловелас Біцюк побив Фріза

“Приблизно через місяць, це було 19 грудня минулого року, я йшов у бібліотеку, щоб замінити лампу. Спускався по сходах, тому що перемикач світла внизу. Вже темно було, - додає Фріз. - Приблизно о п’ятій вечора це було. І чую, як хтось піднімається. Бачу, це Біцюк йде з цією співробітницею, з якою кохались у клубі. Так, живе з одною, а сексом в університеті займається з іншою! І ось я спускаюсь і кажу: — «О, які знайомі обличчя!». Біцюк одразу ж мене вдарив у скроню. Я втратив свідомість і впав. Потім поїхав у лікарню на Київській, викликав поліцію”.

На наступний день ректор Наталія Лазаренко разом зі своєю свитою почали вигадувати, що електрик був напідпитку.

“Цей Біцюк сказав, що я, наче, був напідпитку. Але я дійсно не пив. Якби так було, то і в лікарні, і поліція точно це написали б у своїх звітах. Вже 20 грудня мене викликали на ректорат. Там була ректор Наталія Лазаренко, Олександр Біцюк, юрист і ще якісь люди зі свого вузького кола спілкування. Наді мною зробили справжнє судилище, яке морально мене знищило”, — пригадує ті події Віктор.

Він також розповідає, що коли на другий день після побиття ходив до поліції, там йому сказали одне: “Свідків немає. Тоді нічого не докажеш!”. Але найбридкіше у цій історії те, що для цькування електрика підключили студентів.

“В університеті студентів змусили понаписувати пояснювальні записки, що бачили мене напідпитку. Набрехали за вказівкою ректора Наталії Лазаренко. А Біцюк написав, що я йому залік зірвав. Після цього мені вже не було куди діватись. Мені чітко дали зрозуміти, що тут я працювати не буду. Тому написав заяву на звільнення”, - завершив інтерв'ю електрик.

Варто додати ледь не основну деталь цього любовного трикутника (а може, навіть і багатокутника). Завідувач Мистецьким центром (тобто завідувач клубом) Олександр Біцюк - дуже потрібна і важлива людина для ректора Наталії Лазаренко. Про це говорять викладачі. Звісно, просять не називати прізвищ.

“Цей Біцюк може прийти на роботи напідпитку. Про його зв’язки зі студенткою усі знають. Квартиру він має. Це так. Він її здає в оренду, а сам мешкає в гуртожитку. Але Саша для нашої Лазаренко ще носить гроші! Звідки? Кожні вихідні, а інколи і в будні, в короткострокову оренду в університеті здавали приміщення актової зали для проведення усіляких концертів. Звісно, гроші по паперах ніхто не проводив. Вони йшли напряму до кишені Наталії Лазаренко. Ось чому для неї важливий цей п'яниця та палкий любовник Біцюк”, — поділилась з нами “секретом” одна з викладачок.

А що далі сталося з Фрізом? - запитаєте ви. Електрик влаштувався на роботу в медуніверситет. Сподіваємося, - він більше не стане жертвою брудних збочених паразитів та корупціонерів в одній особі.

Шокуючі викриття діяльності ректора Наталії Лазаренко розмістили нещодавно одразу декілька медіа-ресурсів.

Наприклад, куди поділися гроші на проект реконструкції спортзалу? Чому ректора Лазаренко не змогла його реконструювати за три роки?

Скріншот: сайт vse.media

Або: як ректорка Наталія Лазаренко заробляє на проживанні та оренді?

Скріншот: сайт gazzeta.in.ua

Наразі лизоблюди та вірні посіпаки корупціонерки обкладають соціальні мережі своїми вигорожуючими Наталію Лазаренко постами. Адже невдовзі вибори в педагогічному університеті, а вони й надалі хочуть безкарно брати побори зі студентів. Ні, панове-добродії! Злодій має сидіти у в'язниці! А наші діти-студенти - навчатися в прозорому закладі з нормальною, благородною, діловою атмосферою!

Анатолій Замостянський

Теги: Наталія Лазаренко, Олександр Біцюк, Віктор Фріз, Вінниця, педуніверситет, ректор, секс
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео