По 20-30 студентів у кімнаті: директор Немішаївського коледжу заселяє гуртожиток перед виборами

По 20-30 студентів у кімнаті: директор Немішаївського коледжу заселяє гуртожиток перед виборами
155983 ПЕРЕГЛЯДІВ

Державний навчальний заклад чи власний бізнес-проєкт? Майстер-класи з перетворення вишу на агітаційний майданчик міг би давати директор Немішаївського агротехнічного коледжу й за сумісництвом – претендент на посаду голови ОТГ Володимир Альохін. Більше про це – у відеоматеріалі Дениса Гойка.

На Київщині готуються до виборів очільника нової ОТГ, куди мають увійти Немішаївська, Клавдієво-Тарасівська та Микулицька громади.

Місцеві жителі повідомляють про масову перереєстрацію студентів із сусідніх населених пунктів у гуртожитку агротехнічного коледжу, аби штучно збільшити чисельність і явку електорату на підконтрольній дільниці. За інформацією голови ГО «Майбутнє Бородянщини» Романа Шнуренка, жителів реєструють по 20-30 осіб у кімнатах.

Нагадаємо, на так званих «науково-дослідних площах», себто на полях коледжу за будь-якої погоди, як раби на плантаціях, також працюють студенти – сапають, копають, пасуть корів та збирають солому й сіно. І все це – під пильним наглядом так званих «смотрящих», тобто заввідділень, заступників директора та окремих «лояльних» кураторів. Це підтверджують жителі Немішаєва.

Відомо також, що всю продукцію Микулицької ферми активно через платформу ОЛХ продавав син пана Альохіна Олексій. Принаймні, відповідне оголошення журналісти знайшли в мережі.

Sino
Син Альохіна продає сіно, яке зібрали студенти агроколеджу. Фото: СтопКор.

А кошти від корупційних заробітків з продажу майна та здачі в оренду приміщення Немішаївського агроколеджу директор вкладає в будівництво двох будинків, які показали активістам місцеві жителі.

Наразі Володимир Альохін перебуває у відпустці за власний рахунок. Очевидно, щоб якомога краще провести агітаційну роботу. У розпал карантину він вже спромігся зібрати понад 100 пенсіонерів у стінах коледжу.

Поза камерою місцеві багато розповідають про побори з учителів і студентів та про масові звільнення незгодних. Однак відкрито виступити бояться – кажуть, директор тримає підлеглих у страху.

stopcor.org

 
Теги: Володимир Альохін,Немішаївський агротехнічний коледж, вибори,ОТГ,Немішаївськ,Клавдієво-Тарасівськ,Микулицьк,Альохіна Олексій
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео