Алла Шлапак засунула в киевский список «Слуги народа» медицинского афериста

Алла Шлапак засунула в киевский список «Слуги народа» медицинского афериста
167570 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кандидат от «Слуги народа» в депутаты Киевсовета Даниель Карабаев замешан в истории с торговлей медицинскими справками, больничными и справками нетрудоспособности. Тем не менее, планирует оказаться в Киевсовете от правящей партии при поддержке Аллы Шлапак.

Недавно Dubinsky.pro стало известно, что в список партии «Слуга народа» в Киевсовет затесалась неблагонадежная личность — Даниель Карабаев.

Карабаев — бывший начальник Управления здравоохранения Днепровской РГА и креатура Аллы Шлапак. Она и продвинула своего протеже в кандидаты в депутаты Киевсовета от СН. Сам Карабаев — бывший член партии «Батькивщина». От нее баллотировался в 2015 году в Киевсовет, но не прошел. А с октября 2019 года числится одним из членов бюро в первичной партийной организации №8 Днипровского района Киева ПП ВО Батькивщина.

Но не это самое интересное в истории с Карабаевым и его покровительницей Аллой Шлапак. Недавно стало известно, что, подконтрольное Управлению здравоохранения Днепровской РГА, было фигурантом уголовного производства №22019000000000031, суть которого заключалась в незаконной торговле медицинскими справками, больничными и справками нетрудоспособности.

Этот коррупционный трэш по продаже поддельных документов был организован в период с 2015 года по 2018 года. Схема предельно проста: ОПГ была организована под заказ поддельных документов по средствам телефонной связи с отправкой через почтового оператора. 

Участники мошеннической схемы получили оттиски оригинальных печатей, штампов, бланков от неустановленных лиц. Можно полагать что без участия высшего руководства такую схему провернуть бы не смогли. А на то время руководителем Управления здравоохранения Днепровского района являлся именно Карабаев, который, очевидно, и являлся их куратором. Одновременно получая всестороннюю поддержку Аллы Шлапак.

За коррупцию чиновников в районной администрации взялась прокуратура. Но, в конечном итоге, суд признал виновным подставное лицо, такого себе «фунта» — не работающего, имеющего на иждивении сына, помощника менеджера по продажам продукции в какой-то мелкой компании. Суд назначил ему наказание в виде штрафа в размере 3 тыс. необлагаемых минимумов доходов граждан, что на день вынесения приговора составило 51 тыс. гривен.

Таким образом человек Аллы Шлапак — Даниель Карабаев — вышел сухим из воды, и теперь мечтает оказаться в Киевсовете от правящей партии.

dubinsky.pro

Теги: Даниель Карабаев,Киевсовет ,Алла Шлапак,Слуги народа
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео