Мер Обухова Левченко «за відкат» кришує махінації забудовників ЖК Нектарний, і не тільки?… Чому люди страждають від вашої жадібності і хто відповість за смерть дитини? – невже ви, пане мер?

Мер Обухова Левченко «за відкат» кришує махінації забудовників ЖК Нектарний, і не тільки?… Чому люди страждають від вашої жадібності і хто відповість за смерть дитини? – невже ви, пане мер?
145738 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже більше десяти років недобудований житловий комплекс «Нектарний», «зустрічає» усіх, хто приїжджає до Обухова. За цей час у довгобуда було вже кілька власників, але ситуація із здачею квартир залишається у «мертвій точці». До того ж, безвідповідальність забудовника і місцевої влади на чолі із мером Олександром Левченко призвела вже до великої трагедії –  у квітні 2019 року на території «Нектарний» загинула дитина.

Житловий комплекс "Нектарний" в Обухові від якого страждають інвестори пішов злочинним  шляхом - продав одні і ті ж квартири кільком власникам. Там багато чого коїлось, зокрема голова ЖБК Світлана Зінченко підробила документи, збільшивши нумерацію квартир на 95 номерів. Фіктивні квартири Зінченко продала, а гроші в сумі 62,5 млн. грн. поклала в кишеню. Та чи можливі такі махінації без участі влади міста?! – звісно що ні!

Люди неодноразово звертались за допомогою до чинного мера Обухова Олександра Левченко, але він просто вводив всіх в оману марними зустрічами. А все тому, що допомагати людям у нього ніякого наміру й не було, адже всі його дії наводять на висновок  - що Левченко «за відкат» кришує махінації забудовників ЖК Нектарний.

Щоб унеможливити добитись отримання свого законного житла інвесторами - Левченко перебуваючи в бандитському зговорі допоміг змінити (перейменувати) адресу знаходження будинку – з «А» на «Б» по вулиці Київська 174, м. Обухів. Скандальна голова ЖБК Світлана Зінченко подала запит на зміну адреси – Міська рада на чолі із Олександром Левченко цей запит без вагання погодила. Чому так вчинив мер Левченко??? Невже з доброї волі – звісно що ні! І такі його дії є явним свідченням того, що він кришує незаконних забудовників, зрозуміло що не безплатно.

Жадібність і цинічність Олександра Левченко, на превеликий жаль, привела до великої трагедії – на Великдень 2019 року там загинула 14 річна дитина. 

Скріншот: сайт poglyad.tv

Справ в тому, що недобудовану висотку облюбували місцеві підлітки. Чи то у пошуках адреналіну, чи у бажанні зробити селфі на будівлі, дітей «Нектарний» дуже приваблює. Охорони нормальної там не було, навіть загорожа й та відсутня.

Якби Олександр Левченко відносився правильно до своїх обов’язків, а не кришував за відкат забудовника – цього б не сталося! А так, хто тепер поверне життя дитини? Хто відповість? – забудовник? Чи мер який кришує цього забудовника? Хто?... І забудовнику, і Левченко немає діла до цієї дитини, як і до інвесторів які роками страждають від жадібності цього тандему цинічного збагачення на людських долях!!!

Хоча, що говорити про житловий комплекс "Нектарний", якщо кришування забудовників для Олександра Левченко є буденною справою. Так приміром, будучи «РИГ-ом» за покликанням і авторитетом на прізвисько Л.О.М в 2017 році  Обухівська міськрада на чолі з Левченко дозволила фірмі радника екс-прем'єра Азарова продовжити забудову райцентру.

Скріншот: сайт kievvlast.com.ua

А згодом мер Левченко знову влип у черговий скандал із кришуванням незаконних забудов, цього разу по вулицях  Зарічна 22 і Зарічна 21/1 в Обухові.

Скріншот: сайт kievvlast.com.ua

Як бачимо, кришування незаконних забудовників для мера Обухова Олександра Левченко є буденними справами, і на його жагу цинічного збагачення навіть не вплинула смерть 14-річної дитини.

Скільки це ще буде продовжуватись??? Скільки ще страждатимуть від його рук прості люди???  Чи що потрібно щоб ще хтось загинув, щоб він уже почав думати про людей??? 

Теги: житловий комплекс «Нектарний»,ЖК Нектарний,Мер Обухова, мер Обухова Левченко,Александр Левченко Обухов,Світлана Зінченко, Олександр Левченко,Левченко ,махінації ,забудовники ,довгобуд,Обухів
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео