Секс і педунівер. Електрик Фріз про своє побиття завклубом та подальше звільнення після тиску ректора Наталії Лазаренко

Секс і педунівер. Електрик Фріз про своє побиття завклубом та подальше звільнення після тиску ректора Наталії Лазаренко
179259 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дійові особи:

  1. Наталія Лазаренко - ректор-корупціонерка;
  2. Олександр Біцюк - завклубом, п'яниця та ловелас;
  3. Віктор Фріз - електрик, що виступає за чистоту та моральність сексуальних зносин; 
  4. Студентка, коханка Біцюка - за кадром;
  5. Студенти, інші викладачі…

Драматичні, безсоромні події відбуваються у вінницькому педагогічному університеті на тлі розкрадання коштів з бюджету цього вищого навчального закладу. 

Наприкінці минулого року у вінницькому педагогічному університеті обговорювали випадок, коли завклуб побив електрика.

Пройшов деякий час, і електрик Віктор Фріз наважився розказати журналістам, як все відбувалось. Побив його завклубом та викладач Олександр Біцюк, а стали на захист кривдника інші викладачі та особисто ректор Наталія Лазаренко.

Делікатність ситуації в тому, що електрик... застукав Біцюка за статевим актом з викладачкою вишу (не будемо вказувати її прізвище). І справа не в тім, що Біцюк одружений (вкотре!) та проживає зі студенткою в гуртожитку. А в тому, що саме через покриття розпусти Наталією Лазаренко електрик був закошмарений та звільнений з роботи.

Деталі - в ексклюзивній оповіді скривдженого та звільненого електрика Віктора Фріза.

Повний аудіозапис інтерв'ю тут:

Лазаренко + Біцюк =...

Сказати про те, що у завідувача клубу ще й теплі стосунки з ректором Наталією Лазаренко - це ні про що не сказати. Подивіться на це фото й самі зробіть висновки.

Ловелас завклубом Олександр Біцюк та ректор Наталія Лазаренко. Що їх об'єднує?

Вінницький педагогічний університет часто у гущі брудних скандалів. То ректор Наталія Лазаренко приховує факт побиття студентки, над якою знущались одногрупниці та відзняли декілька сотень відео катувань. То викладачі розповідають про корупцію і заробіток голови університету на гуртожитках, кафе і студентах. Анонімно. Адже бояться Наталію Лазаренко. Вона буде мститися, через що, до речі, вже померли декілька викладачів.

Скріншот: сайт vse.media

Шокуючий матеріал з величезним списком співробітників університету, професорів, яких розтоптала, скалічила Наталія Лазаренко, вийшов під заголовком “Наталія Лазаренко - брутальна садистка. Через її методи “управління” повмирали викладачі”.

Скріншот: сайт sxemy.com

Фріз застукав завклуба... під час сексу

“Я - електрик, виконував в педагогічному університеті 10 місяців обов’язки головного енергетика.

Завжди бачив, що завклубом Олександр Біцюк розпущено себе поводив. Аморально, можна сказати. Він отримав від університету квартиру. Розлучився з дружиною. Потім студентку Марину взяв. Йому кімнату виділили у гуртожитку, де вони живуть. Але ж не думав, що я потраплю у такий скандал”, — розповідає Віктор Фріз.

Про позашлюбний секс на робочому місці Фріз... повідомив у ректорат

“У листопаді минулого року я застав Олександра Біцюка в клубі університету з однією з викладачок. Вони займались сексом. Я повідомив у ректорат. Думав, що з виховного відділу вживатимуть якісь заходи. Викличуть його. Поговорять з ним. Але минув місяць. Мене викликала проректор з виховної роботи Людмила Бровчак і відчитала мене, що не маю права вмішуватись у життя людей. Я навіть пояснювальну записку написав тоді. Це все зам’яли”, — стверджує Віктор.

Ловелас Біцюк побив Фріза

“Приблизно через місяць, це було 19 грудня минулого року, я йшов у бібліотеку, щоб замінити лампу. Спускався по сходах, тому що перемикач світла внизу. Вже темно було, - додає Фріз. - Приблизно о п’ятій вечора це було. І чую, як хтось піднімається. Бачу, це Біцюк йде з цією співробітницею, з якою кохались у клубі. Так, живе з одною, а сексом в університеті займається з іншою! І ось я спускаюсь і кажу: — «О, які знайомі обличчя!». Біцюк одразу ж мене вдарив у скроню. Я втратив свідомість і впав. Потім поїхав у лікарню на Київській, викликав поліцію”.

На наступний день ректор Наталія Лазаренко разом зі своєю свитою почали вигадувати, що електрик був напідпитку.

“Цей Біцюк сказав, що я, наче, був напідпитку. Але я дійсно не пив. Якби так було, то і в лікарні, і поліція точно це написали б у своїх звітах. Вже 20 грудня мене викликали на ректорат. Там була ректор Наталія Лазаренко, Олександр Біцюк, юрист і ще якісь люди зі свого вузького кола спілкування. Наді мною зробили справжнє судилище, яке морально мене знищило”, — пригадує ті події Віктор.

Він також розповідає, що коли на другий день після побиття ходив до поліції, там йому сказали одне: “Свідків немає. Тоді нічого не докажеш!”. Але найбридкіше у цій історії те, що для цькування електрика підключили студентів.

“В університеті студентів змусили понаписувати пояснювальні записки, що бачили мене напідпитку. Набрехали за вказівкою ректора Наталії Лазаренко. А Біцюк написав, що я йому залік зірвав. Після цього мені вже не було куди діватись. Мені чітко дали зрозуміти, що тут я працювати не буду. Тому написав заяву на звільнення”, - завершив інтерв'ю електрик.

Варто додати ледь не основну деталь цього любовного трикутника (а може, навіть і багатокутника). Завідувач Мистецьким центром (тобто завідувач клубом) Олександр Біцюк - дуже потрібна і важлива людина для ректора Наталії Лазаренко. Про це говорять викладачі. Звісно, просять не називати прізвищ.

“Цей Біцюк може прийти на роботи напідпитку. Про його зв’язки зі студенткою усі знають. Квартиру він має. Це так. Він її здає в оренду, а сам мешкає в гуртожитку. Але Саша для нашої Лазаренко ще носить гроші! Звідки? Кожні вихідні, а інколи і в будні, в короткострокову оренду в університеті здавали приміщення актової зали для проведення усіляких концертів. Звісно, гроші по паперах ніхто не проводив. Вони йшли напряму до кишені Наталії Лазаренко. Ось чому для неї важливий цей п'яниця та палкий любовник Біцюк”, — поділилась з нами “секретом” одна з викладачок.

А що далі сталося з Фрізом? - запитаєте ви. Електрик влаштувався на роботу в медуніверситет. Сподіваємося, - він більше не стане жертвою брудних збочених паразитів та корупціонерів в одній особі.

Шокуючі викриття діяльності ректора Наталії Лазаренко розмістили нещодавно одразу декілька медіа-ресурсів.

Наприклад, куди поділися гроші на проект реконструкції спортзалу? Чому ректора Лазаренко не змогла його реконструювати за три роки?

Скріншот: сайт vse.media

Або: як ректорка Наталія Лазаренко заробляє на проживанні та оренді?

Скріншот: сайт gazzeta.in.ua

Наразі лизоблюди та вірні посіпаки корупціонерки обкладають соціальні мережі своїми вигорожуючими Наталію Лазаренко постами. Адже невдовзі вибори в педагогічному університеті, а вони й надалі хочуть безкарно брати побори зі студентів. Ні, панове-добродії! Злодій має сидіти у в'язниці! А наші діти-студенти - навчатися в прозорому закладі з нормальною, благородною, діловою атмосферою!

Анатолій Замостянський

Теги: Наталія Лазаренко, Олександр Біцюк, Віктор Фріз, Вінниця, педуніверситет, ректор, секс
Автор: admin.politica.com.ua
Мої відео