Унікальний дует Марії Максакової та Ігоря Мізраха об'єднав політику і оперу

Унікальний дует Марії Максакової та Ігоря Мізраха об'єднав політику і оперу
152208 ПЕРЕГЛЯДІВ

Оперна Діва Марія Максакова та політичний експерт, музикант, продюсер Ігор Мізрах заспівали хіт "Ніч яка місячна". І ось, здавалось би, що здивувати когось виконанням цієї композиції вже неможливо, але цей дует все ж це зробив, привівши мільйони українців в шоковий стан.

Українська пісня жива завдяки талановитим людям. З покоління в покоління передаються традиції та музичні твори, особливо це стосується народних композицій. Народною вважається і відома українська пісня "Ніч яка місячна". Хоча насправді автори тексту – письменник і театральний діяч Михайло Старицький, а музики – композитори Андрій Волощенко і Василь Овчинніков.

Цього разу за популяризацію української пісні взялися оперна діва Марія Максакова та політичний експерт, продюсер Ігор Мізрах. Композиція в унікальному виконанні і заграла зовсім новими фарбами. Щоб переспівати її як можна яскравіше, вирішили підшукати оригінальний підхід. Дует подав класичний твір в сучасній інтерпретації.

"Романтика зазвучала по-новому, сучасно, глибоко і заворожуюче", – так написали музичні критики.

Вони відзначили, що вона "заграла" знову за рахунок незвичайного аранжування і непередбачуваного творчого тандему.

Свій результат дали оперний спів Марії Максаковою в поєднанні з ритмічним речитативом Ігоря Мізраха. Як зазначив політичний експерт, такий стиль – зовсім для нього новий, експериментальний підхід. Мізрах переживав, щоб все вийшло красиво, адже мова йшла про всіма улюблений твір. До речі речитатив до пісні він написав сам.

"Вирішив спробувати себе в новому жанрі. Оперна Діва, світова величина Марія Максакова запропонувала заспівати дуетом. А ось тут кульмінація спільного проекту: Марія співає оперу, а я читаю вірш. Українська народна пісня "Ніч яка місячна" зазвучала в абсолютно новому виконанні. Записали її на студії MAJOR MUSIC Сергія Жорова", – сказав Мізрах.

Як зазначили виконавці, хотіли подати своє бачення української пісні і таким чином зробити її ще більш популярною. Максакова, до речі, співає оригінальний текст вірша Старицького, вставляючи слово "Господи": "Ніч яка, Господи, місячна, зоряна..."

Игорь Мизрах & Мария Максакова «Ніч яка місячна» - скачати і послухати пісню 

У співачки з Росії Марії Максаковою своє особливе ставлення до українських пісень, і зокрема до цієї композиції. Після того, як у 2017 році вбили її чоловіка, колишнього депутата Держдуми Дениса Вороненкова, романтична пісня стала нагадуванням про її сильну любові.

Музичні критики оцінили не тільки її душевне виконання, але й ідеальну українську мову з гарною вимовою без акценту. Як зазначила сама Максакова, все завдяки її буковинським корінням і любові до України, адже вона завжди здавалася їй казковим простором, а тепер вразила гостинністю і привітністю.

Теги: MAJOR MUSIC,Марія Максакова,Ніч яка місячна,пісня Ніч яка місячна, Ігор Мізрах,Игорь Мизрах & Мария Максакова «Ніч яка місячна»,Игорь Мизрах,Мария Максакова,Сергій Жоров
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео