«PERSONA.TOP» - НАЙКРАЩИЙ ГЛЯНЦЕВИЙ ЖУРНАЛ УКРАЇНИ

«PERSONA.TOP» - НАЙКРАЩИЙ ГЛЯНЦЕВИЙ ЖУРНАЛ УКРАЇНИ
162394 ПЕРЕГЛЯДІВ

Практично два роки тому своє життя розпочав відомий в Україні глянцевий журнал «PERSONA.TOP». За доволі коротку історію видання вже встигло отримати статус одного із найкращих глянцевих журналів України. І в цьому дивного нічого немає, адже люди які працюють над журналом вкладають у нього всю свою душу і навіть більше. А персони, про яких публікують розгорнуті та барвисті статті завжди в інтерв’ю цьому виданню відкривають сповна своє серце. В результаті суспільство отримує надзвичайно якісний продукт, аналогів якому практично немає.  

Кожен наступний друк «PERSONA.TOP» супроводжується завжди хорошими відгуками як критиків, так і читачів. Також, сьогодні дедалі частіше можна зустріти людей, які задовго до чергового тиражу засипають пошту видання питаннями: «де можна придбати журнал», «з ким буде інтерв’ю на першій шпальті», «як можна забронювати екземпляр або декілька», і т. д. Варто зазначити, що перші тиражі видання виходили номіналом 2000 екземплярів, та як виявилось цього було вкрай мало. І тому, буквально з п’ятого друку журнал почав видаватись тиражем у 5000 примірників. А на сьогодні тиражування становить не менше 8-10 тисяч. Неймовірна цифра, чи не так, адже в наш час новітніх технологій люди здебільшого читають все в електронному виді. Але попри прогрес електронних носіїв ознайомлення з навколишнім світом - «PERSONA.TOP»  навпаки укріплює свої позиції перш за все як друковане видання!!!

А все тому, бо люди розуміють, що дух палітурки, запах свіжонадрукованих сторінок, і глибокий сенс кожного рядка в друкованому журналі «PERSONA.TOP» ніколи не замінити штучними сторінками електронних носіїв. Гортаючи сторінки цього видання читач переноситься у незабутній світ переживань, ейфорії та духового задоволення від чітко та з душею викладеної інформації. Крім того, «PERSONA.TOP» - це статус, визнання і гордість для кожного власника хоча б одного із екземплярів видання. Зараз журнал часто зустрінеш в офісах поважних політиків, зірок шоу-бізнесу вищого ешелону та домівках звичайних українців. Також «PERSONA.TOP»  являється практично не замінимим «учасником» у конференц-залах, де в переривав між справами люди можуть поринути у релакс від сторінок цього неперевершеного видання.

Звісно, варто відзначити людей які працюють над цим прекрасним виданням і докладають всі свої сили та вливають душу у кожну сторінку «PERSONA.TOP». Журнал виходить  завдяки згуртованій роботі дружньої команди на чолі із Шеф-редактором Ігорем Аркадійовичем Мізрахом. Неабиякий прояв професіоналізму і душі вкладає у журнал Головний редактор Артем Фляжников, а також вся редакційна колегія: Олена Паламарчук, Іріс Грицун, Ірина Бабенко, Юрій Ващенський, Марія Маловичко, Олексій  Рохманін, дизайнери Олексій Шеремет і Андрій Ерохін, фотограф Сергій Лаврусенко. І звичайно потрібно віддати належне найкращій  друкарні - ТОВ «Перша експериментальна Друкарня» м.Харкова.

Цей популярний глянцевий журнал попри те, що давно уже забрався на вершину усіх можливих ТОП-рейтингів, аж ніяк не припиняє розвиватись та удосконалюватись. А це заслуговує на велику повагу від читачів та видавничих критиків.

Крім того, на сьогодні кожен охочий стати частиною видання, потрапити на сторінки «PERSONA.TOP» може звернутись за телефоном (063) 928-57-43, або написати на ел. пошту: contact@persona.top

 «PERSONA.TOP» ПРОПОНУЄ:

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗВЯЗКУ З РЕДАКЦІЄЮ «PERSONA.TOP» 

Тел.:  (063) 928-57-43,

e-mail: contact@persona.top

Теги: PERSONA.TOP,журнал PERSONA.TOP,Персонатоп,глянцевий журнал,розслідування ,журналістське розслідування ,Артем Фляжников, Ігор Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео