FASHION LIFE AWARDS 2020 – ЯК ПРОЙШЛА НЕЗАБУТНЯ І ЯСКРАВА ПОДІЯ ТА ХТО ОТРИМАВ НАГОРОДИ

FASHION LIFE AWARDS 2020 – ЯК ПРОЙШЛА НЕЗАБУТНЯ І ЯСКРАВА ПОДІЯ ТА ХТО ОТРИМАВ НАГОРОДИ
165182 ПЕРЕГЛЯДІВ

7 листопада у столичному клубі SKYBAR пройшла церемонія нагородження FASHION LIFE AWARDS 2020 та щорічний національний конкурс краси Mini Miss & Missis Queen Beauty 2020.

До складу поважного та незалежного журі конкурсу увійшли Олександр Омельченко, Любов Березорудська, надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні - AlexLenarts, Анастасія Нікітіна, Олег Сайко, Інеса Баланчівадзе-Звінська, Олеся Тарасенко, Ксенія Кейван.

Проект відзначив успішних, красивих та сучасних особистостей і кращі компанії України, які досягли найбільших висот у 2020 році.

Ведучими свята стали шоумен, співак, актор та модель - Андрій Карпов та співачка і українська гречанка, актриса і фото модель - Ксанті.

Переможці номінацій: Мізрах Ігор, Кірієвська Ірина, Булавченко Олександр, Корнієнко Марина. А також ведучі Ксанті і Андрій Карпов

Глядачі бурхливими оваціями зустрічали артистів премії. Розпочали свято переможці у номінації «Шоу року» - DrumArtShow. Подарував свої пісні переможець у номінації «прорив року», співак ELКравчук. Нагадаємо, що недавно El Кравчук презентував свою нову концертну програму «Порошок от любви», що складається з матеріалу, над яким працював з березня 2020р. У серпні співак представив на музичних екранах кліп на пісню «Дим твоїх сигарет», авторами якої стали композитор Михайло Некрасов і поет Борис Гриньов. У номінації «кліп року» перемогла молода та енергійна UlianaRoyce з кліпом «SAYOUNARA». Також сцену SkyBar прикрасили екс-соліст групи QuestPistols, автор пісень, актор, модель та професійний Артист з великої букви – Нікіта Горюк, який зараз працює над сольним проектом та вже випустив перший альбом

Переможець в номінації Артист року: Горюк Микита (Квест Пістолс, «Quest Pistols Show»)

Переможець конкурсу «Голос країни – 4» - Ігор Грохоцький, гурт Ва-Банк, співачка, автор пісень та інтерв’юер - SEVERINA, бізнесмен та політик - Ігор Мізрах, співачка, що витупає не тільки в Україні, а і у Європі та наразі готує велику сольну програму для всесвітнього туру- Ксанті.

Переможницею конкурсу краси, яка представить Україну на міжнародному рівні у конкурсі в ОАО стала MRS. QUEEN BEAUTY 2020 – АКІМОВА ОЛЬГА, першою VICE MRS. - ПОДВИЖЕНКО ІННА та другою VICE MRS. - ЦИГАНКОВА АЛІСА.

Захід широко висвітлювався українськими та зарубіжними ЗМІ.

Партнерами вечору стали шоурум Штрихкод, радіо армія, ексклюзивна лінія українського одягу love in love, міжнародний глянцевий журнал Модний дім, телеканал Music Box телеканал Бамбарбіа ТВ, Аллатра ТВ, телеканал Ukrainian Fashion, телеканал FashionTV, журнал Status, телегід, TV Main people, студія мейкапа Ірини Шенделяр, салон краси BodyLike, Ashrafi, вода Закарпатська крайна, імперія рекламних ініціатив Барбарис, студія makeupІрини Шенделяр, Drum Art group, дизайнер Natira, Peltsi clinic, перший блог-журнал України Lucky Ukraine, портал Absurdu.net, Київські хроніки, модне життя з парасоло ТВ, портал 44.ua, zyundexportal, журнал PodiumReal, пейнтбольний клуб Avaks, CidreRoyal, ресторан Столичний, дизайнер Ольга Рейшах-Ріт, ЦЕХ 78, дизайнер Наталья Дмітрієва, QuickLi, ТМ «Еконія», BowTieHouse, FestinaWorld, Peltsclinic, бренд дитячого одягу KikaKids, Vtrendiua, tut.ua, журнали Politica, Persona, Mizrakhproduction, Kyivdiplomatic, DivoVoda, Citybeachclub, Йодо, SkyBar, Ksanti, Shabshaitechnology, Modasmodelagency, Kozlovska, низькалорійні десерти O.Deserty.

Переможцями FASHION AWARDS 2020 стали:

1.МІЖНАРОДНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (INTERNATIONAL EUROPEAN UNIVERSITY) - ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ У СФЕРІ ОСВІТИ

2.ТАТО РОКУ - ЄВГЕН СМЕРЕКОВСЬКИЙ

3.ДИТИНА РОКУ - ЄВГЕН СМЕРЕКОВСЬКИЙ

4.TOP MINI FASHION MODEL - ВЕРОНІКА БЕРЕЗОРУДСЬКА

5.ПСИХОЛОГ РОКУ - МУЗА РОЩИНА

6.ЮНЕ ДАРУВАННЯ РОКУ- НІКІТІН АНТОН

7.УСПІХ РОКУ - АНАСТАСІЯ ГЕРАСИМЧУК

8.ПОЛІЩУК ОКСАНА - КРАЩИЙ СТИЛІСТ РОКУ ПО ЗАЧІСКАМ

9.НІКОЛЕНКО ЮЛІЯ - КРАЩИЙ ВІЗАЖИСТ РОКУ

10.ОЛЕКСАНДР ОМЕЛЬЧЕНКО - ЛЮДИНА РОКУ

11.ІРИНА КІРІЄВСЬКА - КРАЩИЙ ДИЗАЙНЕР ІНТЕР’ЄРІВ ТА ЛАНДШАФТІВ 

12.SUCCESSFUL WOMAN OF THE YEAR - ALICE TSYGANKOVA

13.ULIANA ROYCE - КЛІП РОКУ 

14.AVAKS - КРАЩИЙ ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ ВІДПОЧИНОК РОКУ

15.ROYAL BEAUTY OF THE YEAR - ЛАЗАРЄВА ЄЛЕНА 

16.EL КРАВЧУК - ПРОРИВ РОКУ

17.АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ«ЕЛІГОС» - АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ РОКУ

18.КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ЕЛІГОС» БУЛАВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР СЕМЕНОВИЧ - АДВОКАТ РОКУ

19.ВІДКРИТТЯ РОКУ - FASHION-БРЕНД «LOVE IN LOVE»

20.GIRL OF THE YEAR- ROKSOLANA KRUT

21.ІГОР МІЗРАХ - ПОЛІТИК РОКУ 

22.TOP WOMAN OF THE YEAR - INESSA BALANCHIVADZE-ZVINSKAYA

23.ARISTOCRATIC WOMAN OF THE YEAR - INESSA BALANCHIVADZE-ZVINSKAYA

24.PHOTO MODEL OF THE YEAR - OLHA AKYMOVA

25.DANCER OF THE YEAR- ALISA PUSH

26.BEST ІТ PROJECT - AUTO CLUB 365 

27.КОРНІЄНКО МАРИНА - ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ РОКУ

28.THE HOTTEST WOMAN IN EUROPE - IRYNA LIUBIMOVA 

29.NEW FASHION STAR - KSENIYA ZABORSKA

30.BUSINESS WOMAN OF THE YEAR- LARYSA GUTAREVYCH

31.STYLISH GIRL OF THE YEAR - YULIA NEDBAILO

32.SHOW OF THE YEAR – DRUM ART GROUP

33.WOMAN OF THE YEAR - DIDENKO ALLA

34.МАНЗЮК ВАЛЕРІЯ – PR-СПЕЦІАЛІСТ РОКУ

35.OSTROVSKA VERONIKA – MODEL OF THE YEAR

Теги: FASHION LIFE AWARDS 2020,Missis Queen Beauty 2020,SKYBAR ,Андрій Карпов, Ігор Мізрах,Корниенко Марина,Ксанти,Ксанті,Кірієвська Ірина,Квест Пістолс,Quest Pistols Show,Горюк Микита

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео