Мало не повидирали коси або куди зникла Кейт? В Києві понад пів року розшукують таємничу блудницю

Мало не повидирали коси або куди зникла Кейт? В Києві понад пів року розшукують таємничу блудницю
127821 ПЕРЕГЛЯДІВ

Давно не секрет, що ринок торгівлі секс-послугами в Україні, як і в багатьох іноземних країнах чітко поділений та «кришується» різними структурами, включаючи правоохоронні органи. Тим не менш, час від часу в нашій державі все ж відбуваються «показові» викриття борделів і навіть чиновників, які частенько користуються послугами «жриць кохання».

Приміром варто лише згадати про випадок із нардепом від «Слуги народу» Богданом Яременко, який прямо під куполом Верховної ради вів переписку з однією із жінок легкої поведінки.

Чи приміром викриття організаторів мережі борделів у Києві та області у 2019 році. Потрібно констатувати, що як би не намагались приховувати всі зацікавлені особи незаконну «торгівлю любов’ю» - рано чи пізно вона все ж випливає на поверхню. Незадоволені клієнти, завищення цін, крадіжки майна «миттєвих коханців» та навіть банальна конкуренція – викриває навіть самих винахідливих продавців і продавчинь секс-індустрії.

Схожа ситуація сталась на початку березня цього року з однією із таких любительниць «віддатись»  за гроші, та мова йде не про викриття правоохоронцями – справа більш пікантна та заплутана. Так, одна молода особа яка довгий період приховувала торгівлю своїм тілом мало не потрапила в руки своїм конкуренткам та їхнім сутенерам. На даний час особу цієї таємничої незнайомки практично встановлено, нею виявилась Катерина Білик(Загородня). Допомогли конкуренткам вичислити викрадачку їхніх клієнтів соціальні мережі, в яких Катя із робочим «позивним – Kate» на-повну красується своїм тілом. Будемо відверті, жінка й дійсно красива, але напрошується питання: то що ж тоді спонукає її шукати миттєвих пригод за гроші із невідомими чоловіками??? 

Мало не повидирали коси або куди зникла Кейт – то що ж сталось в один із березневих днів 2020 року? І чому й по сьогодні вона цікавить певне коло осіб? 

Ось уже понад пів року серед жінок секс-індустрії частенько лунає ім’я Кейт – так званої «індивідуалки», яка час від часу перехоплювала на «чужих» територіях заможних чоловіків, що шукали пригод на стороні. Такими подробицями і по сьогодні діляться жриці кохання із своїми клієнтами, звісно маючи на меті дізнатись чи не промишляє вона секс-послугами й надалі. Щодо березневої історії, то попалась вона доволі банально, і це навіть попри її «10-ти рівневу» конспірацію мало не поплатилась здоров’ям.    

Кейт, вона ж Катерина Білик(Загородня) так би мовити «випадково» потрапляла в ресторани готелів де працює бомонд жінок легкої поведінки не найнижчого, та не найвищого рівня. Там без жодного натяку на свою діяльність заводила розмови із тутешніми секс-рабинями. Практично завжди розповідала одну й ту ж історію, що їй було б цікаво спробувати секс за гроші, та паралельно притримувалась твердження, що ніколи цього не зробить. Адже у неї є маленька дитина та й з грошима проблем у неї немає. Пригощаючи «подруг» вела розмову, що начебто їй просто цікаво – як це все відбувається, і які відчуття у жінок що торгують своїм тілом. Паралельно витягувала інформацію про заможних клієнтів, які щедро віддячують за надані послуги, а якщо щастило то й зразу ж мала можливість їх побачити та кокетливою грою обмінювалась із ними контактами. Та здебільшого витягувала інформацію на постійних клієнтів, що приходять в готелі за так званим графіком, і при наступному їхньому приході – просто перехоплювала їх із пропонуванням «чашечки чаю із продовженням». Звісно, доволі частенько такі «джентльмени» не встоювали перед красою Кейт, тим більше зустріч на вході готелю-борделю із такими послугами чоловіків аж ніяк не бентежило.             

Місця своїх «полювань» Катерина Білик(Зогородня) змінювала часто, практично не появлялась на одній і ті й же точці протягом 2-3 місяців, саме це до березня, давало їй можливість залишатись не помітною. Та відомо, що кількість «місць розпусти» все ж є обмеженою, і «метеликів» часто перекидають з точки на точку. Саме так і було викрито Кейт, яка підкараулила клієнта в якого уже було домовлено на певну годину із заброньованою жінкою легкої поведінки. Такі ситуації на протязі довгого періоду не залишались не поміченими, а тому за Кейт і тимчасовим «бойфрендом за гроші» прослідкували, а згодом у того ж клієнта дізнались що в них відбулось. Звісно, сутенери таку нахабність не пробачили Кейт і вже при наступному знайомстві із черговою «секс-леді» в якої вона витягувала інформацію про багатих клієнтів їй «зкинули наживку» - підставного клієнта. В подальшому вона з ним зустрілась в одному із номерів готелю який він зняв для утіх із хитрою «індивідуалкою». Дальше події розгортались доволі загадково, адже практично з перших хвилин зустрічі Катя Білик напевне запідозрила щось неладне. Зайшовши в номер взяла гроші за послуги та під видуманим мотивом чи то шампанське в барі взяти, чи то в душ сходити – спробувала накивати із готелю, і їй це вдалось. Правда після цього спокійного життя їй вже важко було очікувати, адже і жриці любові, і їхня криша вже знали про її існування. 

Крім того, вона забрала чималу суму за послуги які так і не надала, орієнтовно це не менше 500 доларів США. Такі цифри вона аргументувала своїм клієнтам тим, що не займається секс-послугами, і це в неї мало не вперше. Звісно, більшість любителів сексу на стороні не встоювали перед Кейт, крім того їх вабила так-звана «чистота», те що вона розповідала що не являється повією. 

Після цього грабежу і не виконаних послуг, та напевне невдалої  помсти за «незаконну» діяльність на чужих територіх  багатьом «метеликам» на точках роздали чітке завдання – побачивши Кейт будь-якими методами завести її знову у пастку.

 Довгий період Кейт не виходила на «завдання», але все ж в середині березня її помітили конкурентки в черговому готелі, одна з яких не стримуючи емоцій спробувала накинутись на нахабну «індивідулку», та все що вдалось це вчепитись у волосся та видерти кілька пасм. Після цього – Катя Білик знову розчинилась. Але й по сьогоднішній день її пам’ятають та готові покарати за те, що крала клієнтів. 

Цікаво й те, як вона довгий період залишалась не поміченою. Це пов’язують із тим, що Кейт вступала в контакт виключно один раз із замовником, повторно на зустрічі не йшла. Саме це дозволяло їй залишатись довгий період практично інкогніто. Крім того, буквально після кожної «вилазки» вона змінювала свої контактні дані та локацію підбору клієнтів. Також відомо, що її доволі активно розшукували декілька клієнтів з якими вона мала зв'язок інтимного характеру за грошову винагороду. За словами «колег по цеху легкої поведінки» один із мужчин розшукував її через те, що наче закохався. Ще один, наче через те, що кинула його на гроші – взяла передоплату за зустріч, але на неї не з’явилась. Більше того, інформація що зараз ходить у вузьких колах – нею не задоволений один впливовий бізнесмен, якому вона відмовила у повторній зустрічі, його люди намагаються поближче поспілкуватись із нею. 

Крім того, напевне брак інтимної уваги з боку чоловіків викликав у Катерини Білик(Зогородньої) жагу популяризувати себе в мережі інтернет… як висновок відзняті і згружені нею відео м’яко кажучи еротичного характеру дедалі частіше поповнюють порнографічні сайти. Згідно етичних рамок відео чи прямі ссилки на ці сайти не вказуємо. Та скріншоти ви зможете побачити нижче.

Основні питання які залишається відкритим на сьогодні – що побудило Катерину Білик(Загородню) торгувати своїм тілом, і що буде коли все ж її спіймають, м’яко кажучи - обурені на неї конкурентки???... 

 

Теги: секс-послуги,правоохоронні органи,борделі,Богдан Яременко, Верховная Рада,жінки легкої поведінки,секс-індустрія,Катерина Білик,Катерина Білик(Загородня),Kate, секс,секс-символ,повія,проституція

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео