Передвиборчі війни в Обухівській ОТГ: В працівника штабу Лариси Ільєнко згорів автомобіль – невже підпал? Тоді хто – конкуренти? І ЦЕ ДАЛЕКО НЕ ВСЕ…

Передвиборчі війни в Обухівській ОТГ: В працівника штабу Лариси Ільєнко згорів автомобіль – невже підпал? Тоді хто – конкуренти? І ЦЕ ДАЛЕКО НЕ ВСЕ…
141640 ПЕРЕГЛЯДІВ

Буквально декілька хвилин тому із достовірних джерел нам стало відомо, що сьогодні вночі згорів автомобіль одного із працівників штабу кандидатки від партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, чинної Голови Обухівської районної ради – Лариси Ільєнко. Згідно даних, пожар локалізовано, і зараз на місці пригоди працюють оперативники Національної Поліції. Також варто зауважити, що авто працівника штабу відновленню фактично не підлягає. Один із жителів прилеглих будинків надіслав до нашої редакції фото згорілого автомобіля.

На даний час ще не встановлено точних причин займання даного авто, але за словами очевидців з місця подій – все вказує на умисний підпал.

І якщо це дійсно підпал, тоді логічне питання – хто це зробив???

Умисний підпал чи ні - звісно, встановить слідство. Але, у версію самозаймання віриться з трудом, особливо на фоні жорсткої передвиборчої боротьби за посаду Голови Обухівської ОТГ. То хто ж це зробив – невже конкуренти???

Стверджувати, що підпал був ініційований та вчинений конкурентами Лариси Ільєнко наразі  безпідставно. Але те що на Обухівщині практично розгорілась навіть не боротьба за крісло Глави ОТГ, а ціла «війна» - це фактична реальність подій що там відбуваються в останні тижні-дні передвиборчої кампанії.

Наразі там, запекла «війна» точиться між вищезгаданою Ларисою Ільєнко та кандидатом від «Слуги народу», чинним мером Обухова – Олександром Левченко. Буквально два тижні назад пан мер мав не суттєву перевагу над кандидаткою від «Батьківщини», але вийшовши на фінішну пряму допустив чималу кількість ляпів які відкинули його на другу позицію. Приміром, за даними ЗМІ Левченко настільки хотів нашкодити рейтингам Ільєнко, що й сам не зрозумів як навпаки допоміг їй укріпитись на першому місці. Мова йде про фейкові звинувачення Лариси Ільєнко у підкупі виборців, які скоріш за все були сфабриковані самими людьми Левченко. А також цілому ряду замовних провокативних плакатів із Ларисою Ільєнко та членами її сім’ї. Як свідчить статистика – таке свавілля явно не припало до душі місцевим мешканцям, які до речі, й по сьогоднішній день пам’ятають фальсифікації чинного мера Левченко в часи попередніх виборів.           

Щодо цифр самої статистики, то на сьогоднішній день чинний мер Обухова, кандидат від «Слуги народу» Олександр Левченко набирає 18 % голосів виборців, тим самим відстаючи від Голови районної ради Лариси Ільєнко на 4 бали, в неї на даний час 22 % підтримки електорату. Решта бажаючих очолити Обухівську ОТГ суттєво позаду: у Ігоря Лавренюка,  партія  “За Майбутнє” – 6 %; у Богдана Яцуна  партія “Голос” – 4 %; а у Віктор Малишева, партія “Європейська солідарність” –  всього 1 % виборчих симпатій виборців.

Дуже не хочеться вірити у те, що підпал автомобіля працівника штабу Лариси Ільєнко був справою рук конкурентів у виборчій гонці. Але якщо слідство висуне таку версію – то ніхто не здивується.

Тільки от тоді напрошується питання: НА ЩО ЩЕ ГОТОВІ ЦИНІЧНІ ЧИНОВНИКИ ЗАРАДИ ТОГО ЩОБ ГРАБУВАТИ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД???

Ми продовжуватимемо слідкувати за даною подією, та за здобуття нових фактів обов’язково повідомимо наших читачів.

Далі буде…

І В ЧАС КОЛИ МИ ГОТУВАЛИ ЦЮ НОВИНУ ДО ДРУКУ – ОТРИМАЛИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ, НЕ МЕНШ РЕЗОНАНСНУ:   

- У ЩЕ ОДНОГО ПРАЦІВНИКА ШТАБУ ЛАРИСИ ІЛЬЄНКО – ВИКРАЛИ ПРИВАТНИЙ АВТОМОБІЛЬ;

- А ТАКОЖ БУЛИ ВИЯВЛЕННІ СПРОБИ КРАДІЖКИ АВТОМОБІЛІВ САМОЇ ЛАРИСИ ІЛЬЄНКО ТА ОБОХ ЇЇ ДОЧОК

НА МІСЦЯХ СКОЄННЯ ЗЛОЧИНІВ – ПРАЦЮЮТЬ ОПЕРАТИВНИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ!!!

Теги: Лариса Ільєнко,Ільєнко вибори,Олександр Левченко,Лариса Ільєнко,Ігор Лавренюк,Обухівська ОТГ,Обухів,місцеві вибори,Богдан Яцун,Віктор Малишев,Мер Обухова Олександр Левченко,Олександр Миколайович Левченко ,Богдан Іванович Яцун,ОТГ,підпал авто
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео