Державний ліквідатор Кудляк «віджав» елітну ділянку по сусідству з Порошенком

Державний ліквідатор Кудляк «віджав» елітну ділянку по сусідству з Порошенком
27275 ПЕРЕГЛЯДІВ

В елітному селищі Козин, що під Києвом (cаме в тому, де мешкає п’ятий президент України Петро Порошенко), прямо на березі озера побудовані будинок відпочинку і спортивний майданчик. Земельна ділянка площею майже три гектари, на якій розташована база відпочинку, знаходиться в прибережній зоні, а отже будівництво на цій землі суворо заборонене.

Ми з'ясували, кому належить земля, які норми порушені, і хто має бути притягнений за це до відповідальності.

Земельна ділянка з кадастровим номером 32233155400:05:108:0110 з 2002 року перебуває в користуванні ЗАТ «Київгума» (ідентифікаційний код 31812293). Це підприємство зареєстроване в Криму ще в 2001 році, а з 2013 року перебуває в процесі припинення на підставі судового рішення.

 Євген Кудляк. Фото insurhelp.org.ua

Ліквідатором підприємства терміном на один рік був призначений Євген Кудляк. Його повноваження припинилися ще 8 листопада 2014 року. Але, незважаючи на це, Кудляк фактично продовжує керувати підприємством. Не виключено, що покидати посаду Кудляк не хоче саме через землю під Києвом, більшу частину якої становить водний об'єкт.

Згідно з інформацією, розміщеною на сайті державної електронної системи у сфері будівництва, будинок відпочинку на території водного об'єкта побудував ОК «Садове товариство «Озерне містечко» (ідентифікаційний код 42555873). Садове товариство було зареєстровано в 2018 році і якимось дивом набуло право на будівництво об'єкта нерухомості в захисній зоні.

За законом землю у користування садовому товариству могло передати тільки ЗАТ «Київгума» на підставі договору суборенди і тільки з дозволу Козинської селищної ради. А з огляду на те, що ліквідатор Кудляк на момент створення садового товариства не мав жодних повноважень, передати землю у користування на законних підставах він також не міг.

Викладені обставини свідчать про те, що, по-перше, на території водного об'єкта всупереч законодавчим обмеженням побудований об'єкт нерухомості, по-друге, земельною ділянкою комунальної власності розпоряджаються особи, які не мають на це повноважень, по-третє, все це робиться з відома і за сприяння місцевої влади, а також за участю нотаріусів та державних реєстраторів.

Дії Євгена Кудляка, а також посадових осіб ОК «Садове товариство «Озерне містечко» мають стати предметом розслідування правоохоронних органів, оскільки містять ознаки неправомірного присвоєння розпорядчих функцій за відсутності повноважень (ст.382 КК), шахрайства, вчиненого організованою групою осіб (ст. 190 КК), зловживання повноваженнями (ст. 364-1 КК), підроблення офіційних документів (ст. 366 КК), а також введення в експлуатацію споруд без обов'язкових інженерних систем захисту довкілля (ст. 253 КК).

Максим Заболотний

open-ua.net

Теги: Петро Порошенко,ЗАТ «Київгума»,Євген Кудляк, земля, ОК «Садове товариство «Озерне містечко» ,об'єкти нерухомості,нерухомость,шахрайство,захист довкілля,Кудляк,Порошенко,Петр Порошенко Википедия,ОК «Садове товариство «Озерне містечко»
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео