Министр Криклий "гонит заказуху как маленький мальчик"

Министр Криклий "гонит заказуху как маленький мальчик"
181194 ПЕРЕГЛЯДІВ

Если менеджер хочет удержаться на своем посту, он должен показывать хоть какой-то реальный результат, исправлять косяки и об этом говорить. Вот мы с вами, коллеги, это понимаем. А Влад – нет. Потому сделал ставку на платный пиар в СМИ. Далее расскажу.

За полтора года работы Криклий не сделал ничего стоящего для транспортной отрасли. За Криклием есть разве что шлейф «косяков» – тот скандал с фейковым тестом на коронавирус во время визита в Казахстан, или вот недавний позор в прямом эфире в подкасте Бахматова. 

«Гиперлуп» от Криклия в стиле «давайте нам скоростную ж/д построят сразу итальянцы и корейцы с китайцами» тоже как-то «не зашел». 

Но Влад не придумал ничего лучше, чем просадить деньги от описанных мною «схем» по МорАду и не только на чернуху.

На выходных ТОПовые СМИ облетела новость с одинаковым заголовком о том, что Скичко и Жмак ставят под угрозу безопасность перевозок и целую отрасль. Ну, ок, думаю, ставят так ставят. Правда, заподозрил неладное, когда и тексты и заголовки новости совпадали на всех сайтах. 

Благо в списке изданий было одно -  моего близкого друга. Позвонил, он мне и рассказал, что пришло в рекламный отдел за денюжку. Чего не заработать если Министерство платит. Откуда деньги у Министерства на «чернуху» - друга не интересует. Оно и понятно, а я вот знаю, что из «черной кассы».

И не только ж я это понимаю - по СМИ уже ржут с Криклия, что сам Министр заказухи проплачивает ради своего кресла. Если сказать коротко: это точно не министра уровень, у Влада, а примитивного мальчика, коим он и есть.

Главное! Влад настолько тупой, что не может понять... Его главный опонент – это я. Ни Кубраков, ни Коломойский с Дубинским, ни Скичко со Жмаком или другие мифические соперники, живущие в голове у Криклия... А я, человек, способный достать до чертиков. Имеющий людей возле Влада, сливающих мне его схемы. Я же знаю, Влад, что ты давно платишь за возможность узнать кто я Плати дальше. Но лучше исправляй косяки, иначе выглядишь полным лузером. 

Ну, если ты там решишь опять собрать «дорожников», там попросить у них денег на откуп, чтобы усидеть в кресле министра, ну или что-то другое соврать, с три короба, помни обо мне. Скоро ты вылетишь...

Шептун

Теги: Владислав Криклий ,министр Криклий

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео