Прес-реліз День Української хустки 2020

Прес-реліз День Української хустки 2020
146315 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дата та час проведення: 7 грудня 2020 року, 12.00-14.00

Місце проведення: Вінницький Академічний Обласний Театр Ляльок (м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7)

Мета проведення: відзначення Всесвітнього Дня Української Хустки

Засновниця заходу: вінничанка - Станіславенко Людмила

Організатори: у 2020 році ініціативу вдалось реалізувати завдяки підтримці управління культури при вінницькій ОДА, роботі команди, яку об’єднала Президентка Міжнародного Клубу Успішних Жінок, депутатка Вінницької обласної Ради, волонтерка та громадська діячка Людмила Станіславенко. Натхненниця проекту наголосила, що українська хутка це не просто красива річ, а сильний оберіг.

«ДУХ» - український дух, дух поколінь присутній серед нас!

Саме Хустка супроводжує українців протягом життя - від моменту народження і до останніх днів життя ...  Саме через Хустку, сімейний оберіг, ми сьогодні об’єднуємо жіночі покоління і через Хустку ми передаємо силу незламного жіночого Роду! Українки надзвичайно сильні, мудрі, сміливі, трудолюбиві, розумні і красиві - усе це, передаємо ми своїм донечкам, онучкам і правнучкам..., саме це -передали нам наші мами, бабусі і прабабусі...Адже ми найсильніші, ми ті, чий Рід пройшов крізь війни, геноциди, катастрофи, голодомори і ми вижили ! І саме МИ надалі будемо народжувати найсильніших і найкращих українців і українок, які прикрашатимуть наш світ!  Українська Хустка- сімейний оберіг поколінь!!!», - говорить Людмила Станіславенко.

Окрім того, засновниця проекту зауважила, що святкування Всесвітнього Дня Української Хустки вперше пройшло у 2019 році, тоді організатори, отримали надзвичайно велику кількість світлин та відео з усіх куточків світу

«Минулого року нас підтримали мільйони етнічних українок і жінок з усього світу. Вже другий рік поспіль Всесвітній День Української Хустки об’єднує не лише всю Україну, а й більше 20-ти країн світу: Сполучені Штати Америки, Канада, Італія, Греція, Польща, Кенія, Казахстан, Йорданія, Латвія, Індія, Португалія, Грузія, Греція, Болгарія, Вірменія, Росія, Узбекистан та інші країни.  У 2020 році ми вирішили дещо удосконалити ідею святкування й додали тематику. Головний меседж - родинною Хусткою об’єднати силу і мудрість жіночого роду, яка передається з покоління у покоління», - розповідає Людмила Станіславенко.

Традиційно, перед святкуванням Дня Української Хустки, організатори запустили флешмоб «Зроби фото/відео з хусткою». Вже сьогодні, як у минулому році, ідею підтримали тисячі українок і жінок з усього світу. Колосальна кількість фото та відео надходить від політикинь, видатних жінок Вінниччини, України та світу, артисток театру та кіно, викладачок та ректорок університетів, закладів культури й освіти, етнічних українок, які проживають закордоном, членкинь Міжнародного Клубу Успішних Жінок «Жінки України» з різних куточків Світу. І це далеко не повний список!

Окрім того, цього року День Української Хустки отримав «пісню-гімн», авторкою слів якого стала вінничанка Неля Майборода, а музика Віри Майбороди.

Зважаючи на карантинні обмеження святкування у Вінниці проходитиме для обмеженої кількості осіб. Проте організатори попіклувалися, аби усі охочі змогли насолодитися дійством – свято транслюватиметься у режимі прямого включення. Проводити його буде незмінна ведуча Любов Завальнюк.

Нагадаємо, ідея створення Всесвітнього Дня Української Хустки виникла під час відзначення Всесвітнього Дня Хіджабу у Вінниці.

В рамках урочистостей пані Людмила Станіславенко зауважила, що українці також мають шанувати свої традиції, але на жаль, ми не маємо Дня Української Хустки. Саме з того дня, завдячуючи роботі великої команди та спільній ідеї вінничанок вдалось об’єднати Схід та Захід, Південь та Північ, українок в усьому світі, аби відродити славетну велич Української Хустки!

Цьогорічні фото та відео від учасниць флешмобу можна знайти на сторінках соціальних мереж за посиланнями:

https://www.facebook.com/groups/ukrainskahystka/?ref=share

https://www.facebook.com/lyudmila.stanislavenko

Теги: ДУХ,День Української Хустки,Людмила Станіславенко

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео