«Обережно! Шахраї поряд! Олег Чеславський та його брати не повертають кредити, створюють та банкрутять компанії, кидають людей на гроші», - МІЗРАХ ІГОР

«Обережно! Шахраї поряд! Олег Чеславський та його брати не повертають кредити, створюють та банкрутять компанії, кидають людей на гроші», - МІЗРАХ ІГОР
159601 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Я вирішив розпочати низку своїх журналістських розслідувань стосовно Олега Чеславського. При тому, що він безпідставно почав мене поливати брудом, скриваючись за чужими прізвищами неіснуючих журналістів, я роблю все відкрито! Його гидке нутро та шахрайський дух стануть відомими всьому українському народу! Адже таких псевдо-журналістів та псевдо-громадських діячів мають знати в обличчя!

Отже, починаємо!

Скоріш за все, мало хто знає таку особистість, як Олег Чеславський. Хоча, сам він вважає, що є чи не першою постаттю в сфері медіа! І звичайно, як людина з завищеною самооцінкою, позиціонує себе, як генія з ІТ-технологій!  А доповнює це все в ньому - непохитна віра у себе, як великого історика. Та якою б не була його манія величі та бажання піпаритись на сумнівних проектах- він  є простим та банальним аферистом, шахраєм, який розводить людей та державу на гроші. Цікаво є те, що, його брат Володимир Чеславський також полюбляє нахапати грошенят де тільки вийде, та віддавати їх аж ніяк не горить бажанням. В результаті шахрайств цих двох осіб людям частенько доводиться звертатись в суди, щоб повернути хоч частку видурених коштів.

Олег Чеславський для своїх махінацій не один рік створює собі образ генія ІТ-технологій, журналіста та благородного громадського діяча. Та все це лише маска, під якою він старанно намагається ошукувати народ. Якщо глянути хоча б на декілька його «проектів», то зразу ж стає зрозумілим, що вони просто «мильні кульки», які у будь-який момент лопають. Крім того, якоїсь значної користі, окрім самому Чеславському вони не несуть. І це при тому, що кожен свій проект він рекламує під гаслом: «ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!»

Приміром візьмемо проект «СПІЛЬНО».

У розділі «ПРО ПРОЕКТ» чітко повідомляється:  «Спільно - це портал активних громадян. Онлайн платформа для залучення громадян до управління містом. Спільно сприяє розбудові прямого двостороннього діалогу між муніципальною владою міста та його мешканцями. Громадяни мають можливість опублікувати на сайті платформи свої новини, думки, статі, ідеї, взяти участь у конкурсах, публічних консультаціях, дебатах. Через платформу муніципальна влада може консультуються зі своїми громадянами шляхом проведення онлайн дебатів, публічних консультацій, опитування або проводить конкурс творчих рішень для найкращого розв'язання існуючої проблеми.»

Але, в реальності, дана платформа не має нічого спільного з тим, що рекламується! І не допомагає простим громадянам взагалі. Це- один із персональних проектів Чеславського для самопіару та видурювання коштів! Це проект самопіару Чеславського з метою введення в оману простих людей та населення України! Але, на ньому зупинятись не будемо.

Перед тим, як перейти до фактів, де Олег та Володимир Чеславські одурюють фінансові установи та людей на гроші, варто зауважити, що на початку листопада журналісти вже публікували факти шахрайських дій Олега Чеславського під прикриттям одного із так-званих проектів «ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ».

Мова тоді йшла про незаконне використання логотипу міста Києва, адреси КМДА, та взагалі про те, що проект «Київський міський блог» курується міською владою столиці. Все це виявилось фейком, «мильним пузирем», який лопнув зразу ж після звернення до Володимира Кличко! Адже дана платформа використовується Чеславським суто для поливання брудом українських громадян.

Скріншот: сайт vse.media

Перейдемо до суті питання та розглянемо, як діють афери!

З 2005 року у підпорядкуванні Олега Чеславського було ТОВ «НІКА ГЕЙМ» ( 33790775), яке згідно КВЕДу займалося тиражуванням записів на магнітних носіях. Цю компанію Олег Чеславський створив разом  із Борисом Євгенійовичем Чеславським, одним із своїх братів. Та накопичуючи борги перед клієнтами за невиконані послуги і маючи на меті намір не повертати іх, брати Чеславські сплановано зробили фірму банкрутом.  

Скріншот: сайт opendatabot.ua

Хороша відпрацьована схема для неповернення боргів, чи не так?

Але, це не перші кроки початку кар’єри авантюриста та шахрая Чеславського Олега!

На Володимира Євгеновича Чеславського, брата Олега Чеславського, також зареєстровано ряд фірм, які є фігурантами судових процесів. І схема схожа: неповернення заборгованостей.

Наприклад, Володимир Чеславський вже більше двох років не бажає віддати борг по кредиту «ПриватБанку», який оформив на свою фірму ТОВ "БК "НАШ КРАЙ" (Код ЄДРПОУ 36940950). І сума зовсім не маленька- 500.000грн.!!!!!!!!

Скріншот: сайт reyestr.court.gov.ua

Також, по цій фірмі Володимир Чеславський заборгував 162.000 гривень своїм клієнтам ТОВ "Оселя Інвест". Судови розгляд  призначено на  07.12.20 об 11:40 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 13.

Скріншот: сайт youcontrol.com.ua

Повернемось до Олега Чеславського. Відомо, що станом на жовтень 2020 року він заборгував банкам більше як 59.000 грн. Крім того, в нього вже є суттєва просроченність за кредитами – 35.000 грн. І це при тому, що з 2019 року в нього є ще один не закритий борг? на суму більше, як 23.000 грн!

Брати Чеславські живуть «простим» життям, набирають кредити не повертаючи  їх, створюють фірми та банкрутують їх! А ще кидають своїх клієнтів по співпраці та партнерів. От що криється за маскою активістів та псевдо-спеціалістів. Будьте обережні!

Я продовжую свої журналістські розслідування, і на відміну від нього  не прикриваюсь іншими прізвищами. І обіцяю - далі будуть ще більш відверті матеріали з життя шахрая Чеславського Олега.

Всі, хто постраждав від діяльності цього шахрая, пишіть на електронну адресу редакції видання «Політика» - politica.chat@gmail.com

Ігор Мізрах,

журналіст, юрист,

громадський діяч.

 

Теги: Олег Чеславський,НІКА ГЕЙМ, Ігор Мізрах,Олег Чеславский,Володимир Чеславський,ТОВ "БК "НАШ КРАЙ",Будівельна компанія Наш Край,Спільно ,Чеславський сайт,шахрайство,борг по кредиту,кредит

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео