«ФЕЙКОВИЙ ІСТОРИК», або історія про те, як ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ ВИКРАДАВ ПУБЛІКАЦІЇ У ХАРКІВСЬКОГО БЛОГЕРА. І ЩО СТАЛОСЬ КОЛИ ЙОГО ЗЛОВИЛИ… - МІЗРАХ ІГОР

«ФЕЙКОВИЙ ІСТОРИК», або історія про те, як ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ ВИКРАДАВ ПУБЛІКАЦІЇ У ХАРКІВСЬКОГО БЛОГЕРА. І ЩО СТАЛОСЬ КОЛИ ЙОГО ЗЛОВИЛИ… - МІЗРАХ ІГОР
149841 ПЕРЕГЛЯДІВ

Життя пройде, немов вода,

і відцвіте, немов вишнева гілка...

в житті одна помилка - не біда,

біда, коли усе життя - помилка.

Ліна Костенко

Ці прекрасні рядки Ліни Костенко надихнули мене згадати невеличкий вірш, який чітко характеризує по «генія» ІТ-технологій, «великого» історика, «відомого» журналіста – Олега Євгеновича Чеславського. Правда звучатимуть вони зовсім не так прекрасно, як би йому хотілось…

Проекти згаснуть, неначе й не було,

Поглине час розробки технологій,

Історія забуде все…та тільки…

Фейкове життя не сплине в небуття     

«Сайт Олега Чеславского целиком построен на воровстве» - блогер Вячеслав Бондаренко!

В народі Олег Чеславський величає себе чесним журналістом та провідним фахівцем у сфері ІТ-технологій, а також великим знавцем історії. Насправді факти чітко дають зрозуміти- все що він створює і все, про що пише та на чому «піариться» – ЦЕ ОДИН СУЦІЛЬНИЙ ФЕЙК! Такий  саме ФЕЙК, як і його проекти, від яких «тонами» брехні день у день намагається «відхреститись». Мова йде про сайт FAKEOFF. Та скільки б він не розповідав «балад» та «історичних тезисів», що не має відношення до цього «жовто-чорного зливного бачка», все це не більше, ніж чергова і звична для нього БРЕХНЯ! ТАКА Ж САМА БРЕХНЯ, ЯК І ЙОГО СТАТАТТІ НА ІСТОРИЧНУ ТЕМАТИКУ!      

Доволі цікаво було спостерігати, як свого часу харківський блогер Вячеслав Бондаренко поставив цього розповсюджувача ФЕЙКів на місце, на його «м’яке місце», яким можливо він і думає? Мова йде про викрадення Олегом Чеславським публікацій блогера, який не дав «наплювати собі у тарілку» і виявивши банальні грабежі своїх статей, викрив «ГЕНІЯ» знань історії. І викрив настільки жорстко, що Чеславський змушений був в режимі «швидкості світла замітати сліди» своїх «геніальних» крадіжок… Автор Чеславський і видумані його уявою журналісти  просто розчинились на сторінках  FAKEOFF у під словами - помилка 404, «Страница не найдена»

У своїй викривальній статті «Обокрали!» блогер прямо й чітко повідомив «Разобрался я с вопросом воровства моих текстов. Их не просто перепостили без прямой ссылки, а меняли авторство, название и редактировали на своё собственное усмотрение. Где их (моих текстов) только нет, но везде стоит авторство некоего Дениса Погребенчука. Непосредственно воровством занимался cheslavsky - Олег Чеславский, владелец сайта http://fakeoff.org, где он их и размещал. Через ленту друзей он первым обнаруживал мои новые материалы и вскоре они появлялись на fakeoff под авторством другого человека…»

А далі Вячеслав Бондаренко за допомогою скріншотів чітко показав, як його матеріали банально викрадались Чеславським. Звісно, зараз практично всі пограбовані статті видалені і на сторінках де вони були розміщені «світиться» 404-помилка або «Страница не найдена». Та, як кажуть «рукописи не горять», так і скріни і адреса строки чітко дають зрозуміти, які статті були вкрадені Чеславським у блогера із Харкова.

Приміром стаття Бондаренко «С чего начинается родина?» з легкістю відслідковується, як видалена із сайту censoru.net

Скріншот: сайт censoru.net

Ще одна вкрадена та видалена стаття Чеславським

Скріншот: сайт glavpost.com

А у справжнього автора вона виглядає так і досі розміщена і нікуди не зникла. «Название моего материала заменили последними словами из него же :)» - зазначив блогер.

Скріншот: сайт urost.livejournal.com

От і ще одна стаття Вячеслава Бондаренко, яку Олег Чеславський як «ВЕЛИКИЙ» історик банально просто вкрав…

Скріншот: сайт urost.livejournal.com

А ТАК ВОНА ЗАРАЗ СВІТИТЬСЯ НА САЙТІ FAKEOFF

Скріншот: сайт fakeoff.org

ДО ТОГО Ж – НАВІТЬ ФЕСБУК ЧІТКО ПОКАЗУЄ ЯК РОЗМІЩУВАЛАСЬ І ПРОСУВАЛАСЬ ВКРАДЕНА СТАТТЯ!!!

Скріншот: сайт facebook.com

«Чеславский отказался предоставить мне, как автору, право редактировать свои посты для его сайта и нервно их удалил, но, как видим, еще не все. И ко всему прочему он занес меня в ЧС - это, конечно страшный для меня удар» - зазначив у викривальній статті блогер.

«Сайт Олега Чеславского целиком построен на воровстве» - підкреслив блогер Вячеслав Бондаренко, в якого «ВЕЛИКИЙ» історик викрав чимало публікацій.  

А ТЕПЕР ГЛЯНЕМО СТАТТІ НА ІСТОРИЧНУ ТЕМАТИКУ ЧЕСЛАВСЬКОГО. ХІБА МОЖНА ТЕПЕР ПОВІРИТИ, ЩО ВІН ЇХ НАПИСАВ, А НЕ ВКРАВ, присвоївши собі авторство!?

Скріншот: сайт fakeoff.org

Я продовжую свої журналістські розслідування стосовно цього непорозуміння Чеславського Олега, і на відміну від нього не прикриваюсь іншими прізвищами. І обіцяю – далі будуть ще більш відверті матеріали з життя шахрая Чеславського Олега.

Всі, хто постраждав від діяльності цього шахрая, пишіть на електронну адресу редакції видання «Політика» politica.chat@gmail.com

МІЗРАХ ІГОР,

член союза журналістів України,

юрист, громадський діяч

Теги: блогер Вячеслав Бондаренко,Сайт Олега Чеславского,FAKEOFF Чеславский,Олег Чеславський,FAKEOFF,cheslavsky , Ігор Мізрах,Олег Чеславский

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео