Богдан Горбань – малолітній аферист з команди Шахова

Богдан Горбань – малолітній аферист з команди Шахова
32377 ПЕРЕГЛЯДІВ

Якщо життя вас зведе з цією людиною, будьте обережні – можете залишитись без останньої копійки.

Минуло вже майже два місяці, як завершилися місцеві вибори, але деякі українці ще довго відчуватимуть гіркий присмак розчарування. Скільки вже було інформації про те, що той чи інший горе-політик  не заплатив за агітацію своїм помічникам. Елементарно, як кажуть, «кинув» на гроші. Горбань Богдан Юрійович один з таких.

 

Висувався цей молодий «талант» вітчизняної юриспунденції  по столичній Борщагівці під першим номером скандальної політичної партії “Наш Край”. Ставив намети, агітував в парках на ринках, перековував у ЗМІ, що має найвищий рейтинг на окрузі та «порішає» проблеми і пенсіонерів і безробітних.

Але  мудрі українці йому не повірили. Менше одного відсотка наших громадян віддали свій голос на це “чудо”… І що тепер… Чи то політик, чи то адвокат, як він себе називає, чи просто безробітний без копійки за душею просто втік в кущі.

Люди, які працювали на нього не можуть отримати свої чесно зароблені кошти, а єдиною реакцією Богдана Горбаня є відповідь – не маю грошей, чи я вам нічого не повинен. Була ще й така відповідь – мене “кинув” Сергій Шахов. Хоча сам народний депутат це заперечує. Каже що свої зобов’язання перед Богданом Горбанем виконав.

 

Звісно ми будемо інформувати Вас про перебіг справи Богдана Горбаня, але хочемо привідкрити завісу цього персонажу, адже він приймав активну участь у виборах самого Сергія Шахова, а також є сином відомого журналіста Юрія Горбаня, якого зі скандалом вигнали з роботи в НАУ. Але це, як кажуть дві інші історії…

person

Теги: Сергей Шахов,Сергей Шахов Википедия,Шахов,Горбань,Богдан Горбань,Богдан Горбань аферист,оферист Горбань,аферист Богдан Горбань, Сергій Шахов, Сергій Шахов Вікіпедія,НАУ,Київ,Киев,Україна,Украина, «Наш Край»,Наш Край,партія “Наш Край”,політична партія “Наш Край”, партія «Слуга народу» Олександр Левченко,політична партія Наш Край,партія,Партия,политическая партия,политическая партия Наш Край,политическая партия "Наш Край"
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео