Олег Азаров имеет двойное гражданство и не может быть мэром

Олег Азаров имеет двойное гражданство и не может быть мэром
180382 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скандал в Константиновке Донецкой области. Кандидат в местные мэры от ОПЗЖ Олег Азаров имеет двойное гражданство - украинское и российское. 

Понимая, что отстает от лидера предвыборной гонки Александра Кулика и проиграет, он решился об этом заявить своим избирателям, распространив соответствующий ролик на you-tube. 

Юрист по образованию, Олег Азаров сказал, что снимает свою кандидатуру с предвыборной гонки, понимая всю возможную дальнейшую юридическую ответственность для себя. По украинскому законодательству, кандидат в главы совета объединенной громады, а также кандидат в депутаты не может баллотироваться, если имеет гражданство другой страны.  

Но и это еще не все. Скандал имел продолжение. 

Признание Азаровым было размещено 21 октября утром. А уже поздно вечером технологи штаба Олега Азарова передумали снимать его с выборов, видимо, получив нагоняй от спонсоров - семьи Измайловых, которая купила у ОПЗЖ за 400 тысяч долларов франшизу. 

Олег Азаров разместил на своей страничке “опровержение” того, о чем сам заявил накануне. 

Но что же он опровергает? 

Ведь факт его двойного гражданства доказан. В сеть попала копия его российского паспорта, выданного 22 марта 2016 года Управлением федеральной миграционной службы по городу Тольятти. 

РОССИЙСКИЙ ПАСПОРТ  ОЛЕГА АЗАРОВА

В этом паспорте также указано место рождения Олега Азарова - город Тольятти Российской Федерации. 

Как известно, подавая документы в украинскую Центральную избирательную комиссию, Олег Азаров указывал местом своего рождения Константиновку Донецкой области. 

Ранее опубликованное журналистское расследование вскрыло факты из биографии кандидата в главы константиновской объединенной громады. Долгое время Олег Азаров проживал в Нагорном Карабахе, а с Константиновкой “правозащитника” почти ничего не связывает. 

С документами Азарова разбирается полиция 

Скандал с двойным гражданством имел продолжение и в территориальной избирательной комиссии. 

Представители нескольких партий потребовали главу ТИК (квота ОПЗЖ) Наталью Кравченко предоставить копии документов, по которым Олег Азаров был зарегистрирован кандидатом в мэры. В ответ Кравченко закрыла документы в сейфе и покинула помещение ТИК. В результате этого инцидента пришлось вызвать полицию. 

Сейчас правоохранители проверяют достоверность поданных в ТИК Азаровым документов. 

Алексей Дубинский 

sxemy.com

Теги: Олег Азаров, Александр Кулик, Константиновка, выборы, you-tube, Наталья Кравченко, ОПЗЖ, Нагорный Карабах, паспорт
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео