Невже екс-регіонал, а тепер «Слуга народу» Олександр Левченко знову фальсифікує вибори? В Обухові кандидат відкриває рахунки для виборців у банку і «закидає» по 1300 гривень

Невже екс-регіонал, а тепер «Слуга народу» Олександр Левченко знову фальсифікує вибори? В Обухові кандидат відкриває рахунки для виборців у банку і «закидає» по 1300 гривень
149011 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 19 жовтня, всього за декілька днів до дня виборів активісти руху «За чесні вибори» повідомили, що в Обухові політики вигадали, як нібито легально отримати конфіденційну інформацію місцевих жителів. Вони пропонують жителям округу передати паспорт для відкриття рахунку у банку, на який потім «закидають» по 1300 гривень – саме така інформація була опублікована сьогодні на сайті СТОПКОРу

«У Приватбанку відкривають рахунок і депутат дає допомогу», — повідомили місцеві жителі.

">

Також місцеві зазначили, що у місті днями влаштували свято і частували виборців у кафе.

«Столи накривали у дворах. Це не підкуп? Спочатку у кафе, на другий день у дворі. Столи накривають, білою скатертиною застеляють, три дівчини нарізочку роблять», — розповіли обухівці активістам руху «За чесні вибори».

Варто підкреслити, що дана інформація уже набула великого резонансу, адже :  «закидають» по 1300 гривень – це звісно, ніщо інше як підкуп виборців, фальсифікації. 

Цікаво, те що після її публікації до нас уже надійшло декілька повідомлень з анонімних джерел про те, що цим таємничим депутатом є кандидат на пост Глави Обухівської ОТГ від «Слуги народу» Олександр Левченко. Звісно, дана інформація непровірена і може бути грою конкурентів, але найперше уже скоро ми відкриємо правду, адже згідно джерел що вказують на пана Левченко – вони готові все довести фактами. 

І ще одне, що є не мало значимо: серед усіх сьогоднішніх кандидатів на пост Глави Обухівської ОТГ – саме Олександр Левченко був помічений у фальсифікаціях виборів. Приміром потрібно згадати вибори 2012 року, коли він прийшов до влади від «Партії Регіонів». Тоді місцеві виборці відкрито розповідали, що Левченко вибори сфальсифікував. А журналісту що брав інтерв’ю на рахунок так званих  «каруселів» та інших фальсифікацій – відверто брехав в очі. 

На даний час ми підтверджувати чи спростовувати інформацію про те, що саме Левченко перераховує на ПриВат-банківські – не будемо. Також звинувачувати його у цьому на сьогодні є безпідставно. 

Але уже скоро ми опублікуємо щодо цього журналістське розслідування яке розставить всі крапки над «І». І саме тоді буде зрозуміло – чи це нова схема фальсифікацій Левченко? Чи це підкуп виборців іншим кандидатом? 

Далі буде…

По матеріалах сайту СТОПКОР

Теги: Олександр Левченко фальсифікації,Мер Обухова Олександр Левченко,Слуга народу, вибори, Приватбанк,підкуп, Олександр Левченко,підкуп виборців,Обухів

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео