ШОК! Неймовірні факти з біографії мера Обухова Левченко - педофілія і розбещення

ШОК! Неймовірні факти з біографії мера Обухова Левченко - педофілія і розбещення
156372 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про чинного мера міста Обухів, який також є кандидатом на пост голови Обухівської міської ОТГ Олександра Миколайовича Левченко у ЗМІ є чимало інформації про його бурхливе корупційне збагачення на державних посадах. Приміром, всі добре пам’ятають як в кінці 2019 року йому було повідомлено про підозру у привласненні землі для переселенців і ветеранів АТО.Тоді, у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, п'ятьом організаторам схеми, зокрема меру Обухова, було повідомлено про підозру.

Скріншот: сайт interfax.com.ua

Також, Олександр Левченко всім відомий за щирою симпатією до себе з боку екс Прем’єр-міністра від «Партії Регіонів» Миколи Азарова.

Скріншот: сайт photo.unian.ua

А система Партії Регіонів, чужих до влади не приводила. І перші роки після «Революції Гідності» такі як Левченко, до остаточного перерозподілу потоків продовжували віддавати частину заробленого цій системі. А це гроші, що йшли «тітушкам»,  сепаратистам Донецька та Луганська, диверсантам розкиданим по Україні. Такі як мер Обухова Левченко, діти Партії Регіонів винні в тому, що на передодні виборів люди розчаровані у владі та владних структурах, саме такі недолюстровані корупціонери, на внутрішньому фронті стріляють у спини українських солдат, закатуючи в центральні площі віру у майбутнє країни.

Та найгірше те, що зараз він прикривається партією «Слуга народу», і саме від цієї політичної сили з багажем корупційних злочинів знову має намір панувати на Обухівщині. Хоча, вміння маскуватись в залежності до ситуації хто при владі йому не вперше. В часи П. Порошенко Левченко різко змінив вектор своїх промов та дій і став уже затятим «порохоботом». Більше того – він був ручним управлінцем Ігоря Кононенко, бізнес партнера п’ятого президента нашої держави. А разом вони практично колонізували Обухівський регіон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ↓↓↓

Та якщо ви думаєте, що корупція, злочини проти місцевого населення – це апогей у біографії Левченко, то дуже помиляєтесь. Є дещо набагато жахливіше, те що досі практично залишалось засекреченим під грифом «секретно» в архівах КДБ, а саме те, що теперішній мер Обухова мав не традиційні схильності в плані статевого життя. Якщо прямо говорити, то він світився у скандалах з педофілією та розбещенням неповнолітніх. Всі добре пам’ятають крилатий вислів: «У Радянському союзі сексу не було». Зрозуміло, що його не те щоб не було – звісно він був, але про це не прийнято було відкрито говорити. А тепер, уявіть що відбувалось коли когось підозрювали або ловили на збоченнях – це все тримали під максимальної секретністю, адже в світі ніхто не мав знати про такі речі в Радянському союзі. Тоді не сам злочин був важливий – а важливо було все максимально приховувати. Саме тому, багато педофілів залишались без покарання, максимум з ними відпрацьовували агенти КДБ і чітко роз’яснювали що їх поставили в чергу «до стінки».

З 1980 по 1984 рік – товариш Левченко був завідувачем  відділу комсомольських організацій в Обухівському райкомі ВЛКСМ, і це навіть чітко зазначено в нього в біографії. І ця посада курувалась і квотувалась КДБ, а архіви поки що в Москві, та деякі дані все ж випливають на поверхню. В цей час соціальна база ВЛКСМ  була практично на своєму піку, і до неї приймалися практично всі учні загальноосвітніх шкіл. За специфікою своєї роботи Олександр Левченко в цей час практично постійно проводив бесіди із неповнолітніми молодими людьми. Зокрема, він полюбляв «повчальні сеанси» віч на віч із малолітніми дівчатками та хлопчиками. І, нажаль, ці сеанси за закритими дверми під прикриттям любові до комсомолу перетворювались на знущання над дітьми. Дівчатка, хлопчики – особливо він не перебирав, головне отримати насолоду від збочень. Жертв його хворої похоті в цей час було чимало, але йому все сходило з рук: то діти під його погрозами просто мовчали, то батьків він лякав проблемами з «партією», або коли ситуація виходила з підконтролю – то просив заступництва від друзів з КГБ. А ці в свою чергу, прикривали його, адже через такі його хворі прояви «любові» - й самі могли поплатитись.

Та в 1984 році навіть у друзів КГБ-шників увірвався терпець, тоді Олександра Левченка й зняли з значимої посади завідуючого відділом комсомольських організацій в Обухівському райкомі ЛКСМУ і перевили працювати на завод – подальше від дітей. Саме так він потрапив на Обухівський завод вентиляційних виробів та конструкцій, де працював на посаді інженера виробничо-даспетчерського відді­лу, старшим інженером по виробництву, начальником цеха.

Саме робота на заводі та чіткі «рекомендації» працівників КГБ зуміли тоді приструнити бравого любителя розбещень неповнолітніх. Хоча, навіть працюючи на заводі ходили чутки, що декілька разів він таки вступав в контакти із дітьми, але дивним чином виходив сухим із води.

З початком здобуття Україною Незалежності схожих ганебних діянь за ним не спостерігалось. Але все ж час від часу місцеві жителі що з ним пересікались бачили що він вкрай нездорово дивиться на малолітніх хлопчиків і дівчаток. А тому й недивно, що з року в рік він практично не пропускає «Перші і Останні дзвоники» в місцевих школах. Тільки от про що він думає насправді коли виголошує вітальні слова?

euro-pravda.org.ua

Теги: Мер Обухова,Левченко Олександр Миколайович,Обухів,Обухівська райрада,Левченко Олександр,Микола Азаров,Слуга народу,партія регіонів,Левченко Обухів,Левченко вибори,Кальміус,Мер Обухова Олександр Левченко,землі учасників АТО,левченко олександр обухів

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео