До Генічеської міської ради балотується росіянин, який отримує пенсію в Криму

До Генічеської міської ради балотується росіянин, який отримує пенсію в Криму
160201 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скоро вже буде шість років як у Криму розташувалася російська влада. Вона б не змогла відчувати себе комфортно, якби переважна частина українських чиновників наввипередки не кинулась отримувати російські паспорти. Саме паспорт давав їм можливість обійняти бажану посаду в різних органах нової влади. Я не засуджую простих громадян — у них вибору не було, але інша справа — чиновники. Саме вони допомогли своїй новій батьківщині подолати перехідний період від України до Росії.

Час від часу українські правоохоронці рапортують про затримання чергового колаборанта з-поміж депутатів, чиновників, військовиків. Але це вже не привертає широкої суспільної уваги. А даремно. Вікіпедія дає визначення колабораціонізму як усвідомленої, добровільної та навмисної співпраці з ворогом, в його інтересах і на шкоду своїй державі. Тому можна уявити моє здивування, коли я дізнався, що в одній зі шкіл Генічеського району вчителем працює якась Бекірова Наджі Едемівна, яка обіймала посаду завідувачки відділу розвитку малих форм господарювання управління сільського розвитку та соціальної політики Міністерства сільського господарства Республіки Крим з 2014 року до 2017.

Саме так називається її посада на сайті Мінсільгоспу Криму в розділі «Відомості про доходи, витрати, майно і зобов'язання майнового характеру державних цивільних службовців Міністерства сільського господарства Республіки Крим та членів їх сімей за період з...»

Таких декларацій Н.Е. Бекіровою подано три: з 2014 до 2016 року. Загальна сума її доходу склала 1 318 986,32 рубля. Так само в декларації за 2014-2015 роки вказана і кімната в гуртожитку площею 22 квадратних метри, що перебуває в користуванні. У цій кімнаті вона зареєстрована з неповнолітньою дитиною. Але вже в 2016 році кімната переходить у її власність. Зверніть увагу на цю кімнату — вона ще зіграє важливу роль в моїй розповіді.

За що ж уряд Криму платив Бекіровій такі немалі гроші? Відповідь на це питання розміщене на сторінках того ж сайту уряду Криму: «пройшла нарада з розгляду порядку надання державної підтримки початківцям-фермерам і на розвиток сімейних тваринницьких ферм у Республіці Крим».

Був організований круглий стіл із серії: «Зустрічі суб'єктів малого і середнього підприємництва наглядових органів та інфраструктури підтримки бізнесу». У засіданні круглого столу взяли участь: директор Фонду підтримки підприємництва Криму Дмитро Зеленський, завідувач відділу розвитку малих форм господарювання управління сільського розвитку та соціальної політики Міністерства сільського господарства Республіки Крим Наджі Бекірова, начальник ФНС Росії у Бахчисарайському районі Республіки Крим Наріман Алієв, помічник прокурора Бахчисарайського району Олексій Яцкевич, головний державний інспектор з пожежного нагляду Бахчисарайського району Анатолій Савченко та представники адміністрації Бахчисарайського району.

nosolecvev

Фото: Михайло Новосельцев Facebook

На цьому фото Наджі Едемівна друга ліворуч.

Але не все вічне, особливо, робота в Мінсільгоспі. І 29.05.2019 Наджі Бекірова стає індивідуальним підприємцем. У Росії існує єдиний реєстр підприємців, і без напруження можна отримати відомості про ІП Бекірова Наджі Едемівна. Зауважу, що в цьому я якраз не бачу нічого поганого — людині треба ж якось заробляти на життя.

А тепер повернімося до дивовижної кімнати, розташованій за адресою місто Сімферополь, вулиця Заліська, будинок 47. Це будівля-гуртожиток, і як виявилося, в ньому, крім Наджі Бекірової та її дочки, були до останнього часу прописані ще її молодша сестра Елеонора і батьки: Едем Бекіров і Гульнара Бекірова. Ну що тут такого? Прописані вони були ще до приєднання Криму Росією. Ну, може, хотіли допомогти доньці поліпшити житлові умови при розселенні гуртожитку. І в цьому я їх засудити не хочу. Але найцікавіше починається після референдуму.

nosolecvev

Фото: Інтерфакс

Елеонора Едемівна Бекірова отримує паспорт РФ вже 12.04.2014 року. Паспорт серії 7014 № 499612, виданий ФМС РФ УФСБ Криму, код 900 003. Не знаю, чи це їй допомогло, але не завадило стати радником нашого омбудсмена Денисової у жовтні 2019 року з досить великими правами. Але і це ще не всі громадяни Росії, які проживають у будинку 47, квартирі 44. Виявляється, паспорт Росії не заборонено мати і заступнику голови Генічеської районної державної адміністрації. У біографічній довідці Бекірової Гульнари Решатівни, розміщеній на сайті РДА, зазначено, що вона з листопада 2014 року — заступник голови. Але торік я зумів отримати відомості з бази паспортів РФ. У довідці значиться, що вона отримала паспорт 23.12.2014 року.

Ці відомості я озвучив на засіданні Громадської ради при державній адміністрації, але реакції не було. Напевно, «влада» подумала, що їх лихий поплутав, а росіяни зробили провокацію. Хочу уточнити, що Едем Бекіров, глава цього сімейства, про 

наявність у нього російського паспорта

 заявив журналісту «Радіо Свобода» Антону Наумлюку.

nosolecvev

Фото: Михайло Новосельцев Facebook

Тепер всі знають Едема Бекірова як громадського діяча (як він сам оголосив свій рід занять в документах, поданих для участі в місцевих виборах). На День кримськотатарського прапора Едем Бекіров вручав прапор Президенту Володимиру Зеленському. Але читач скаже: «Так що тут такого? У кого немає якогось паспорта?» І може, матиме рацію, але... читач не знає, що Бекірови жили не в Сімферополі, а в селищі Новоолексіївка, за 30 км від кордону Криму у власному будинку, і їм паспорти РФ потрібні були для отримання різних подарунків від Росії, в тому числі і пенсії. Саме пенсії.

nosolecvev

Фото: Михайло Новосельцев Facebook

Едем Бекіров інвалідність оформив ще в українському Криму 31.08.12 року. А ось пенсію став отримувати з 1 січня 2015 року. Нині вона становить 13 036,92 рубля. Тобто отримання пенсії — не одноразовий «гріх». Однак цей дохід сім'ї Бекірова не зазначений в електронній декларації його дружини, в ній взагалі не вказані доходи чоловіка.

Так само заступник голови районної адміністрації не вказала своїм доходом пенсію, переоформлену з 23 січня вже цього року — 2020-го! Нині це 12 531,19 рубля. Ось такі герої у нас сходять на пантеон і на виборах ідуть у депутати від «Слуги народу». Хочеться поставити їм питання: «Слугами якого народу ви є?»

stopcor.org

Теги: Крим,Наджі Едемівна,Генічеськ,Михайло Новосельцев,Елеонора Едемівна Бекірова, місцеві вибори-2020,Наріман Алієв,Олексій Яцкевич
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео