Мирон Помпель: «Середнянщина – благословенна земля, і такою вона має залишитися для нащадків»

Мирон Помпель: «Середнянщина – благословенна земля, і такою вона має залишитися для нащадків»
179276 ПЕРЕГЛЯДІВ

Середнє, а також навколишні села  Андріївка,  Анталовці,  Верхня Солотвина, Вовкове, Гайдош,  Дубрівка,  Ірлява, Кибляри,  Лінці,  Ляхівці, Пацканьово, Середнє,  Худльово,  Чабанівка,  Чертеж – складають нині Середнянську селищну громаду, котра об’єдналася заради кращого майбуття.

Чудова місцина, яка багата своїми лісами і горами, яблучними садами і виноградниками. Тут знаходиться середньовічний замок Тамплієрів, знамениті винні підвали і, головне, працьовиті і щирі люди.

Саме ці люди вже через кілька днів довірять свої голоси тому, хто буде здатен привести їх до подальшого достатку і стане розвивати невеликий, але такий важливий для кожного з них куточок Ужгородщини.

Саме такою людиною мешканці Середнього і навколишніх сіл вважають  чинного депутата  Закарпатської обласної ради Помпеля Мирона Йосиповича.

Серед  інших кандидатів, котрі претендують на крісло Середнянського «бірова» і можуть похвалитися лише паперовими обіцянками на майбутнє, Мирона Помпеля відрізняє той факт, що він УЖЕ багато років трудиться на благо цієї громади.

Тільки серед того, що вже зроблено.

У  2017 році учні в селі Анталовці мали змогу зайти у відреконструйовану школу із новими просторими класами для навчання. Школа в цьому селі була збудована ще в далекому 1932 році і, певно, з того часу й не бачила повного капремонту.  Мирон Помпель, який, до речі,  теж випускник цієї школи,  допоміг відродити цей заклад та зберегти його славну історію.  Заклад не просто відремонтували, але й  обновили дах,  встановили нове опаленням та  звели сучасний спортивний майданчик.

Також в школі відкрили пам'ятну дошку Томашу Масарику. А етнічні словаки, котрих багато в Анталовцях, раділи, що в школі почали посилено вивчати словацьку мову, що без сумніву, сприяє збереженню традицій, культури та історії цієї етнічної меншини.

В день відкриття школи тодішній Голова області Генадій Москаль нагородив Мирона Помпеля за його заслуги перед Закарпаттям

Не останньою у списку добрих справ Мирона Помпеля є постійна підтримка релігійних громад свого округу.  За його допомоги було зроблено ковані ворота на церкві, ворота на кладовищі, поставили хрест  у Великих Лазах.

Неодноразово за його підтримки здійснювалися  паломництва для парафіян, а також дітей по  святим місцям України. А це Почаївська Лавра, святі місця Кременця на Тернопільщині, Києво-Печерська Лавра в Києві, Чернівці.

Найменші жителі Ужгородщини  пам'ятають  Мирона Помпеля  як Миколая, котрий приносить їм щедрі подарунки. А садочок Кибляр отримав ще й новий телевізор. 

Серед  іншого - ще і місток через річку у с. Циганівці,  упорядкування території біля річки, забезпечення твердим паливом малозабезпечених сімей, меценатство у спорт, особливо у футбол…  А за сприяння  у  відкритті нового волейбольного майданчику в селі Лінці Мирону Помпелю було виголошену подяку від Національного олімпійського комітету та вручено відзнаку «За внесок у розвиток олімпійського руху».

Мирон Помпель одним із перших на Закарпатті започаткував власну справу у сфері лісівництва і лісозаготівлі. І при тому особливу увагу приділяє відновленню лісу, тож  не одноразово брав участь в акціях по висадженню саджанців дерев.

Саме завдяки його наполегливості  в ОТГ  збудовано прекрасну дорогу.

Втім, добрі справи Мирона Помпеля можна і не розписувати, адже людей не обманеш.

Хай замість порожніх обіцянок краще говорять реальні зроблені справи!

Підтримаймо Мирона Помпеля на посаду голови Середнянської селищної громади!

zido.com.ua

Теги: Мирон Помпель,Середнянщина , вибори,Помпель ,Закарпаття
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео