Богдан Данилишин являється уособленням стабільності Банківської системи України! Що чекати від НБУ в 2021 році

Богдан Данилишин являється уособленням стабільності Банківської системи України! Що чекати від НБУ в 2021 році
177432 ПЕРЕГЛЯДІВ

Уже скоро наступить новий, 2021 рік – що він принесе українцям наразі достовірно не відомо?!... Звісно, хочеться миру і стабільності в державі, хочеться, щоб Коронавірусна пошесть відступила від наших домівок… Якщо в загальному, то хочеться просто жити нормальними - буденними та святковими днями. Але як всі прекрасно розуміють, рівень та стан життя в нашій державі напряму залежить від багатьох факторів, зокрема, в перших рядах – це стабільність банківської системи. Курс валют, доступні кредити, вигідні депозити, співпраця із міжнародними партнерами – все це неабияк впливає на життя нашого народу. Приміром: взлетить курс – ціни підуть вверх, відповідно купівельна спроможність та рівень життя значно погіршаться. То що ж чекати від 2021?!...

Для того, щоб заглянути у майбутній рік, найперше потрібно проаналізувати рік з яким уже скоро попрощаємось. Тут слід зауважити, що у 2020 році попри пандемію COVID-19, попри зміну керівництва Національного банку України, і попри прогнози скептиків – Банківська система нашої держави залишилась стабільною. І тут, без перебільшення чи не найважливішу роль відіграла Рада Національного банку України на чолі із Богданом Михайловичем Данилишиним.

Богдан Михайлович Данилишин був призначений Главою Ради НБУ Указом № 470/2016 від 24 жовтня 2016 року і практично з цього часу Банківська система України є доволі стабільною. Під його керівництвом Рада Національного банку професійно відповідає за розроблення Основних засад грошово-кредитної політики та чітко здійснює контроль за проведенням грошово-кредитної політики. Можна прямо і безпомилково заявити : Богдан Михайлович Данилишин являється уособленням стабільності банківської системи України!

Голова Ради Національного банку Богдан Данилишин є визначною постаттю нашої держави, більше півтори десятиліття він являється одним із найкращих економістів України. Його поважають та прислухаються до нього міжнародні партери нашої держави. В Україні ж Богдан Михайлович являєтеся великим наставником для молодих економістів, прикладом для наслідування та невід’ємною складовою економічного розвитку нашої держави. Він є автором понад 350 наукових праць(зокрема 18 монографій), у яких досліджені, узагальнені і обґрунтовані шляхи вирішення актуальних проблем формування сучасної державної регіональної політики, економіки природокористування та розвитку продуктивних сил України в контексті з новими економічними і політичними умовами. Під його науковим керівництвом було розроблено Програму розвитку малих міст України, він брав участь у розробці Концепції державної регіональної політики, Генеральної схеми планування території України, низки нормативно-правових, законодавчих актів з питань розвитку регіонів і територіальних громад, екологічної політики та природно-техногенної безпеки.

Також варто підкреслити, що Богдан Михайлович Данилишин являється Академіком НАН України та входить до топ-100 науковців нашої держави за даними інформаційно-аналітичної системи «Бібліометрика української науки», що є наукометричною надбудовою над розпорошеними в середовищі GoogleScholar бібліометричними профілями учених, які містять інформацію про публікаційну активність і цитованість їх праць.

Крім того, потрібно зауважити, що Голова Ради НБУ є відкритою, доброю та порядною людиною, яка день у день вірою і правдою служить українському народові. До того ж, що не часто зустрінеш в наш час: Богдан Данилишин стабільно відгукується на запити ЗМІ та друкує у себе сторінці Фейсбук та на сторінках блогів у численних виданнях різноманітні аналітичні та інформаційні статті щодо ситуації в економіці держави.

Що чекати від НБУ у 2021 році

Опираючись на сьогоднішню ситуацію в Банківській системі держави, а також на ситуацію усіх попередніх років керівництва Богданом Данилишиним Радою Національного банку – можна ствердно сказати: усе в Україні буде гаразд, Банківська система залишатиметься стабільною й надалі.

Теги: Богдан Данилишин,Богдан Данилишин НБУ,Данилишин НБУ,Рада Національного банку України,НБУ , Голова Ради НБУ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео