Від 500 до 1000 грн за голос: в Яготині на Київщині колишні «регіонали» підкуповують виборців. ВІДЕО

Від 500 до 1000 грн за голос: в Яготині на Київщині колишні «регіонали» підкуповують виборців. ВІДЕО
176684 ПЕРЕГЛЯДІВ

За гроші та продуктові пайки – в Яготині на Київщині моніторингова група, яка працює в рамках проєкту «Стоп політичній корупції», виявила факти підкупу виборців і цілу низку порушень виборчого законодавства. Як перефарбовані «регіонали» з проросійською позицією намагаються прорватися до влади під прапором нової партії? З’ясовувала Марія Гураль.

У Яготині Київської області група «СтопКору» здійснює посилений моніторинг – через наявну інформацію про те, що там ведуться активні дії з підкупу електорату.

Більшість даних, які вдалося зібрати активістам, надходила на гарячу лінію «Стоп корупції». Зокрема, анонімний викривач повідомив, що чинна очільниця міста Наталія Дзюба, яка прагне обратись на посаду голови ОТГ, начебто планує платити за голос виборця від 500 до 1000 гривень.

До речі, пані Наталія свого часу змінила кілька політсил. Спочатку підтримувала «Партію регіонів», потім перебігла у «Наш Край», а тепер висувається вже від «Слуги Народу».

Yagotyn2
Пані Дзюба змінила кілька партій і нині балотується від "СН" Фото: СтопКор

Та у передвиборчих перегонах в Яготині відзначилась не лише вона: чинний депутат місцевої райради Олексій Бугай, який нині балотується в депутати міськради, роздавав продуктові набори самотнім людям – а це прямий підкуп виборців. При цьому світлини, які ілюструють цей факт, Олексій Олександрович сам виклав у соцмережі.

Багато запитань і до кандидата від тієї ж партії «Наш Край». Володимир Семеняка до Революції Гідності у 2011-2014 роках очолював Яготинську РДА. Саме в той період він видав пів тисячі розпоряджень щодо роздачі земель у районі власним родичам, друзям, а також прокурорам та суддям.

Yagotyn3
Володимир Семеняка був фігурантом гучного антикорупційного розслідування Фото: СтопКор

У власності родини Володимира Павловича, за відкритими даними, перебувають понад 90 гектарів української землі. Хоча погляди у пана Семеняки, схоже, проросійські, принаймні про це неодноразово писали у ЗМІ.

Місцеві жителі запевняють: кандидати порушують закон не поодинці, а й всією партією. Як зазначає депутат Яготинської міської ради Анатолій Васюта, «Наш край» розпочав виборчу агітацію ще до реєстрації, розвісивши власні білборди на трасі Київ-Харків за тиждень до офіційного старту кампанії.

Цю партію у медіа напряму пов’язують з колишніми прибічниками Януковича. На думку політологів, до політсили входять впливові місцеві бізнесмени, «міцні господарники» та «перевзуті» політики, що орієнтувалися насамперед на електорат «Партії регіонів».

«Створена та очолювана ця політична партія такими яскравими представниками, як Антон Кісе, Андрій Деркач та Євген Червоненко. Тут варто згадати, що навіть після перших вбивств на Майдані Кісе вважав Януковича законним президентом і переконував, що на Майдані відбулось громадське протистояння», – наголошує блогер Ярослав Бондаренко.

stopcor.org

Теги: Володимир Семеняка,Олексій Бугай,Яготин,підкуп виборців, вибори, місцеві вибори-2020,Наталія Дзюба,регіонали
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео