Колишній голова Жмеринської РДА Легеза знайшов “запасний аеродром”

Колишній голова Жмеринської РДА Легеза знайшов “запасний аеродром”
166339 ПЕРЕГЛЯДІВ

“Запасними аеродромами” стало висування першим номером у міські депутати Жмеринки, і прохідним - в депутати Вінницької облради.

Стати депутатом — єдиний шанс у колишнього голови РДА Олега Легези, якого лобіював на цю посаду ще сам Віталій Кличко від “УДАРу” вже в далекому революційному 2014 році.

Тоді, згідно партійній квоті лідерів Революції Гідності, нікому невідомий колишній спортсмен, а потім дрібний ФОП Олег Легеза зайняв найвищу державну посаду у районі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ↓↓↓

Попри те, що не було у новоспеченого голови РДА ні відповідної освіти, ні управлінського досвіду, ні навіть елементарних навичок у державній роботі, його, на гребні хвилі революції призначили. І кілька місяців Легеза служив новій владі.

Щоправда, очевидці розказують, що “революційний” очільник РДА плутався, мов у двох соснах, у сфері управління районом. А чиновники, що находилися поруч, вміло користувалися цим, привласнюючи бюджетні гроші з усіх напрямків. А Легеза лиш ставив підписи на фінансових паперах, наліво і на право.

Проте, пройшло небагато часу, і Олег Легеза зорієнтувався в ситуації. І вчасно зметикував: чому підлеглі заробляють на різних схемах, а я ні? І очолив цей процес.

У 2015 році, вже маючи непогані статки, і вплив серед місцевих чиновників-корупціонерів, Олег Легеза став депутатом Вінницької облради від порошенківської партії “БПП - “Солідарність”. В облраді Легеза жодними путніми ініціативами не відзначився. Навпаки — він став одним з найбільших прогульник, як засідань сесійних, так і засідань профільної “культурно-освітньої” комісії, де він просиджував штани від дорогого костюма п’ять років.

І ось знову, Олег Легеза йде в облраду. Але вже не від порошенківської партії “ЄС”, а від “Української стратегії” Гройсмана. Мабуть, знову сподівається тишком-нишком під прикриттям депутатського мандату, отримати вигідну посаду у якійсь обласній структурі, яких депутати наплодили безліч.

ПО ТЕМІ ↓↓↓

Це план “А” Легези.

Вріз:

Олег Легеза – кандидат у депутати до Вінницької обласної ради та перший номер у списку депутатів до Жмеринської міської ради від “Української стратегії Гройсмана”.

Є у нього й план “Б”.

Він полягає в тому, щоб “зайти” у Жмеринську міськраду від УСГ, з розрахунком на те, що чинного мера Жмеринки переоберуть, а Легеза легалізувавшись у міськраді зможе зайняти посаду секретаря міськради.

От на що розраховує прогульник, і зрадник Порошенка, Олег Легеза.

Вріз 2

“Я наполегливо працював і буду працювати над тим, аби Жмеринська громада стала яскравим прикладом якісного і динамічного розвитку.

О. Легеза”.

Як налаштований на роботу колишній голова РДА Легеза, видно хоча б з його виборчого девізу.

Де він наполегливо працював? Над чим працював? Яскравим прикладом чого має стати громада? Якісним і динамічним розвитком куди? - нічого не зрозуміло. Ні фактів, ні суті, лиш слова ні про що.

Власне, з такою програмою “бла-бла”, намагається Олег Легеза залишитися у владі.

Теги: Жмеринка,Олег Легеза,депутат Олег Легеза,Олег Легеза Вінниця,Олег Легеза вибори ,Легеза вибори,Вінницька облрада ,підкуп виборців, вибори
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео