СМИ узнали, кто был на свадьбе сына кумы Путина

СМИ узнали, кто был на свадьбе сына кумы Путина
137424 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кто был в гостях на свадьбе сына Марченко? / фото схемы

На свадьбе сына кумы Путина Оксаны Марченко были замечены влиятельные бизнесмены и политики. Марченко — жена нардепа от ОПЗЖ Виктора Медведчука, кума президента РФ.

Читайте также "Схемы": жена Медведчука отныне контролирует еще одну российскую компанию

На торжество прибыли не только коллеги Медведчука из фракции ОПЗЖ, но и со "Слуги народа". Об этом говорится в расследовании программы "Схемы" на "Радио Свобода".

Так, "Схемы" зафиксировали заезд машины, которая, по данным их источников в полиции, принадлежит Игорю Суркису, президенту футбольного клуба "Динамо". Был на церемонии и его брат Григорий.

фото Схемы

фото Схемы

Также на свадьбе пасынка кума Путина заметили Тараса Козака — народного депутата от ОПЗЖ, одного из ближайших соратников Виктора Медведчука.

фото Схемы

фото Схемы

Кроме того, камеры "Схем" успели зафиксировать мужчину, похожего на народного депутата Украины из СН Андрея Холодова. То, что он присутствовал на свадьбе, через несколько часов подтвердили гости, выложив свои Instagram-stories. По информации журналистов, Оксана Марченко крестила ребенка Андрея Холодова и его жены Екатерины Шаховской.

фото Схемы

фото Схемы

Еще на праздновании, вероятно, находился экс-"регионал" и вероятный участник янтарного конфликта на Ривненщине Владимир Продивус. Там было замечено его авто.

фото Схемы

фото Схемы

Также с территории ресторана выезжала машина экс-госсекретаря Министерства иностранных дел Андрея Зайца. Но дипломат заявил журналистам, что именно в тот день давал свое авто в пользование.

А еще экс-начальник Главного управления юстиции Минюста Украины в Крыму Сергей Коровченко был замечен вблизи ресторана, но он утверждает, что приезжал туда "собирать грибы".

фото Схемы

фото Схемы

На видео одного из гостей, где так называемая мама Верки Сердючки вручает невесте цветы, журналисты заметили мужчину, очень похожего на народного депутата Украины от ОПЗЖ Вадима Столара.

фото Схемы

фото Схемы

Свадьба сына Марченко

Украинская телеведущая и супруга кума президента РФ Владимира Путина Виктора Медведчука Оксана Марченко сообщила о женитьбе сына Богдана.

Избранницу 23-летнего Богдана (это сын Марченко от брака с бизнесменом Юрием Коржом) зовут Екатерина.

Теги: Виктор Медведчук

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео