«Коли стіни Суду як дім, а працівники – рідні діти». Ганна Василівна Фазикош, Голова Апеляційного суду Закарпатської області ініціювала душевне відео-привітання колективу з Днем працівників суду

«Коли стіни Суду як дім, а працівники – рідні діти». Ганна Василівна Фазикош, Голова Апеляційного суду Закарпатської області ініціювала душевне відео-привітання колективу з Днем працівників суду
37818 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Сьогодні, 15 грудня професійне свято у працівників судової системи України. З особливим теплом на все життя цей день запам’ятають працівники Апеляційного суду Закарпатської області, адже всі вони є великою та дружньою сім’єю в стінах будівлі «Феміди». У цей святковий день працівники даного суду долучились до зворушливого, душевного привітання, ініційованого Головою Апеляційного суду Закарпатської області Ганною Василівною Фазикош. 

«Дорогі друзі, колеги! Прийміть найщиріші вітання з професійним днем – Днем працівника суду! Незалежно від статі, віку та поглядів щодня ми виконуємо нашу основну роботу – захищаємо права, свободи та інтереси громадян» - Ганна Василівна Фазикош.

Відео-привітання колективу Апеляційного суду Закарпатської області найперше чітко дає зрозуміти, що в стінах цього суду живе та працює справжня, дружня сім’я на чолі із своєю очільницею Ганною Василівною Фазикош, для якої працівники – як рідні діти. Дружність колективу, тепла атмосфера, служіння на благо людей – все це ви зустрінете переступивши поріг Апеляційного суду Закарпатської області. Там чітко керуються не тільки Українським Законодавством, а й душевною людяністю, повагою, толерантністю та взаєморозумінням. Колектив цього суду – це не просто виконання обов’язків, це перш за все розуміння, що кожна людина в Україні повинна бути захищеною Законом!

То ж ми від імені редакції приєднуємось до теплих слів вітання Ганни Василівни Фазикош і працівників колективу Апеляційного суду Закарпатської області - з Днем працівників суду шановні служителі «Феміди» нашої славної України.

Вітаємо Ганну Василівну і її чудовий, душевний та щирий колектив! З професійним святом Вас! Дякуємо за не легку та надзвичайно важливу працю! Дякуємо, що день у день стоїте на варті Закону, на варті справедливості і доброчесності! Добра, миру та любові Вам – шановні працівники  Апеляційного суду Закарпатської області!!! Зі святом Вас!!!

Хочеться окремо звернути увагу на саме відео-привітання колективу Апеляційного суду Закарпатської області на чолі із Ганною Василівною Фазикош. Адже це відео не тільки привітання, воно дає чітко зрозуміти фактор який, на жаль, часто забувається в нашій державі: працівники суду – це не тільки судді!!! Це і : розпорядники, діловоди, секретарі, консультанти, помічники, архіваріуси, і ще цілий ряд надзвичайно важливих людей без який жоден суд існувати просто не може!!! Тому низький уклін п. Ганні Фазикош і її колективу за це, що подають приклад для наслідування цілій Україні, що наголошують та підкреслюють на важливості кожного «гвинтика» для життєво-важливої роботи Українського судочинства.

Також, на превеликий жаль, змушені звернути увагу на вкрай важливу проблематику Українських судів, а саме те, що більша частина важливих, професійних працівників судів наразі змушені працювати за мізерну заробітну платню. Мова не про суддів, а про штатних працівників судів, які буває отримують платню навіть нижчу за мінімальну в Україні.

Так, відповідно до ст. 8 Закону «Про державний бюджет України на 2020 рік» установлено у 2020 році мінімальну заробітну плату у місячному розмірі: з 1 січня - 4723 гривні, з 1 вересня – 5000 гривень.   

Згідно штатного розпису посадові оклади працівників апарату суду складають:

 • помічник судді - 9 921, 00 грн;
 • керівник апарату - 11 690, 00 грн;
 • заступник керівника апарату - 11 100, 00 грн;
 • головний спеціаліст - 5 300, 00 грн;
 • консультант суду - 4 250, 00 грн;
 • секретар судового засідання - 4 250, 00 грн;
 • старший секретар суду - 4 250, 00 грн;
 • старший судовий розпорядник - 4 250, 00 грн;
 • судовий розпорядник - 4 204, 00 грн;
 • секретар суду - 4 204, 00 грн;
 • діловод - 4 288, 00 грн;
 • архіваріус - 4 162, 00 грн;
 • завідувач господарства - 4 540, 00 грн;
 • прибиральник службових приміщень - 2 572, 00 грн.

При цьому зарплата деяких категорій працівників апарату суду (секретаря суду, секретаря судового засідання, діловода, судового розпорядника та архіваріуса) складає  з вирахуванням податків та зборів 3500–4000 грн. З наведеного вбачається, що розмір посадового окладу деяких категорій працівників апарату суду є нижчим за встановлений законодавством розмір мінімальної заробітної плати. 

Виникає питання, чому працівники апарату суду, які є складової частиною третьої гілки влади - судової влади сьогодні змушені практично виживати?!...

Невже на таке існування заслуговують працівники апарату суду? Розмір заробітної плати працівників апарату суду не забезпечує належний рівень їхнього життя і не відповідає тому рівню обов'язків і відповідальності, які покладені на працівників апаратів судів при виконанні ними функцій держави.

 І як при такій ситуації ми хочемо, щоб в українських судах залишались працювати порядні, професійні, чесні люди???

Питання не відповідної платні працівникам апарату судів є надзвичайно важливим!!! Адже саме професійні та порядні кадри впливають на якісну роботу судів!!!  

Теги: Ганна Василівна Фазикош,Апеляційний суд Закарпатської області,судова система України,День працівників суду,суд,судді,Ганна Фазикош,Голова Закарпатського апеляційного суду Ганна Фазикош,Украина,Україна,судьи,Апеляційний суд,Закарпатье
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео