Фірмі очільника Слобідської РДА у Харкові виділили 5 млн грн з бюджету

Фірмі очільника Слобідської РДА у Харкові виділили 5 млн грн з бюджету
140936 ПЕРЕГЛЯДІВ

Харків – промислове місто-мільйонник, яке має для України стратегічне значення. Однією з важливих частин цього мегаполісу – Слобідським районом – уже шостий рік поспіль керує В’ячеслав Ільєнко. Як адміністрація на чолі з Ільєнком освоює бюджетні гроші та чому чиновника так дратують питання про тендери? Дивіться у розслідуванні Кирила Вольного.

Як виявилось, Ільєнко роками заробляє не тільки авторитет у Харкові: відколи чиновник очолив райдержадміністрацію – фірми, афільовані з ним та членами його родини, почали без конкурсу отримувати мільйонні підряди.

Інформація про це почала з'являтися у місцевих ЗМІ. За дивним збігом обставин, підряди на ремонт районних шкіл та садочків почали отримувати фірми, які тісно пов'язані з паном Ільєнком.

Йдеться, зокрема, про фірму «Азимут», з якої журналісти «СтопКору» і почали це розслідування. Інформація про те, що голова Слобідського району міста Харкова особисто заснував «Азимут» ще у 2009 році, міститься в офіційній біографії Ільєнка. Про це вказано прямо на сайті Харківської міськради.

Kharkiv_Ilyenko2
У 2009 р. Ільєнко заснував фірму "Азимут" Фото: скріншот

А з 2015-го – коли Ільєнко очолив Слобідську адміністрацію – ця компанія почала дивним чином отримувати мільйонні підряди. Це яскраво ілюструє статистика держзакупівель: за цей час «Азимут» виграв майже у 30 тендерах на понад 5 мільйонів гривень.

Та це виявилось лише верхівкою айсберга.

«Коли Ільєнко став головою Слобідського району, ця фірма була переписана на іншу особу. При чому іншою людиною було створено схожу за назвою фірму – ТОВ «ТМ Азимут», і тепер в нас є дві фірми – ТОВ ТПК «Азимут» і ТОВ ТМ «Азимут», – розповідає юрист ГО «Харківський антикорупційний центр» Ігор Синицький.

Слід зазначити, що нова фірма ТОВ ТМ «Азимут» також отримує підряди на ремонти шкіл, ремонт вікон, кронування дерев, укладання асфальту на території шкіл, і все це відбувається у Слобідському районі під керівництвом пана Ільєнка.

З 2016 року ця друга компанія перемогла в 32 закупівлях та «освоїла» 23 мільйони гривень, при чому основна частина грошей надійшла саме від Управління освіти Слобідського району, де головує Ільєнко. А більшість тендерів було проведено без конкуренції.

stopcor.org

Теги: Харків ,В’ячеслав Ільєнко,фирма Азимут,держзакупівлі ,тендер,корупційні схеми,Слобідська РДА
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео