ЩО ВІДОМО ПРО АНДРІЯ СЕНЮКА – КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ВЕЛИКОМОСТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЩО ВІДОМО ПРО АНДРІЯ СЕНЮКА – КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ВЕЛИКОМОСТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
140771 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Твердо стою на ногах, маю добрі контакти на всіх рівнях органів державної влади з проукраїнськими політиками, які можна використати для залучення коштів з різних бюджетів для впровадження та фінансування необхідних проектів в громаді та залучення інвестицій» - Андрій Сенюк.

Біографія Андрія Івановича Сенюка - кандидата на посаду Голови Великомостівської міської ради

Народився 30 червня 1981 року в с. Двірці, в сім’ї службовців. Батько Сенюк Іван Михайлович більшість часу пропрацював інженером на заводі ВАТ «Елегал», пізніше в ТОВ АДС. Зараз на пенсії. Мама Сенюк Марія Іванівна працювала економістом фабрика ВАТ «РАТА» та ТзОВ «Галвемо», в даний час перебуває на пенсії.

Прадід по лінії батька був солтисом с. Двірці в 30-х роках, а також сім’я мала власні землі, за що органами НКВД всі були вивезені на Сибір в Красноярський край на 8 років. Після заслання всі повернулися назад с. Двірці. У 1989 році всі реабілітовані.

Подібна ситуація трапилась в родиною мами, де прадід в першу хвилю поїхав на заробітки в Канаду, приїхав купив землю та ліси. Був старостою села. Після війни органи НКВД через небажання вступати в колгосп вивезли всіх в Алтайський край на Сибір. Після відбування заслання вся сім’я за виключенням прадіда, який помер в Сибірі повернулася в с. Двірці. Реабілітовані в 1989 році.

1998 році з відзнакою закінчив середню школу с. Двірці Сокальського району Львівської області.

Освіта вища, закінчив з відзнакою Український державний лісотехнічний університет та Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

На завершальному етапі знаходиться кандидатська робота.

Пройшов стажування в Міністерстві екології та природних ресурсів України, Державній комісії по запасах корисних копалин України, в Національній школі публічного адміністрування імені Леха Качинського (KSAP) у Варшаві.

З 2004 по 2008 рік працював на посадах молодшого, наукового та старшого наукового співробітника в науково-дослідному секторі Національного лісотехнічного університету України.

З 2008 по 2017 роки, засновник, директор ряду підприємств в галузі транспорту, енергетики, видобувних гірничих підприємств, газової промисловості.

2017 – по даний час начальник управління охорони природних ресурсів департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

Постійно беру активну участь в громадському житті, був засновником екологічних організацій, депутатом 2 скликань Сокальської районної ради, працював помічником народних депутатів України Вязівського Володимира Михайловича, Ключковського Юрія Богдановича, Васюника Ігоря Васильовича.

2015 р. – до цього часу, депутат Сокальської районної ради від Політичної партії «Громадянська позиція», голова комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку села.

2016 р. - розпорядженням Сокальської районної ради, за погодженням Департаменту екології та природних ресурсів та Сокальської районної державної адміністрації призначений куратором ініціативної групи із створення національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженного Любомира Гузара на території Сокальського району, робота над створенням якого сьогодні ведеться в районі.

У 2017 році ініціював та організовував висадження алеї лип вздовж траси Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Львів, загальною протяжністю 3550 метрів.

У квітні 2018 року був одним з ініціаторів та організовував встановлення рекорду України у категорії «Жива природа» - висадка найдовшої алеї лип в Україні протяжністю 5750 м вздовж дороги Р-15 Ковель- Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква та стіни лісу Бутинського лісництва Великомостівської міської ради.

Ініціатор створення ряду об’єктів природно-заповідного фонду з метою збереження природи області, найбільші з них – національний природний парк «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара в Сокальському районі, національний природний парк «Королівські Бескиди» у Старосамбірському районі, ботанічного заказника загальнодержавного значення «Малополіський шафран», ботанічного заказника місцевого значення «Двірцівський» на Сокальщині, ботанічного заказника загальнодержавного значення «Долина Ірисів» в Миколаївському районі та інші.

Ініціював програму в Сокальському районі з паспортизації старовікових дерев та створення комунальних станцій в Великомостівській ОТГ, Белзькій та Сокальській ОТГ.

В результаті вже розроблені детальні плани під 5 комунальних сонячних станції в с. Корчів, м. Белз, с. Хоробрів, с. Тартаків, м. Великі Мости (знаходиться на завершальному етапі), а комунальне підприємство Хоробрівської сільської ради, яке найшвидше з усіх розробило необхідну документацію, вже до кінця року буде мати проект будівництва комунальної сонячної станції.

Безпартійний. Одружений. Разом з дружиною Уляною виховує двох синів Юрія та Северина.

Теги: Андрій Сенюк, кандидат на посаду голови Великомостівської міської ради, кандидат на посаду голови Великомостівської міської ради Андрій Сенюк, Великі Мости Андрій Сенюк, Село Двірці, Село Волиця, Сокальський район, Львівська область, депутат Сокальської районної ради Андрій Сенюк, Великомостівська ОТГ, Великомостівська об’єднанана територіальна громада, Сенюк Андрій Іванович, Сенюк Андрій Іванович самовисуванець, Розвинена і заможна громада – успішна Україна, Розвинена і заможна громада – успішна Україна Андрій Сенюк
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео